Скачут обороты

Автор Дуня1992, 07 Вересня 2016, 20:13:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Дуня1992

заводится нормально, но обороты то сильно скачут от 500 до 1500 и глохнет, то нормально держит 900... а может при зажигании сразу 1500 оборотов накрутить и все...как с этим быть?

Владимир

Цитата: Дуня1992 від 07 Вересня 2016, 20:13:43
заводится нормально, но обороты то сильно скачут от 500 до 1500 и глохнет, то нормально держит 900... а может при зажигании сразу 1500 оборотов накрутить и все...как с этим быть?
По 1500 - это обороты прогрева,которые плавно переходят в ХХ при достижении определенной температуры; по тому как скачут - смотрим РХХ и чистоту ДУ и Дуня, Вы же не на Луне живете - укажите место жительства и больше информации: какое авто, ЭБУ, после чего началась эта пляска и т.д.
P.S. Еще забыл ДПДЗ 0% + тросик газа(натяжка) + массы.........

Владимир

Ошибок, скорее всего не будет.

Руслан Козак

В мене на інжекторі плавали обороти на  ХХ, глохла при переході на нейтралку. при нажатії на газ машинка не реагувала, дьоргалась. Поміняв РХХ, ДПДЗ - непомогло. Оказалось малий тиск в рампі. Поміняв регулятор тиску на рампі і вуаля ))). :yahoo: Попробуй (на прогрітій машині) пережати трошки шланг шо йде від регулятора тиску  в бак (він знизу), якшо обороти стабілізіруються то проблема в ньому.

Віталій147

#4
у мене схожа проблемка,холостий хід дуже нестабільний,а при вклученні свету і печки взагалі глохне через раз,по городу їхати практично наможливо.акб в нормі свічки нові,рхх новий,дпдз також новий(купив вінницький безконтактний відкалібрував все як має бути)а результату ноль тільки гроші витратив.робив діагностику прогою Володимира мікас онлайн,за що йому велике спасибі ,все нач в нормі,помилок немає.
Підкажіть куди ще дивитись. Ще одне:сьогодні вечером взяв і відключив просто на роз'ємі лямда зонд і машина наче на світ народилася,все працює як часи,чи можна так їздити? Ах да,славута 1,3li,мікас10,3+,прошивка111

Володимир

Цитата: Віталій147 від 09 Грудня 2016, 20:51:47
да,славута 1,3li,мікас10,3+,прошивка111
Прошивка 111 має один нюанс, мікас автоматично по ДК виставляє основну паливоподачу на ХХ, тобто G0xx, але ставить її зазвичай заниженою, тому і проблеми. Потрібно в прошивці відключити цю опцію, або саме краще взагалі відключити на ХХ датчик кислороду, тоді холостий стабільніший.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Віталій147

Як це практично зробити?

Владимир

Потрібно перепрошивати блок, попередньо зробивши зміни в прошивці, про які писав Володимир.

Віталій147

Я так розумію без перепрошивки ніяк не обійтися?

Владимир

Цитата: Віталій147 від 10 Грудня 2016, 19:44:26
Я так розумію без перепрошивки ніяк не обійтися?
По всьому видному ні :facepalm:

Віталій147

як тимчасовий вихід можна з відключеним на роз'ємі дк їздити?шкоди від цього небуде?

Володимир

Цитата: Віталій147 від 12 Грудня 2016, 21:00:28
як тимчасовий вихід можна з відключеним на роз'ємі дк їздити?шкоди від цього небуде?
Роз"єм заізолюй, бо як попаде вода, то будуть приколи з паливоподачею.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Віталій147

#12
Вирішилась проблема з заглоханням ,перепрошивкою блока 96 софтом без дк :heppy_dancing: але мабуть в цій машині не може бути все добре,тепер холостий збільшується в залежності від швидкості тобто з гори на нейтральні котитись неможна,газує,при 90біля 1800обертів має двигун і при зменшенні швидкості оберти спадають. за те не глохне))))))

Володимир

Цитата: Віталій147 від 19 Грудня 2016, 17:08:18
Вирішилась проблема з заглоханням ,перепрошивкою блока 96 софтом без дк :heppy_dancing: але мабуть в цій машині не може бути все добре,тепер холостий збільшується в залежності від швидкості тобто з гори на нейтральні котитись неможна,газує,при 90біля 1800обертів має двигун і при зменшенні швидкості оберти спадають. за те не глохне))))))
Так має бути, напевне в попередній прошивці був виключений датчик швидкості.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Віталій147

Так це нормально?я вже збирався їхати знов на Сто.а як же тоді на слизькі дорозі гальмувати двигуном?