Охлаждение Славуты

Автор YUKON, 21 Травня 2010, 21:09:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Серёга

У меня на жигулях был перегрев, меняли термостат всё равно перегрев, оказалась это была помпа там крыльчатка развалилась хотя никаких посторонних звуков недоносилось. Крыльчатка была с материала типа текстолита вот она и развалилась. В гараже кажись лежала с металлической крыльчаткой поставили и до сих пор ездит.


Я конкретно хотел узнать промывал я себе систему 2 года назад лимонкой ездил с ней неделю, могло ли это на тот момент времени испортить помпу ведь тогда это и началось?

Spoiler
Цитата: Sergik32 від 02 Лютого 2018, 22:54:20
ну зазори то річ суттєва для такого насоса як відцентровий, але є ще одне, дозволю собі такий технічний розсуждончЄг, якщо форма крильчатки одна і та сама то величина зазору грає суттєву роль в продуктивності онного, а якщо при заміні помпи, на ній крильчатка має іншу форму, і може навіть і фома самих лопастей дає більшу продуктивність при роботі, то я думаю зазор в 0,5-1мм особої картини не змінить. це я з власного досвіду, я поміняв помпу, на ній уже інша крильчатка, зі старою заводською у мене було що машина і перегрівалась разок, аж джекі чан загорівся, з новою помпою цього немає, зазор є, бо без прокладки не чиркало, але я поставив прокладку, люблю я коли герметично, то зазорчик зараз є, але в жару ганяє рідину гарно і не закипає.
[close]

Насколько помню лопасти кажись были одинаковыми что на старой помпе что на новой. Ещё замечу что с родной помпой давления в бачке у меня небыло/крышка недержала/ и жидкость не поднималась никогда.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Алексчук

Цитата: Salek від 03 Лютого 2018, 05:58:01
Цитата: Серёга від 02 Лютого 2018, 22:59:51
могло ли это на тот момент времени испортить помпу ведь тогда это и началось?
Могло.
Цитата: Серёга від 02 Лютого 2018, 22:59:51
Ещё замечу что с родной помпой давления в бачке у меня небыло/крышка недержала/ и жидкость не поднималась никогда.
Давление от помпы не зависит.
Это почему же? Разве не будет перегрева ОЖ при плохой циркуляции, т.е. Повышенного нагрева ОЖ в рубашке двигателя?

ZaVa

Давление в системе охлаждения двигателя зависит не от насоса, а от пробки расширительного бачка!
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 02 Лютого 2018, 22:35:30
Ничего не имею против нужных зазоров, но как по мне, это то же самое, как трястись об обтекаемой форме кузова какой нить Ф1, для уменьшения лобового сопротивления. А для обычных машин, и обтекаемость, и зазоры под помпой, вроде не так принципиальны.
Я міняв заводську помпу з високими лопатками на крильчатці, зазор між блоком був білше міліметра, поставив натомість помпу хорт з низькими крильчатками, але величина зазору рівня прокладці під помпою. То на хорті циркуляція краща.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: ZaVa від 03 Лютого 2018, 10:37:05
Давление в системе охлаждения двигателя зависит не от насоса, а от пробки расширительного бачка!
Да я даже спорить с этим не буду, но если церкуляция плохая, то и охлаждение ОЖ, в том числе и проход через радиатор хуже, отсюда и перегрев авто быстрее. Да пробка сработает, но может быть так, что ОХ попрет через пробку бачка, поскольку вода закипит в рубашке движка.

Серёга

Цитата: Алексчук від 03 Лютого 2018, 12:26:06
Цитата: ZaVa від 03 Лютого 2018, 10:37:05
Давление в системе охлаждения двигателя зависит не от насоса, а от пробки расширительного бачка!
Да я даже спорить с этим не буду, но если церкуляция плохая, то и охлаждение ОЖ, в том числе и проход через радиатор хуже, отсюда и перегрев авто быстрее. Да пробка сработает, но может быть так, что ОХ попрет через пробку бачка, поскольку вода закипит в рубашке движка.

Вот у меня и закипает
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Алексчук

Цитата: Серёга від 03 Лютого 2018, 13:47:41
Цитата: Алексчук від 03 Лютого 2018, 12:26:06
Цитата: ZaVa від 03 Лютого 2018, 10:37:05
Давление в системе охлаждения двигателя зависит не от насоса, а от пробки расширительного бачка!
Да я даже спорить с этим не буду, но если церкуляция плохая, то и охлаждение ОЖ, в том числе и проход через радиатор хуже, отсюда и перегрев авто быстрее. Да пробка сработает, но может быть так, что ОХ попрет через пробку бачка, поскольку вода закипит в рубашке движка.

Вот у меня и закипает
Термостат для начала прокипяти и узнай его температуру открывания.

Vitaliy.

Серёга. если помпа обеспечивает циркуляцию жидкости, то при нагреве в 80 град. и выше, радиатор должен быть горячий на нижнем патрубке. Если температура правого бачка будет 92 градуса, то должен сработать электровентилятор. Это если на месте стоять и оно работает на примерно 1000 об/мин.
Это если всё нормально.
Если крыльчатка развалилась в помпе, то радиатор будет холодный, а мотор горячий.
Если термостат недооткрывается (советовали ведь прокипятить в кастрюльке с градусником, чтоб узнать температуру начала открытия основного клапана термоса, и ПОЛНЫЙ ход клапана в открытом состоянии. ) Если не ошибаюсь, если термос на 80 град, то при 85-87 он должен полностью открыться, и величина этого выбега вроде должна быть 8-10 мм
Если охлаждайка не той системы (писал лично), то она может кипеть при 90 с хвостиком градусов. То есть фуфло из спирта стеклоомывателя.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Aryan

1.   там то роботи на 1годину, а помпу зняти і того менше, 3 болта відкрутити, я б вже давно зняв і перевірив, 50% питань відпало зразу б!
2.   Коли брату після "гарного" тосолу промивали систему охолодження то спочатку мили декілька разів порошком-автоматом - витікало багато гидоти. Потім промивка водою і лимонною кислотою - знову дуже багато гидоти!
      От я і думаю може через те що зразу гидоту не зливав вона десь осіла і закупорила якийсь канал, не знаю який? от через це і перегрівається!

