Вибор б/у славути

Автор Мое_имя, 08 Березня 2018, 14:30:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Dimon4ik90

Не знаю даже ! За такую цену можно 99 2006-07 года купить в нормальном состоянии.  Но сам вид мне и состояние славуты радует

Toris

То мають специ на місці перевіряти дійсний стан. Я коли свою ластівку купував, то запросив двох спеців, які здатні провести кореляцію між славуткою і ціною.

Dimon4ik90

Цитата: Toris від 24 Квітня 2018, 22:45:40
То мають специ на місці перевіряти дійсний стан. Я коли свою ластівку купував, то запросив двох спеців, які здатні провести кореляцію між славуткою і ціною.
.    Заинтересовал меня данный автомобиль. На 5 лет моложе моей ,да и 1.3 инжектор мощный для такого авто. Но жаба давит такую сумму отдавать. Проще 99 ил 09 купить. Вот я считаю 60.000 грн.будет для нее потолок. Но наврят продавец согласиться за такую сумму продать!

YUKON

Цитата: Dimon4ik90 від 25 Квітня 2018, 09:11:04
Цитата: Toris від 24 Квітня 2018, 22:45:40
То мають специ на місці перевіряти дійсний стан. Я коли свою ластівку купував, то запросив двох спеців, які здатні провести кореляцію між славуткою і ціною.
.    Заинтересовал меня данный автомобиль. На 5 лет моложе моей ,да и 1.3 инжектор мощный для такого авто. Но жаба давит такую сумму отдавать. Проще 99 ил 09 купить. Вот я считаю 60.000 грн.будет для нее потолок. Но наврят продавец согласиться за такую сумму продать!
Ну що ж тобі сказать...2700 це немало...я би сказав забагато...але краще вже 99 або 9.

Володимир

При нинішньому стані з авто на бляхах, ціна не адекватна. Завтра спростять реєстрацію і будеш кусати локті.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

Цитата: Володимир від 25 Квітня 2018, 10:08:19
При нинішньому стані з авто на бляхах, ціна нпе адекватна. Завтра спростять реєстрацію і будеш кусати локті.
а мені здається що граються з ними до виборів.після виборів розборки будуть тріщати :-D закон уже прилумали.10 днів по справам фірми.а як буде тре приймуть за день.це наші реадії
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

YUKON

Цитата: Володимир від 25 Квітня 2018, 10:08:19
При нинішньому стані з авто на бляхах, ціна не адекватна. Завтра спростять реєстрацію і будеш кусати локті.
Та ну їх в пєнь тії бляхи...не вірю я що спростять...а брати якесь лайно, яке тобі не належить, да і з цінниками на залізо мама не горюй, я би не ризикнув! Інше діло коли є можливість до регулярного виїзду за кордон!

Dimon4ik90

Та цены ужасные! Я тоже так считаю,что лучше 99 за такую цену купить