РХХ роняє оберти при гальмуванні двигуном.

Автор donotar, 21 Липня 2023, 15:02:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

donotar

Славута инжектор 1.2   2007р

Ситуація така:
 Дуже часто, при гальмуванні двигуном так би мовити - РХХ роняє оберти. І НЕ РІДКО так роняє шо аж глохне. Буває коли помічаю таке - заводжу двигун без стартера просто в накаті, ну з товкача короче.
 
 Наприклад ситуація - качу з гори, наприклад 3 передача, автівка потрохи "уперлася в двугун". В конці гори щоб пропустити трафік головної дороги звісна річ зчеплення+гальмую і РХХ - з 1800 роняє до 1200-900-600-400-0 просто на очах по тахометру. А ось якщо це не гора а просто ну авто накатом їде на 3 передачі трохи підгальмовуючи, прожимаю зчеплення і роняє до 600 обертів а потім із останніх зусиль встигає "подхватити" і погнали холості оберти....

Що зроблено:

 ЗАМІНЕНО вже 3 РХХ різних виробників. Омега, калуга москва і ще якась там кацапня.. Короче в мене їх вже ТРИ. АЛЕ! Деякі глохнуть ДУЖЕ часто, а деякі не дуже. Підібрав зараз тей що найменше глохне.
Все чистим, промивав WD.


Так це проблема в РХХ ? Де купити нормальний? Чи вони всі такі?

Дякую за відповідь

Skiper

Глюк прошивки. При такому режимі (примусовий ХХ) ЄБУ зупиняє паливоподачу. ІМХО, в ранніх прошивках двигун глохне. У мене 069, те саме. РХХ тут ні до чого. Зная такий глюк, довго в примусовому ХХ не тримаю. Вже давно звик і не допускаю до того, щоб заглохнув. Можно довго гратися с деякими параметрами в прошивці, але на це не маю часу.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

donotar

Таким чином, краще все залишити як воно є. Експеременти із прошивкою дадуть набагато більше атракціонів (я так гадаю).

Skiper

Цитата: donotar від 22 Липня 2023, 12:22:24(я так гадаю).
Для того, щоб робити експерименти, треба точно знати, яких помилок припустилися ті, хто її писав і в яких конкретно параметрах та чи дасть змогу лише зміна деяких параметрів виправити. Чомусь великі сумніви у мене. Переходити на іншу версію прошивки - там свої недоліки, як на мене, то більш критичні, що впливають на керування при звичайній їзді (наприклад зависання обертів, тощо). Ідеальної нем. Тому залишив так, як є в стоковому вигляді, бо інших критичних глюків, крім не коректної поведінки при примусовому ХХ не виявив за 15 років. Є ще не значний - після заводки підгазовка типу "волнами", але це трапляється дуже-дуже рідко при співпадінні деяких факторів (температури повітря, температури двигуна, якості бензину). Лікується на місці повторною заводкою двигуна. Зразу скажу - підсосу повітря не має, бо таке траплялось би постійно.
Якось так.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

donotar

Дякую за відповідь. Так, трапляєтся (дуже дуже рідко) після заводу двигуна самопідгазовка типу 1200-1700 об. хвилями... Також повторним заводом проблема покидає. Дякую!

Володимир

Цитата: donotar від 21 Липня 2023, 15:02:40Славута инжектор 1.2   2007р

Ситуація така:
 Дуже часто, при гальмуванні двигуном так би мовити - РХХ роняє оберти. І НЕ РІДКО так роняє шо аж глохне. Буває коли помічаю таке - заводжу двигун без стартера просто в накаті, ну з товкача короче.
 
 Наприклад ситуація - качу з гори, наприклад 3 передача, автівка потрохи "уперлася в двугун". В конці гори щоб пропустити трафік головної дороги звісна річ зчеплення+гальмую і РХХ - з 1800 роняє до 1200-900-600-400-0 просто на очах по тахометру. А ось якщо це не гора а просто ну авто накатом їде на 3 передачі трохи підгальмовуючи, прожимаю зчеплення і роняє до 600 обертів а потім із останніх зусиль встигає "подхватити" і погнали холості оберти....

Що зроблено:

 ЗАМІНЕНО вже 3 РХХ різних виробників. Омега, калуга москва і ще якась там кацапня.. Короче в мене їх вже ТРИ. АЛЕ! Деякі глохнуть ДУЖЕ часто, а деякі не дуже. Підібрав зараз тей що найменше глохне.
Все чистим, промивав WD.


Так це проблема в РХХ ? Де купити нормальний? Чи вони всі такі?

Дякую за відповідь
Для початку, потрібно підключитись діагностичною програмою і подивитись яка стоїть основна паливоподача на ХХ, тобто чому рівне G0XX, можливо попередній власник занизив, тому в перехідних режимах просідання обертів. З заводу має бути 60 одиниць, якщо прошивка заводська, то має працювати без проблем.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion