Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Цитата: Володимир33000 км.

\"Нежданчик\". Тиждень тому почала блимати лампочка низького рівня тормозної рідини на панелі, всюди облазив нічого не знайшов, можливо тому що машина була вся мокра після поїздки в дощ. Подумав що колодки трохи зносились і долив рідини, через тиждень вже зному заблимала лампочка, то на сухо вдалось знайти місце протікання. Криворукі зборщики зробили накладання тормозної магістралі на трос ручника. Оригінальної таврійської трубки в наших магазинах не знайшов, то взяв від якогось жигулятора з такими ж штуцерами.




Підходить від ВАЗ2108 на 1,5 см довша але не страшно.
В самого в січні протерлась точно там же, машина теж 08 року, але пробіг в 1,5 рази більший чим у вас. Гальмуе авто ормально з поскодженою трубкою, але тормозна просто вилітає :D
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: RomkaПідходить від ВАЗ2108 на 1,5 см довша але не страшно.
В самого в січні протерлась точно там же, машина теж 08 року, але пробіг в 1,5 рази більший чим у вас.
Ну ти порівняв дроги в Києві і в селі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

надо и себе ревизию сделать. дороги счас везде не ахти ]:->
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Romka

Цитата: Володимир
Цитата: RomkaПідходить від ВАЗ2108 на 1,5 см довша але не страшно.
В самого в січні протерлась точно там же, машина теж 08 року, але пробіг в 1,5 рази більший чим у вас.
Ну ти порівняв дроги в Києві і в селі.
Але третина з мого пробігу по селу, за містом, ліси та навіть Крим по бездоріжжю. Як сказали мені майстри - це перетирання трубки є типова поломка.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka
Цитата: Володимир
Цитата: RomkaПідходить від ВАЗ2108 на 1,5 см довша але не страшно.
В самого в січні протерлась точно там же, машина теж 08 року, але пробіг в 1,5 рази більший чим у вас.
Ну ти порівняв дроги в Києві і в селі.
Але третина з мого пробігу по селу, за містом, ліси та навіть Крим по бездоріжжю. Як сказали мені майстри - це перетирання трубки є типова поломка.
Там з заводу ця трубка неправльно вигнута, дуга що має йти над тросом зміщена вперед.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

да, так і сказали. Тільки з пробігом я помилився - в 2.5 рази більший :)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romkaда, так і сказали. Тільки з пробігом я помилився - в 2.5 рази більший :)
У нас бруківка по місту постелена, а вона додає життя всім деталям, ну і також є залежність в кількості піску що сиплять зимою на дороги.

Колись на початку 90-их зустрілись два власника жигулів, один живе в Львові інший в Києві, то той що львівський запитує, як часто міняєш шарові, а київський каже що не ще не міняв. Просто в Львові в старій частині міста майже всюди бруківка.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

співчуваю, бруківка це жесть, по собі знаю. Але це історична памятка, чіпати не можна.
ПС. В Гребінківському р-н між селами лишилась бруківка десь з кілометр. Так ця вікова, а може й більше, дорога в набагато кращому стані чим сучасна, що до неї підходить та за нею. І ям не має.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

27.04.2015 застрахувався, ціна разом з причепом 348 грн.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

так фаркопа вже немає хто прицепа тягатиме?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

#310
Цитата: Sergik32так фаркопа вже немає хто прицепа тягатиме?
Тестовий варіант, через деякий час зніму перевірю чи нема тріщин ще трохи усилю і покрашу.










Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: KOTБензонасос и фильтр еще перенести нужно будет, чтоб баллон прицепить?
Це зрозуміло, думаю що насос буде кріпитись на хомутах що будуть стягувати балон.
Цитата: KOTСколько страховка на прицеп?
Причіп 85.92 авто 252.72, але це було два дні тому, стогодні причів вже більше 100 грн а авто 350 чи може і більше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#312
Замінив піщалки, ці набагато кращі дають високі частоти ніж ті піонери що стояли до цього.






Колупнів лівий поріг, іржі виколупав з середини дуже багато, зараз з допомогою шприца з голкою промиваю перетворювачем іржі, потім висушу і з аерозоля залию в середину мовіль. Як показала практика на правому порозі, це єдиний спосіб зупинити процес корозії, простого закрашування вистарчає до початку зими.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

33500 км.

Відчувається криза, за цей рік наїздив тільки 3500 км, минулі роки були стабільно 5000км в рік.


Відпишусь про піщалки, звук супер, рази в 3 більше високих частор ніж в попередніх піонерах, музику тепер слухати одне задоволення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Вова, так ти ж пороги заливав, і що всеодно та ржавчина зіжрала?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0