ГТЦ

Автор Alex Miha, 13 Березня 2009, 22:04:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алексей

Цитата: Сволочь від 15 Квітня 2016, 16:09:44
Цитата: Алексей від 15 Квітня 2016, 15:19:06
Що тоді робити?
Для начала просто поджать установочный болт! Если не помогает, то поменять на болтике шайбу, она, кажись, аллюминиевая. Если не найдёшь, можно сделать самому, из старой маминой кастрюли.
Когда будешь менять, то нужно что б кто то слегонца нажал на педаль.
З.Ы. Шайба может быть и медной.
1. А навіщо напедаль тормоза жати?
2. Ящо я відклучу той болт знизу то з нього не потече тормозуха?

Сволочь

1. Установочный болт не даёт пружине выдавить поршень со своего места, если болт выкручивается, нужно нажать педаль , без фанатизма, для "утопления" поршня.
2. Конечно потечёт.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Алексей

Цитата: Сволочь від 17 Квітня 2016, 22:30:55
1. Установочный болт не даёт пружине выдавить поршень со своего места, если болт выкручивается, нужно нажать педаль , без фанатизма, для "утопления" поршня.
2. Конечно потечёт.
А за який Установочный болт йде мова. Можна фото

Сволочь



Смотреть на нижней картинке!

Позиция 7!

А если у тебя течёт в гайки крепления к вакууму, то выработалась манжета позиция 6!
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Алексей

Да  за цей болт я мав на увазі. А якщо я його відкручу тормозна рідина буде текти чи брискати з нього? Бо думаю замінитина ньому шайбу. А від чого тампротікає?

al.dudka

Цитата: Алексей від 18 Квітня 2016, 19:34:51
Да  за цей болт я мав на увазі. А якщо я його відкручу тормозна рідина буде текти чи брискати з нього? Бо думаю замінитина ньому шайбу. А від чого тампротікає?
Сначала попробуйте отпустить немного, а потом затянуть, раза два три, часто помогает.

Алексей

Пробував так всеодно пропускаэ

al.dudka

Цитата: Алексей від 18 Квітня 2016, 20:13:20
Пробував так всеодно пропускаэ
Тогда откручивать и смотреть.

Алексей

Якщо відкручу той болт то польєця тормозна з нього

Сволочь

Я уже писАл, что польётся.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

ВКБ

Після двох зим на третю почав капати ГТЦ з манжети низького тиску. Які ставивв - не помню. Зараз купив Балаково. Хтось такі ставив?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ZaVa

Цитувати виділенеЗараз купив Балаково.
не грайся з тормозами !!!!
Купи і постав новий ГТЦ !!!!
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ВКБ від 16 Грудня 2016, 11:40:28
Після двох зим на третю почав капати ГТЦ з манжети низького тиску. Які ставивв - не помню. Зараз купив Балаково. Хтось такі ставив?
Кинь одну манжету на добу в тормозну рідину, якщо рідина не поміняє колір і розміри манжети в порівнянні з іншими не зміниться, то можна ставити. Але я би взяв Кременчук.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

Цитата: ZaVa від 16 Грудня 2016, 14:31:01
Цитувати виділенеЗараз купив Балаково.
не грайся з тормозами !!!!
Купи і постав новий ГТЦ !!!! А наскільки може бути впевненість в якості нового ??? Які там манжети та все інше, я особисто більше придержуюсь практики коли маючи якісні манжети  перебрати все своїми руками. Я багато брав виробів Кременчуг і задоволений якістю, тільки купляв прямо від виробника без допомоги всяких бариг. Сайт доступний для всих.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

ВКБ

Дякую за пораду. Але особисто її і міняв і нікому не довіряю. Дзеркало циліндра як дзеркало, навіщо міняти ГТЦ. Манжета ясно вже всьо, на заміну.
Але помітив таку штуку. Вакумний держе гуд. Тече з манжети і тече у вакумник і через опресовку витікає.
Получається як глушиш, то там зі сторони циліндра та манжети н-подібної низького тиску є вакуум, який, я так розумію, підсмоктує з поганої протертої манжети тормозну з бачку покуда вакуум не зрівняється з атмосферним. От і думаю, поки морози і не хочеться лізти, а якщо спустити вакуум при зупинці на остивання ДВС. Пробував, штуцер на бікреть провернути і просвистує вакуум і вирівнюється. Чи буде підсівша манжета в мороз текти. Доречі завтра вже буду знати. Коли "0" то не тече. Машинка попереджає про заміну, хоче ласки.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.