Славута 1.2i tuned by Kritik

Автор Kritik, 18 Березня 2008, 16:55:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kritik

А вот і тема про мою машинку.

В мене ЗАЗ 110307\"Славута\" 2004р, двигун 1,2 карбюратор, колір - сірий металік.
Купив я її рівно рік назад, б/у, але її стан був відверто жахливий.Милася вона напевно тільки під дощем, а салон врятлі хоть колись нормально чистився. Але і взяв я її за смішні гроші. Зразу ж переоформив її на себе.

І почалася поступова доводка машини до нормального стану, вимив її повністю починаючи від переднього бампера і кінчаючи вихлопною + салон.Потім прикупив чехли на сідушки, накладки на педалі, ручку КПП, накладку на вихлопну \"стандартна труба дуже уродно виглядає\". Потім зробив повну антикорозійну обробку + підкрилки + бризговики. Поставив сигналізацію Top Guard + центральний замок. Зробив тоніровку \"американкою\". Поміняв масло з невідомої мінералки на синтетичний Castrol Magnatec GTX 10w40 + масляний фільтр + повітряний фільтр + паливний фільтр. Поставив нові бокові дзеркала, бо стокові дуже маленкі і не гарні. Поміняв і передні і задні тормозні колодки + головний тормозний циліндр, бо через нього завоздушувалася тормозна система. Поставив нульовик Jacky Auto Sport. Свічки NGK + високовольтні провода NGK, все оригінальне, привезено з Японії під заказ, дороговато обійшлося. Через те, шо дуже часто забивався карбюратор був установлений додаткивий фільтр-отстойнік між бензонасосои і карбюратором + поміняні всі топливні трубки, які можна було поміняти. Поставлені нові жикльори \"правильного розміру\" + пускова діафрагма. Музика складається з 4 динаміків в штатних місцях + 2 міні буфера в багажніку + 2 пищалки на панелі + магнітофон KENWOOD + внутрішня електронна антена. Поставив лампи головного світла Philips Diamond Vision + світодіодні габарити + безколірні повортніки спереді і на крилах. Пара коліс Debica Navigator 2, всесезонка. Новий резонатор. Спортивний руль. Передня розпорка. Неонова підсвітка багажника. Покрасив диски в чорний колір + купив нові ковпаки. Спойлер щітки склоочисника. Хромована ручка відкривання багажніка + новий механізм закривання, старий стерся і не тримав. Поклеїв додаткові уплотнітєлі в багажніку, капоті, дверях. Менше пилюки, менше задуває вітер, тихіше в машині.

Все шо міг згадати, все написав. Якшо ше шось згадаю допишу. Буду інформувати вас про всі доробки. Постараюся закинути фотки
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Блін, вихожу сьодні рано з під\"їзду, дивлюся на свою машинку, а в  неї чогось не хватає!!! Якісь сцуки скомуніздили передні ковпаки!!! Ой, який я злий, я зараз лопну від злості. І я к таким сволочам руки не повідсихають???
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Сьогодні купив металеву \"черепаху\" на карбюратор. Перед цим стояла пластмасова, але вона тріснула після декількох демонтажів - монтажів. Металева - практично вічна. Але ціна - 100грн... Надійна річ дорого коштує...
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

І так, трохи з запізненям але пишу, шо було зроблено в суботу.
1. Викрутив свічки, провірив нагар (якого нема :)) ), і закрутив свічки \"правильним способом\" =) , зазорами вверх.
2. Ще раз розібрав карбюратор, і нарешті добрався до топливного жикльора 2 камери, поміняв його. І замінив разпилітєль ускорітєльного насоса на одинарний Нивовский в 1 камеру з маркіровкою 45. Тепер в мене в карбі такі деталі : 1 камера 95-155; 2 камера 100-125; Нивовский разпилітєль 45.  
Після цього провів тест драйв. Результати мене задовільнили. Холості стали дуже рівними, мотор працює дуже тихо, його практично не чути. При їзді машина має дуже хороший розгін як на низах, так і на верхах. Зустів знайомого Сенсовода, рішив провірити результати шаманства над карбом на драгу. І моя Свалота взула Секс!!! Було 3 заїзди і у всіх трьох я виграв!!! :P
3. Зняв накладки на воздуховоди для лобового скла, проклеїв їх двостороннім скотчем, але другу сторону скотчу не відривав, тіпа получилася прослойка. Тепер при їзді по нерівностях зник звук скриплящого пластику об пластик.
4. Відмив машину після довгої, затяжної і грязної зими.
5. Зробив невеличку фотосесію.









Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

В суботу було зроблено:
1.виставленно зажигання
2.знято всі шильдики з багажніка
3.поставлено нові лампи Osram Night Breaker
4.зробив болти закривання дверей безшумними, за допомогою ізоленти, результату майже не відчутно...
5.проклеїв рамочку магнітофона ізолентою, запхав її в пройом дуже тісно, і закріпив мафон. Тепер він не тарабанить.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

1.поміняв антіфріз
2.поміняв датчик заднього ходу
3.чуть-чуть відкоректовано зажигання
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

В суботу 3 травня получив комплект обвісів на свою Славутку.

Шо було заказано:
Передній бампер
Задній бампер
Спойлер \"EVO - style\"
Комплект порогів \"F1 style\"
Радіаторна сєточка (тільки рамочка і сєточка, моя мечта)
Комплект колісних розширітєльних арок.

В суботу і в понеділок відбувалася підгонка деталей напильником, дрелькою, болгаркою...

У вівторок все було здано на покраску.

В четвер все покрашено і установлено наступні деталі обвісу:
Передній бампер
Задній бампер
Радіаторна решітка
Спойлер

Пороги і арки чекають кращої погоди...

Вот фотки зробленого:

Підгонка:









Спойлер:



Арки і пороги:





Установлені деталі:









Ну як вам???
Чекаю на коменти :))
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

STALL
Всьо разом десь 500 баксєй...
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

100$ - бампера
10 $  -  арки
100$   -  спойлер
40$   -  пороги
10$    -  сєтка радатора
90$   -   доставка
80$   -  матеріали для покраски
140$ -  покраска

Разом 570 баксів
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Недавно почав заправлятися на WOG 95 Mustang, і не можу поняти, чи то він такий галімий і грязний, чи то він такий класний і вимив мені топливну систему, і забилося обидва топливних фільтри...

Кароче, вчора поміняв топливні фільтра (бо грязні були шо то ппц), промив і продув карб (для профілактики).

Записався на віторок на профілактичний ремонт.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Поїхав сьогодні на ремонт.

1.Поміняли наконечники рульових тяг, при заміні замітили, що спати пішли і шарові, їх також замінили.
2.Поміняли ремні генератора і ГРМ + натяжний ролік.
3.Настроїли клапана, поміняли прокладку клапанної кришки, промили клапанну кришку і маслоотдєлітєль.
4.Замінили нижню подушку двигуна і підтягнули бокову.
5.Замінили датчик включення вентилятора охолодження радіатора + долили 500 мл антіфрізу, який вилився під час заміни.

Шарові



Нова шарова на місці



Клапана



Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

Засік сьогодні такі цифри на одометрі:



За вашими порадами і зауваженнями, вирішив дещо виправити. А саме зазор між капотом і верхньою планкою решітки радіатора. Зняв, промив від мух :) , відкрутив кріплення решітки і дякуючи невеличком запасу самої сітки прикрутив сітку назад не з відступом, а за самий кінець. За рахунок цього сітка стала \"розпоркою\", і підняла планку вверх. Сітка має 2 кріплення до верхньої планки, і за рахунок цього планка піднялася рівномірно. Кароче все кльовов получилося :) . зазор маленький і рівненький :)

Кароче фотки:





Ше рішив пофоткати свою світло-техніку:

Габарити



Ближнє



Дальнє



Зад

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

ПОміняв масло в двигуні Castrol Magnatec GTX 10w40, і в коробці передач ВАМП 80w85.
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Kritik

За порадою знайомого поїхав до моториста, і наново відрегулював клапана, були пережаті!!! Ше він трошки відкоректував запалювання.

Получив задню розпорку made by OMAR company :) . Правильну, пряму розпорку, а не гнутий базарний варіант.
Установка зайняла десь 3 години, але це з урахуванням того, шо повністю розбирався зад машини, бо знімав задні ремні безпеки, ними і так ніхто ше ні разу не користувався, тільки заважали і тарабанили на ямах. Ше пофіксив задню сідушку і спинку, бо тоже трохи тарабанили.
Тест-драйв розпорка пройшла на ура!!! машина стала впевненіше тримати дорогу, менше тарабанить, кароче ОМАРу великий респект!!!

А вот і фотка розпорки


+ пройшов ТО
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.