Глохнет на горячем двигателе

Автор TrafficJam, 05 Липня 2016, 15:36:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Назар8

Цитата: vladishtm від 26 Лютого 2023, 16:35:34
Цитата: Skiper від 26 Лютого 2023, 14:27:34Бензонасос перекачати не міг, там є "обратка", при справній системі зайвий бензин зливається зворотньо до баку.

ключове при справній системі
Цитата: Назар8 від 26 Лютого 2023, 15:06:51вона закопчує свічки, вони сухі не мокрі саджа темна матова без масла!
Тиск як перевіряти я написав, зробити треба  :wallbash:
Такий стан свічок = погане паливо або збагачена суміш ( чи бензину багато, чи повітря мало (РХХ, дросель, ДПДЗ), або УОЗ. При перезбагаченій "Переобогащенная    .... обильная сажа на свечах Сильно перезбагачена заглохне
Із цікавого на замітку бо Мікас.
Перезбагачення і сажа як окремо можуть бути або в режимі ХХ, або в робочому режимі, так і обох режимах разом. Якщо не лінивий - продивитись стан свічок після кожного режиму Це можна було б побачити по справній та включеній лямбі - що у вас явно відсутне.  Тоді на сто міряйте вихлоп в обох режимах. Ну і тиск рампи бо якщо зворотній клапан не працює тиск буде завеликий і форсунки валитимуть занадто. На 1.2 на рампі ж є штуцер? а не тоді ставити якись тройник. В мене на 1.3 є. штуцер на рампі і поміряти тиск не проблема.
[/quote
Цитата: vladishtm від 26 Лютого 2023, 16:35:34
Цитата: Skiper від 26 Лютого 2023, 14:27:34Бензонасос перекачати не міг, там є "обратка", при справній системі зайвий бензин зливається зворотньо до баку.

ключове при справній системі
Цитата: Назар8 від 26 Лютого 2023, 15:06:51вона закопчує свічки, вони сухі не мокрі саджа темна матова без масла!
Тиск як перевіряти я написав, зробити треба  :wallbash:
Такий стан свічок = погане паливо або збагачена суміш ( чи бензину багато, чи повітря мало (РХХ, дросель, ДПДЗ), або УОЗ. При перезбагаченій "Переобогащенная    .... обильная сажа на свечах Сильно перезбагачена заглохне
Із цікавого на замітку бо Мікас.
Перезбагачення і сажа як окремо можуть бути або в режимі ХХ, або в робочому режимі, так і обох режимах разом. Якщо не лінивий - продивитись стан свічок після кожного режиму Це можна було б побачити по справній та включеній лямбі - що у вас явно відсутне.  Тоді на сто міряйте вихлоп в обох режимах. Ну і тиск рампи бо якщо зворотній клапан не працює тиск буде завеликий і форсунки валитимуть занадто. На 1.2 на рампі ж є штуцер? а не тоді ставити якись тройник. В мене на 1.3 є. штуцер на рампі і поміряти тиск не проблема.
Тиск перевіряли і не раз, зворотній клапан також новий поставлений, і є там штуцер на рампі де можна нажати і побачити чи є тиск) Лямддозон в мене стоїть, компьютер не показував що він здох, я так зрозумів що робочий! Так вот проблема що сто чи майстра в нас немає толкового по славута або ніхто не хоче братись!(я просто не сильно розбираюсь в славуті щоб її діагностувати тому хочу хорошого майстра знайти!Бо не розумію що я вже там маю перевіряти😁

Skiper

Цитата: Назар8 від 26 Лютого 2023, 19:48:09а 3 насоса купляв
Тут за електобензонасоси вже давно багато сторінок написано, то по ціні тих трьох китайців можно було купити один BOSCH 0 580 464 070., або Magneti Marelli MAM00085, які не гудуть. Вміють у нас розводити на СТО, при чому без вирішення конкретної проблеми.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Цитата: Назар8 від 26 Лютого 2023, 19:54:28Тиск перевіряли і не раз, зворотній клапан також новий поставлений, і є там штуцер на рампі де можна нажати і побачити чи є тиск) Лямддозон в мене стоїть, компьютер не показував що він здох, я так зрозумів що робочий! Так вот проблема що сто чи майстра в нас немає толкового по славута або ніхто не хоче братись!(я просто не сильно розбираюсь в славуті щоб її діагностувати тому хочу хорошого майстра знайти!Бо не розумію що я вже там маю перевіряти😁
На рампі стоїть регулятор тиску, на малюнку позиція 13, зверху до нього прикріплено вакумний патрубок, що зв"язує його з ресивером, перевір чи там надійне з"єднання, бо якщо там буде підсос, то тиск в рампі росте, оберти нестабільні і т.д.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Skiper від 27 Лютого 2023, 09:00:02Вміють у нас розводити на СТО, при чому без вирішення конкретної проблеми.
В мене таке враження, що ті стошники на добродії Назар8 добре погрілися. Впендюрили три насоси, віддали назад несправне авто... але коли  читаю таке наприклад"і є там штуцер на рампі де можна нажати і побачити чи є тиск)" то думаю що найкращій вихід пану Назар8 все ж знайти добросовістне СТО.
Пан Назар8 тут недавно зі Львова була одна паночка Марія
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;u=22037
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=22037
то схоже вона таки трохи обізнана на Славуті, знаходиться можливо не так далеко від вас, і можливо зможе вам чимось допомогти.

Щиро бажаю удачі.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Назар8

Цитата: Skiper від 27 Лютого 2023, 09:00:02
Цитата: Назар8 від 26 Лютого 2023, 19:48:09а 3 насоса купляв
Тут за електобензонасоси вже давно багато сторінок написано, то по ціні тих трьох китайців можно було купити один BOSCH 0 580 464 070., або Magneti Marelli MAM00085, які не гудуть. Вміють у нас розводити на СТО, при чому без вирішення конкретної проблеми.

Згідний з вами ще би хтось на сто це сказав але деж там там тільки щоб гроші витягнути а толку 0)

Назар8

Цитата: Володимир від 27 Лютого 2023, 09:21:10
Цитата: Назар8 від 26 Лютого 2023, 19:54:28Тиск перевіряли і не раз, зворотній клапан також новий поставлений, і є там штуцер на рампі де можна нажати і побачити чи є тиск) Лямддозон в мене стоїть, компьютер не показував що він здох, я так зрозумів що робочий! Так вот проблема що сто чи майстра в нас немає толкового по славута або ніхто не хоче братись!(я просто не сильно розбираюсь в славуті щоб її діагностувати тому хочу хорошого майстра знайти!Бо не розумію що я вже там маю перевіряти😁
На рампі стоїть регулятор тиску, на малюнку позиція 13, зверху до нього прикріплено вакумний патрубок, що зв"язує його з ресивером, перевір чи там надійне з"єднання, бо якщо там буде підсос, то тиск в рампі росте, оберти нестабільні і т.д.


Вот 13 (Регулятор тиску), тому що в мене вакумному патрубку і в ресивері була бензина коли ми цей патрубок зняли, а там мав бути тільки воздух, я його поміняв(Регулятор тиску) але проблема не пропала,патрубок нормальный там немає підсоса!

Назар8

#51
Цитата: vladishtm від 27 Лютого 2023, 11:37:11
Цитата: Skiper від 27 Лютого 2023, 09:00:02Вміють у нас розводити на СТО, при чому без вирішення конкретної проблеми.
В мене таке враження, що ті стошники на добродії Назар8 добре погрілися. Впендюрили три насоси, віддали назад несправне авто... але коли  читаю таке наприклад"і є там штуцер на рампі де можна нажати і побачити чи є тиск)" то думаю що найкращій вихід пану Назар8 все ж знайти добросовістне СТО.
Пан Назар8 тут недавно зі Львова була одна паночка Марія
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;u=22037
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=22037
то схоже вона таки трохи обізнана на Славуті, знаходиться можливо не так далеко від вас, і можливо зможе вам чимось допомогти.

Щиро бажаю удачі.

Дякую попробую списатись з нею)

Назар8

#52
Цитата: Назар8 від 27 Лютого 2023, 12:23:01
Цитата: vladishtm від 27 Лютого 2023, 11:37:11
Цитата: Skiper від 27 Лютого 2023, 09:00:02Вміють у нас розводити на СТО, при чому без вирішення конкретної проблеми.
В мене таке враження, що ті стошники на добродії Назар8 добре погрілися. Впендюрили три насоси, віддали назад несправне авто... але коли  читаю таке наприклад"і є там штуцер на рампі де можна нажати і побачити чи є тиск)" то думаю що найкращій вихід пану Назар8 все ж знайти добросовістне СТО.
Пан Назар8 тут недавно зі Львова була одна паночка Марія
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;u=22037
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=22037
то схоже вона таки трохи обізнана на Славуті, знаходиться можливо не так далеко від вас, і можливо зможе вам чимось допомогти.

Щиро бажаю удачі.

Дякую попробую списатись з нею)
Цитата: vladishtm від 27 Лютого 2023, 11:37:11
Цитата: Skiper від 27 Лютого 2023, 09:00:02Вміють у нас розводити на СТО, при чому без вирішення конкретної проблеми.
В мене таке враження, що ті стошники на добродії Назар8 добре погрілися. Впендюрили три насоси, віддали назад несправне авто... але коли  читаю таке наприклад"і є там штуцер на рампі де можна нажати і побачити чи є тиск)" то думаю що найкращій вихід пану Назар8 все ж знайти добросовістне СТО.
Пан Назар8 тут недавно зі Львова була одна паночка Марія
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;u=22037
https://slavuta-club.info/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=22037
то схоже вона таки трохи обізнана на Славуті, знаходиться можливо не так далеко від вас, і можливо зможе вам чимось допомогти.

Щиро бажаю удачі.

Рішив я перейти по силці якій ви скинули і окозалось що в Марії зовсім друга проблема чим в мене,Написав їй але вона не відписує, не думаю що вона зможе допомогти(

vladishtm

Цитата: Назар8 від 28 Лютого 2023, 13:23:20Рішив я перейти по силці якій ви скинули і окозалось що в Марії зовсім друга проблема чим в мене,(
Я не писав що схожі проблеми, я написав, що вона здаеться щось таки розбирається і МОЖЛИВО підскаже вам непоганих майстрів.
Цитата: Назар8 від 28 Лютого 2023, 13:23:20,Написав їй але вона не відписує, не думаю що вона зможе допомогти(
Вона на форумі з"явилась зовсім недавно, можливо вже і пішла назавжди, або не заходить - бо їй не надо, або не знає що можна, чи як  прочитати  особисті повідомлення. Напишіть в її постах, що вона розміщувала на форумі, що ви відправили їй особисте повідомлення - можливо так зреагує. Скоріш за все вона просто не знає де читати пошту бо була вчора "Остання активність:Вчора в 02:32:38"
Або там ще варіант - надсилати листи можуть наче зараховані до друзів і ваш лист просто не дойшов.

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2