Скачут обороты

Автор Дуня1992, 07 Вересня 2016, 20:13:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Віталій147 від 20 Грудня 2016, 10:55:22
Так це нормально?я вже збирався їхати знов на Сто.а як же тоді на слизькі дорозі гальмувати двигуном?
При відпущеній педалі газу, якщо оберти двигуна вищі заданих в прошивці, включається режим примусового холостого ходу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Віталій147

Не зовсім зрозумів,чому так зроблено? Навіщо холостий хід коли оберти двигуна більше тисячі?(при відпущені педалі газу,наприклад під час руху з гори)

Володимир

Цитата: Віталій147 від 20 Грудня 2016, 13:56:23
Не зовсім зрозумів,чому так зроблено? Навіщо холостий хід коли оберти двигуна більше тисячі?(при відпущені педалі газу,наприклад під час руху з гори)
Працює привідкривач, для того щоби в перехідних режимах двигун не зупинявся, і щоби плавніше перемикались передачі. Не виключай передачу, будеш їхати з нулювим розходом, або трохи зачекай, оберти поступово впадуть до холостих.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Віталій147

В тому і діло що до холостих не падає доки не зупинишся.Ось сьогодні заводю машину (вона вже прогріта)все добре холостий біля тисячі,знімаю ручнік і вона з горки починає котитися,після набору приблизно 10км швидкості холостий хід починає потрохи збільшуватись.

Божко Дима

Подобное ,неустойчивость ХХ,БЫЛО И ЕСТЬ В МОЕЙ ЗАЗ110-70-40,ПОЕХАЛ К "КОМПЬЮТЕРЩИКУ" ,присоедились-БК не"видит" датчика фазы(у меня появились сомнения -нужен ли он вообще?),но дело не в нем ,а высоком абсолютном давлении в ресивере было подозрение на "подсос" воздуха-нету,вторая причина пониженная компрессия в 3-ем цил (8бар,при 12 в остальных) и соотв. пониженное разрежение во впускном тракте.Логично и похоже на правду.Почему же тогда неустойчивы обороты при работе на газе(установка 1-го поколения) при отключенном РХХ?Неужели БК изменяет УОЗ при работе на ХХ  получая сигналы от лямбда зонда?Какие мысли по этому поводу у "бывалых"?

Алек

В мене таке було але як з швидкості скидаєш нанейтральну то ХХ натахометрі показував десь 1300 обертівю. Запитував компюторщика то він сказав щоце така функція на хх є, що її потрібновідключтити

vladishtm

Цитата: Віталій147 від 20 Грудня 2016, 17:14:12В тому і діло що до холостих не падає доки не зупинишся.Ось сьогодні заводю машину (вона вже прогріта)все добре холостий біля тисячі,знімаю ручнік і вона з горки починає котитися,після набору приблизно 10км швидкості холостий хід починає потрохи збільшуватись.
Це норма,  в прошивці є добавка до обертів на ХХ (то бто при положені ДПДЗ=0)
C33 Добавка до обертів ХХ під час руху (об/хв) = 130

C33 Добавка к оборотам ХХ при движении
Минимальная скорость движения автомобиля (минимум 3)
Добавка к оборотам ХХ при движении
При движении автомобиля со скоростью выше минимальной
и при определении режима ХХ возможно увеличение
оборотов ХХ на некоторую добавку. Это позволяет улучшить
движение автомобиля на регуляторе ХХ
.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2