Серёга

Цитата: Aryan від 03 Лютого 2018, 19:18:12
1.   там то роботи на 1годину, а помпу зняти і того менше, 3 болта відкрутити, я б вже давно зняв і перевірив, 50% питань відпало зразу б!
2.   Коли брату після "гарного" тосолу промивали систему охолодження то спочатку мили декілька разів порошком-автоматом - витікало багато гидоти. Потім промивка водою і лимонною кислотою - знову дуже багато гидоти!
      От я і думаю може через те що зразу гидоту не зливав вона десь осіла і закупорила якийсь канал, не знаю який? от через це і перегрівається!

Через неделю я подключил шланг с водой к системе и очень долго промывал недолжно было остаться. На родной помпе у меня никогда небыло нормального тосола всегда брал первый попавшийся и никогда небыло такого, никогда неперегревалась... даже шмурдяк в системе был и то нормально всё было.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Aryan

Через неделю, це головне!  Може це і є причиною, а може й ні?

Серёга

Цитата: Aryan від 03 Лютого 2018, 19:48:24
Через неделю, це головне!  Може це і є причиною, а може й ні?

На лимонке я ездил целую неделю думал чтоб лучше вымылось возможно она и подточила крыльчатку
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Vitaliy.

Торис ты тут? Это очень неправильно, ехать с температурой 100гр. И тем более убийство для мотора, когда там 120 гр. Этим ты собственноручно испортил двигатель. Вряд ли, что это осталось без последствий.
Посмотри уровень в бачке на тёплом моторе. Скорей всего её там нет.
Если ты ехал, а печка была холодная, то или жидкость замёрзла, или её там было очень мало.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

#763
Проснувся. Глянув забортну температуру: -19°C. Туман. Збентежився. Потім стало цікаво, чи заведеться Славутик?

...Сів у салон. Повітря виходить з носу клубами; стараюсь видихати у відкриту дверку, щоби не на холодне лобове скло. Соваю важелем КПП - ледь соває, так загусла олива. Пробую вертіти кермо - те ж саме. Завівся з другого тику. Якісь оберти низькі, навіть при натиснутій педалі зчеплення. Маніпуляції з підсосом допомагають мало. Почекав трохи - оберти зросли. Повільно відпускаю зчеплення на нейтралі - нормально. Педаль гальма туга і назад погано повертається. Двигун якийсь в'ялий, постійно хоче заснути, ледь з двору виїхав.

...Два рази заглох в дорозі, поки двигун прогрівся. Схоже, гальма таки примерзли. Пічка не охолоджує скло, їхав, спостерігаючи за дорожною обстановкою крізь сіточку з льоду. На під'їзді до роботи виявив, що вказівник температури охолоджуючої рідини показує +100°C! Молюся: Господи, хоч би до роботи доїхати! Доїхав не гальмуючи і не газуючи, волочився неспішно. На термометрі +120°C! Запаркувався, відпустив напарника, відкриваю капот і спостерігаю, як сочиться пара з розширювального бачка охолоджуючої рідини і щось булькає в надрах. Потім виперло трошки рідини з-під пробки датчика, а клапан пробки від "Пежо" навіть не чхнув. Стою, спостерігаю, як апокаліптично стікає охоложувальна рідина по кузову. Звернув увагу, що рівень рідини в бачку був високий, коли відкривав капот, а за секунд 10-20 знову став нормальний. Кількість рідини, яка просочилась крізь різьбу пробки датчика мізерна. Отже, кудись та рідина пішла. Якраз проходив поруч "жигуліст": описав йому ситуацію, він каже, що термостат прихопило і його потрібно міняти.

В надрах двигуна - спокій. Закриваю капот і йду до кабінету.

Vitaliy.

Поки паркувався, то стрілка доповзла до +110, трошки постояв на місці, то догнав до +120 і почало булькати.

Рідина в бачку є, десь 30-40 мм від дна. Пом'яв верхній гумовий патрубок - в бачку булькає. Всі патрубки мнуться і в бачку булькає. Лише нижній патрубок від радіатора якийсь дубовий, не можу до нього нормально рукою добратись, щоби пом'яти.

І до рідини в мене питання. В каністрі, яку віддав попередній власник (сказав, що в радіаторі саме ця рідина), рідина гарна рожева (фото не передало ніжність відтінку):



А видуло якусь буру бурду (наживо виглядає страшніше):



Думаю міняти термостат і рідину. Порадьте, будь ласка, правильну рідину і правильний термостат.

Sergik32

ото я з отаким і засрав систему, залив зелений злив ржавий. Бери ХЕПУ і не морочшся, не бери дешеве гівно, я сам в цьому пересвідчився. заливав і польське гівно БАРИГО, результат- ржаве і все тікло, з'їло пімпу, а в славуті вона при нормальних складових виходжує 1,5мільйони км
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0