Закрыть тему Назад в СССР?

Автор YDoron, 13 Січня 2018, 19:02:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Закрыть тему Назад в СССР?

Да
11 (68.8%)
Нет
5 (31.3%)

Всього голосів: 16

Голосування закінчилося: 20 Січня 2018, 19:02:10

YDoron

Голосуем в течении 7 дней.
Уже надоело вычищать и модерировать эту тему.
От неё один негатив в последнее время.

vol4ok7

Я надеюсь что дальше будет и Сделано в Украине!А  при появления вбросов в других ,бан в соответствии с правилами!

YDoron

Цитата: vol4ok7 від 13 Січня 2018, 19:11:28
Я надеюсь что дальше будет и Сделано в Украине!А  при появления вбросов в других ,бан в соответствии с правилами!

Сделал также голосовалку и на вторую тему

Олександр 1968

І міфи про київську Русь.Поважний модераторе не хочу навязувати свою думку але мені здається такі теми(а вони будуть зявлятися знову)можна автоматом зносити в розділ політика щоб будь який стороній читач не бачив

vol4ok7

Цитата: Salek від 13 Січня 2018, 19:19:46
Цитата: vol4ok7 від 13 Січня 2018, 19:11:28
Я надеюсь что дальше будет и Сделано в Украине!А  при появления вбросов в других ,бан в соответствии с правилами!
Ну так не вбрасывай и всё будет ровно.
Как быки на красное на ПРАВДИВЫЕ ФАКТЫ кидаетесь.
Приведи пример вброса(откровенной лжи).
Слушай да иди ты со своей правдой и фактами в соответствующие форумы и ресурсы,оставь ты нас в покое,потому-как на твою правду есть другая правда,которую ты замечать не хочешь,ну и соответственно выкладывать ее то же...И чтобы остановить все эти правды не надо их сюда писать,и устраивать срач...
Ты прекрасно разбираешься в машине,пиши только про нее ,думай про свою семью и ее благосостояние...По крайней мере я к этому выводу пришел за последние 3 года!
Но извини и промолчать не могу-если не согласен(и не только я )и тут понеслось,и это надо прекратить...

Toris

1. Тему не зносити: треба ж десь ностальгувати?
2. Тему в політику: щоби не смітити в тематичних гілках.
3. Готовий модерувати обидві теми (в Україні, СРСР): срач переноситиму ще кудись, залишаючи в темах лише сухий залишок.

vol4ok7

Салек да я думаю ты тоже знаешь куда тебе идти!Ну не дурак же -это видно!

Алексчук

Цитата: Toris від 13 Січня 2018, 19:38:50
1. Тему не зносити: треба ж десь ностальгувати?
2. Тему в політику: щоби не смітити в тематичних гілках.
3. Готовий модерувати обидві теми (в Україні, СРСР): срач переноситиму ще кудись, залишаючи в темах лише сухий залишок.

А шо, в политичке нет темы Назад в СССР?

Олександр 1968

Цитата: Алексчук від 13 Січня 2018, 19:48:00
Цитата: Toris від 13 Січня 2018, 19:38:50
1. Тему не зносити: треба ж десь ностальгувати?
2. Тему в політику: щоби не смітити в тематичних гілках.
3. Готовий модерувати обидві теми (в Україні, СРСР): срач переноситиму ще кудись, залишаючи в темах лише сухий залишок.

А шо, в политичке нет темы Назад в СССР?
ГГРебята я не в кгургсе.Не бачу того чого не видно.А тому чи не можна трішки привідкрити політику щоб просто було видно які там теми обси... ой обговорюються для того щоб не було бажання відкрити якусь аналогічну тему будь де в іншому місці

igo61

То есть, дать возможность читать "политические темы" всем, но оставлять там сообщения только участникам группы?
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Цитата: Олександр 1968 від 13 Січня 2018, 19:55:06ГГРебята я не в кгургсе.Не бачу того чого не видно.А тому чи не можна трішки привідкрити політику щоб просто було видно які там теми обси... ой обговорюються для того щоб не було бажання відкрити якусь аналогічну тему будь де в іншому місці
Ось тут інструкція, як розблокувати політичну тему: http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14508.0

Алексчук

Цитата: Олександр 1968 від 13 Січня 2018, 19:55:06
Цитата: Алексчук від 13 Січня 2018, 19:48:00
Цитата: Toris від 13 Січня 2018, 19:38:50
1. Тему не зносити: треба ж десь ностальгувати?
2. Тему в політику: щоби не смітити в тематичних гілках.
3. Готовий модерувати обидві теми (в Україні, СРСР): срач переноситиму ще кудись, залишаючи в темах лише сухий залишок.

А шо, в политичке нет темы Назад в СССР?
ГГРебята я не в кгургсе.Не бачу того чого не видно.А тому чи не можна трішки привідкрити політику щоб просто було видно які там теми обси... ой обговорюються для того щоб не було бажання відкрити якусь аналогічну тему будь де в іншому місці

Для тех, кому неймется поговорить о политике, могут зайти туда и посмотреть, а если сильно засвербит в одном месте, то и написать свое мнение.
  А форум должен чист от политики для всех, не желающих видеть дерьмо, которое там есть.

Цитата: igo61 від 13 Січня 2018, 20:01:26
То есть, дать возможность читать "политические темы" всем, но оставлять там сообщения только участникам группы?

Еще раз, форум по автомобилю Славута, можно общаться на любые темы: о птичках, о женщинах, если кому "кортить" о мужиках, а политика в отдельном углу для желающих высраться. Так понятно?

Toris

О! Ідея: закритий розділ "Політика" перейменувати в "Холіварню" чи "Священні війни", а там уже і про політику, і про всяку всячину.

igo61

Цитата: Алексчук від 13 Січня 2018, 20:09:13
Еще раз, форум по автомобилю Славута, можно общаться на любые темы: о птичках, о женщинах, если кому "кортить" о мужиках, а политика в отдельном углу для желающих высраться. Так понятно?
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Олександр 1968

Цитата: Toris від 13 Січня 2018, 20:02:13
Цитата: Олександр 1968 від 13 Січня 2018, 19:55:06ГГРебята я не в кгургсе.Не бачу того чого не видно.А тому чи не можна трішки привідкрити політику щоб просто було видно які там теми обси... ой обговорюються для того щоб не було бажання відкрити якусь аналогічну тему будь де в іншому місці
Ось тут інструкція, як розблокувати політичну тему: http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14508.0
На юх треба.Я мав на увазі щоб було видно тему політика і тільки назви тем. І все.Хочеш почитати реєструйся.А потрібно це для того якщо комусь закортить створити якусь тему яка вже є в темі політика-бан зразу і надовго і щоб не скиглив що не знав