Затікає вода з відкритої кришки багажніка

Автор JeepKa, 08 Жовтня 2017, 23:12:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

JeepKa

Народ, поділіться ідеєю...
В дощ, або зразу після нього. Як відкиваєш кришку багажніка по боках стікає вода і прямо в район обшивки де колонки і кузова натікає вода. Відповідно по за обшивку і під килимок в багажніку. Як ви боретесь з тою бідою? Може якусь резинку приклеїти на ту кришку щоб перенаправити ту воду трохи за межі самого багажніка? Замахався вже сушити ту шумку в багажніку.
авто Славута))
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Sergik32

не відкривай на всю, я відкриваю рівно стільки щоб вода не попадала туди. чіпляють туди всякі штучки по яким вода збігає, по типу тих як під капотом в славуті там де фіксатор капота, там він коротенький такий
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

JeepKa - перед відкриттям просто протирав дверку і все...іншого там не придумаєш. Так зробили кузов.

Сергей

Это одна из немногих недоработак конструкторов ЗАЗа  :-D

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

это одна из многочисленных недоработок конструкторов ЗАЗ
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

От хлопці, якщо стільки недоробок то продайте тії Славути та й катайтеся на супергарних! Тік тоді не співайте пісню про дорогу обслугу! В мене друзяка вже всандалив в Крайслера 24 косаря і то ще не все. Так ,що знайте цінність свого авто.

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 09 Жовтня 2017, 10:21:30
наше авто безцінне
Наші авто оптимальні ,а це багато чого значить!

Сергей

Цитата: YUKON від 09 Жовтня 2017, 10:19:54
От хлопці, якщо стільки недоробок то продайте тії Славути та й катайтеся на супергарних!
ИМХО в Природе не существует совершенных авто.  :(

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

SWarlock

А чего скавчать? Такие же проблемы и у амулета и у суперба. ;) При этом цена и класс авто отличаются, не правда, ли? Форма ляды предполагает такое развитие событий. На этом же форуме есть темы, где такой вопрос поднимался и предлагались реализации.  Так что, либо не открывайте ляду в дождь, либо наклеивайте "бордюрчики" или "поребрики" - кому как нравится ;)
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

YUKON

Рішення одне, положити в салон мікрофібру - протерти перед відкриттям і всі питання...все інше то самозаспокоєння пов'язане з погіршенням "зовнішнього вигляду" авто.

JeepKa

Цитата: SWarlock від 09 Жовтня 2017, 19:18:46
На этом же форуме есть темы, где такой вопрос поднимался и предлагались реализации.
ссилка ненайдется?
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

SWarlock

Ну не помню я где, но кто-то в бортовике даже фотки выкладывал: наклеивали ребра, чтобы вода стекала не в сгибе ляды.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.


SWarlock

dj_doom, точно - оно. Об этом я и говорил. Получай плюсик. :)  :ok:
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.