Двигатель от 2108,2110

Автор Женя, 04 Травня 2012, 22:25:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Женя

а че Критик замолчал?????
за мемз ссылок кинте.
А Омар вообще заходит на форум????
хотел бы с ним посоветоваться

Алексей

А мой тебе совет. Продай Славуту дособирай денег и купи себе Фольца Б-4 с турбиной, там под капотом дураков хватает
[h] \"Открылась новая группа славутоводов в контакте!!! присоединяемся http://vk.com/slavuta_club_info\"[/h]

Kritik

Цитувати виділенедвухлитровый двиг в славуту не влезит!
с20 влізає
без всякої фігні тіпа ГУР і т.д...
все гарно влізає))))

Цитувати виділенеКритик колись че за мотор и че с ним можно делать интересует фсеее))))
ГБЦ - всьому голова....
тому я її і робив.... + впуск....

блок, кпп, і т.д.. не чіпав... бо це вже \"не бюджет\" і не бачу смислу....

якшо переводити потрачені грн на збільшення потужності в к.с. то ГБЦ - найдоцільніше для тюнінгу....

весь процес по ГБЦ є в мене в бортовику... єдине шо я не робив, це не міняв радикально СЖ і камеру згорання, бо хочу їздити на 92-95 а не виключно на 98-100 бензині))))

ІХМО... дійсно...
краще продати СЛавуту, доложити 1500, +/- ше трошки, і взяти собі сівіка з 1.5 втек... для початку тобі хватить...

а потім притарабанити собі б16а1, і всіх наказувати))))
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Женя

Люблю я со славки поиздеваться....
не хочу продавать.............

Алексей

Не обижай малышку!  ;D  ;D  ;D
[h] \"Открылась новая группа славутоводов в контакте!!! присоединяемся http://vk.com/slavuta_club_info\"[/h]

Женя

Цитата: Kritik
Цитувати виділенедвухлитровый двиг в славуту не влезит!
с20 влізає
без всякої фігні тіпа ГУР і т.д...
все гарно влізає))))

Цитувати виділенеКритик колись че за мотор и че с ним можно делать интересует фсеее))))
ГБЦ - всьому голова....
тому я її і робив.... + впуск....

блок, кпп, і т.д.. не чіпав... бо це вже \"не бюджет\" і не бачу смислу....

якшо переводити потрачені грн на збільшення потужності в к.с. то ГБЦ - найдоцільніше для тюнінгу....

весь процес по ГБЦ є в мене в бортовику... єдине шо я не робив, це не міняв радикально СЖ і камеру згорання, бо хочу їздити на 92-95 а не виключно на 98-100 бензині))))

ІХМО... дійсно...
краще продати СЛавуту, доложити 1500, +/- ше трошки, і взяти собі сівіка з 1.5 втек... для початку тобі хватить...

а потім притарабанити собі б16а1, і всіх наказувати))))
и сколько ты после всего этого получил на выходе кобыл???

Алексей

он писал помню, где-то 10-15
[h] \"Открылась новая группа славутоводов в контакте!!! присоединяемся http://vk.com/slavuta_club_info\"[/h]

Nemetsss

Народ давайте не будем флудить в теме.

LonelyWolf


Юра

Здрасте  :D  Кто ставил 1.6 ???  :[  Чето в последнее время начал задумыватся - чтоб машина валила  8)  Посоветуйте!
Drive2.ru ---- Skorpionchik S-GO
Гарний сток краще поганого т

LonelyWolf

Раму сразу ставь,чтоб кузов не порвало

Юра

http://www.drive2.ru/cars/zaz/1102/1102/danko-tavr/journal/288230376151780293/#post
мій знайомий.. правда робилось це тоді довго і нудно якщо не помиляюсь близько пів року часу..
та і загалі на тавріях багато є..

Тьоска якщо не будеш ганяти на драгах і т.д то нафіг тобі то все потрібно)) даремна трата коштів..
постав ходовку і класні диски шоб дивились симпотно і рулилосьі забий
ліпше тюнінгни трохи мемз он крітік не чіпаючи блок майже на 18 сек виїхав, тобі такої тяги буде достатньо для повсякдення. І відкладай гроші на шось серйозне.. ;)

Юра

Ето так! мечты  :D  Но в принципе мне и самому не очень охота менять двиг, говорят \"Январь\" лучше \"Мемса\" + еслиб найти спеца который все ето зделает... Я сам нефига не смогу зделать(((
Drive2.ru ---- Skorpionchik S-GO
Гарний сток краще поганого т

Юра

ну як на мене то якщо сам не можеш зробити то ліпше вже купити готове зроблене( я про якусь гамномарку яка вже буде валити) інакше купа бабла на запчастини дівгло і т.д а потім ще одна купа майстрам.. *PARDON*

Kritik

на январь викинеш чергових пару тисяч грн....
і толку від того ніякого....
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.