Флудилка 2018

Автор Андрій, 01 Січня 2018, 19:49:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Сировые столичные трамваи


Еще можна подремонтировать покрасив.
Дира около 40см и 2см в глубину )

Aryan

#106
Цитата: Toris від 23 Січня 2018, 09:13:22
Цитата: Сволочь від 22 Січня 2018, 22:51:26А ты думал, что только ты стрелять будешь?
Я мав надію, що "іномыслящіє" одесити порозумнішали після 2 травня... А ніфіга: дурних як було більше, ніж розумних, так і залишилось.
як вони можуть порозумнішати коли навіть імя собі вибрали : сволота, російською - дрянные, подлые люди; сброд, подонки, негодяй, мерзавец, скотина, подлец, подонок, тварь, мразь, мразота, подлые люди, і це їм подобається. Це вже діагниз!

SWarlock

От шо вы за люди такие? Нет, чтобы о машинах поговорить, о хобби, да о чем-нибудь другом, о фильмах, например... Тем - море. Так нет же: опять в политику лезете. Нет там правды. Нигде. Никто вам ничего никогда не расскажет. Есть обрывки просочившейся информации и очень МНОГО дезы.

ЗЫ: В интернете давно идет война. Убитых нет, но есть много раненых в голову.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Vitaliy.

Aryan вы гарно покумекали, перед тим як ображати людину за його ник? Даже слово- дурак, можно перетранслировать в - дурачёк, или дурашка, и это будет в некотором смысле мило. А вот ваши 13 слов синонимов, очень многое говорит о ваших человеческих качествах. В конце концов попробуйте потренироваться перед зеркалом, может пропадёт желание бла бла бла.

SWarlock Целиком и полностью плюсую  :thank_you:
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Aryan

я нікого не  ображав , просто ввів в гугл питання, що ззначає "імя" цієї людини і отримав результат. Від перед Вами в попередній відповіді. Може "людина" не розуміє значення свого "імені"?  Я підсказав. Хай замислиться. Якщо здатна - зробить висновки! Далі побачимо?!

Aryan

Цитата: SWarlock від 23 Січня 2018, 19:49:26
Нет там правды. Нигде. Никто вам ничего никогда не расскажет. Есть обрывки просочившейся информации и очень МНОГО дезы.
Правда є завжди. Одні грабують, вбивають, розєднують, інші захищають, спасають, поєднують. На чиїй ти стороні вирішувати самому.
А твердження що нема правди це і є деза!     І не треба підмінювати поняття правда і реальність з поняттям політика. Бо це теж манітуляція (спосіб дези).
в се мабуть мені пора зіскакувати з цього форума бо дійсно тільки і роблю що бла-бла.

Vitaliy.

Ник может быть любой, который захочется. Это не имя, которое давали детям лет 80 назад (даздраперма  :wallbash: ). В конце концов много ли людей знают, как переводятся ино слова на одежде, которую он носит? Или просто смысл букв?
https://lh3.googleusercontent.com/kR4IW_ct8TcY2oBZehD5uWTzm04UdLif3NPNcrL_xi8MWx8DVmVfouDdfA7eTLnugDbmxA=s131

https://lh3.googleusercontent.com/rfzuxQYHcUnXNxAyKT-c3vdqjjZ6K_nmSVKQBQWSygnydm_o77St6sT_eRITaWdAszOk=s85

https://lh3.googleusercontent.com/c04x-uPZhOnsAk56EEHQPuro0KypBNw5NSLgZ0grlD0BnEQf3e6RNS_WPQbq_OcDy0woWw=s85
Что то нормального качества не получилось.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Серёга

Мне мама так привезла футболку для неё там много английских слов я глянул и сказал а вези ка ты её обратно её я точно неодену
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Toris

Цитата: Aryan від 23 Січня 2018, 22:55:50в се мабуть мені пора зіскакувати з цього форума бо дійсно тільки і роблю що бла-бла.
Це теж не по правді.
А по правді треба штатних дезінформаторів трохи кляпити.

Жулик

Цитата: Серёга від 23 Січня 2018, 23:59:54
Мне мама так привезла футболку для неё там много английских слов я глянул и сказал а вези ка ты её обратно её я точно неодену
У меня тоже есть кофта где написано, де пута мадре  :facepalm:.
Шыли интелектуалы наверно  :facepalm:.

YUKON

http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.600
Це для лентяйків якім треба відремонтувати підрульові, а ритись впадло! 602 пост!

Володимир

Цитата: Toris від 24 Січня 2018, 07:54:56
Цитата: Aryan від 23 Січня 2018, 22:55:50в се мабуть мені пора зіскакувати з цього форума бо дійсно тільки і роблю що бла-бла.
Це теж не по правді.
А по правді треба штатних дезінформаторів трохи кляпити.
Додай інформаторів у чорний список, вони і так в технічних темах майже нічого не пишуть, то нічого не втратиш і нерви в порядку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сергей

Цитата: YUKON від 24 Січня 2018, 09:00:57
http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.600
Це для лентяйків якім треба відремонтувати підрульові, а ритись впадло! 602 пост!
Тю... В прошлом месяце, по дороге домой в атомагазе, купил за 70 грн.  дергалку и за 30 мин. с перекурами и откл. и подкл. АКБ заменил оцэ дерибала  }-) Правда, пришлось, таки снимать баранку, но в позапрошлом году менялся З/З, так, что ничего там не "присосалось" и руль снялся не очень тяжко. С ровными руками и минимальным набором инструмента любой может это сделать по среди дороги.  ;)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

YUKON

Цитата: Сергей від 24 Січня 2018, 09:38:36
Цитата: YUKON від 24 Січня 2018, 09:00:57
http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3231.600
Це для лентяйків якім треба відремонтувати підрульові, а ритись впадло! 602 пост!
Тю... В прошлом месяце, по дороге домой в атомагазе, купил за 70 грн.  дергалку и за 30 мин. с перекурами и откл. и подкл. АКБ заменил оцэ дерибала  }-) Правда, пришлось, таки снимать баранку, но в позапрошлом году менялся З/З, так, что ничего там не "присосалось" и руль снялся не очень тяжко. С ровными руками и минимальным набором инструмента любой может это сделать по среди дороги.  ;)
Діло в тому, що ти їх відремонтувавши будеш їздити, а от те що ти купив то на півроку.

Сергей

Цитата: YUKON від 24 Січня 2018, 09:44:27
Діло в тому, що ти їх відремонтувавши будеш їздити, а от те що ти купив то на півроку.
А хто казав, що я старий викинув?  :)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк