Підклинює педаль газу

Автор Ілля І., 27 Червня 2023, 18:09:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ілля І.

При запущеному двигуні закусує педаль газу на початку її робочого ходу, при заглушеному - все нормально, не закушує, куди дивитися?

Володимир

Цитата: Ілля І. від 27 Червня 2023, 18:09:31При запущеному двигуні закусує педаль газу на початку її робочого ходу, при заглушеному - все нормально, не закушує, куди дивитися?
Раджу для початку змінити взуття. На педалі газу є виштамповані діагональні смужки, буває що взуття має протектор у вигляді поперечних канавок які добре контактують з смужками на педалі газу, в результаті тиснеш на газ, а він не тиснеться.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ілля І.

Цитата: Володимир від 28 Червня 2023, 08:33:57
Цитата: Ілля І. від 27 Червня 2023, 18:09:31При запущеному двигуні закусує педаль газу на початку її робочого ходу, при заглушеному - все нормально, не закушує, куди дивитися?
Раджу для початку змінити взуття. На педалі газу є виштамповані діагональні смужки, буває що взуття має протектор у вигляді поперечних канавок які добре контактують з смужками на педалі газу, в результаті тиснеш на газ, а він не тиснеться.
Взуття мінялось, проблема залишається.

Skiper

Цитата: Ілля І. від 27 Червня 2023, 18:09:31закусує педаль газу
Механічно трос, чи тупить при натисканні двигун?
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Ілля І.

Цитата: Skiper від 28 Червня 2023, 12:59:49
Цитата: Ілля І. від 27 Червня 2023, 18:09:31закусує педаль газу
Механічно трос, чи тупить при натисканні двигун?

Механічно, при запущеному двигуні.

igo61

Може есть какая-то выработка в корпусе заслонки и люфт её оси? При стоячем движке нет всоса воздуха, заслонка не напряжена и ни за что не цепляется. Запустилися - пошёл всос, заслонка сместилась на люфте (много не надо, самую капельку) и стала за шось цеплять. Всё сходится - смотрите механику заслонки.

У меня щас в ремонте карб с таким же дефектом - закусывает на возврате заслонку первой камеры.  :thank_you:
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Ілля І.

Цитата: igo61 від 29 Червня 2023, 09:05:33Може есть какая-то выработка в корпусе заслонки и люфт её оси? При стоячем движке нет всоса воздуха, заслонка не напряжена и ни за что не цепляется. Запустилися - пошёл всос, заслонка сместилась на люфте (много не надо, самую капельку) и стала за шось цеплять. Всё сходится - смотрите механику заслонки.

У меня щас в ремонте карб с таким же дефектом - закусывает на возврате заслонку первой камеры.  :thank_you:
У мене інжектор, буду дивитись дросель, дякую.

Володимир

Цитата: Ілля І. від 29 Червня 2023, 09:15:48
Цитата: igo61 від 29 Червня 2023, 09:05:33Може есть какая-то выработка в корпусе заслонки и люфт её оси? При стоячем движке нет всоса воздуха, заслонка не напряжена и ни за что не цепляется. Запустилися - пошёл всос, заслонка сместилась на люфте (много не надо, самую капельку) и стала за шось цеплять. Всё сходится - смотрите механику заслонки.

У меня щас в ремонте карб с таким же дефектом - закусывает на возврате заслонку первой камеры.  :thank_you:
У мене інжектор, буду дивитись дросель, дякую.
На дроселі є болтик нуля дроселя, можливо хтось крутив його.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion