«Цвинтарі» нових автомобілів по усьому світі

За останні роки для усіх автомобільних гігантів актуальним стає питання зниження продаж. У Великобританії, США, Китаї , практично в кожній країні, навіть в Росії, під Санкт-Петербургом є мильйонні цвинтарі нереалізованих автомобілів. І з кожним днем ці звалища тільки ростуть…

Тобто представте собі цю потужну галузь — заради цих авто знищуються ліси, з надр викачується нафта, метал та інші ресурси. Усе заради того щоб виготовити нікому не потрібний мотлох і відправити на звалище!
Світові Корпорації просто не можуть взяти і зупинити виробництво нових автомобілів. У цьому випадку їм доведеться закрити всі заводи, а сотні тисяч, а то й мільйони співробітників залишаться без роботи. Це призведе до незадоволення, страйків бунтів — це, по-суті загрожує знесенням всієї нездорової світової системи.

На даний момент корпораціями і тими хто приймає рішення немає розуміння і якогось реального та ефективного вирішення даної проблеми. Тому вони продовжують штампувати свою продукцію, збільшуючи число нереалізованих автомобілів в кілька разів щорічно.
Подібна ситуація спостерігається не тільки в автовиробництві, а й в IT-технологіях, харчовій промисловості та ін …

Все ще вважаєте, що світова криза подолана?

Свіндон (Swindon), Великобританія
slavuta-club 1017

На взлітно-посадковій полосі біля Петербурга
slavuta-club 1019

slavuta-club 1021

стоянка недалеко від заводу “Нісан”
slavuta-club 1022

тисячі нерозпроданих машин в містечку Аппер Хейворд, Бічестер, Окфордшир
slavuta-club 1023

стоянка недалеко від заводу “Нісан”
slavuta-club 1025