Большое давление в колекторе

Автор Василий, 07 Жовтня 2011, 13:50:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Василий

Дросель снимал и чистил. РХХ менял. Старый был с пластмасовым наконечником.

Евгений

У меня РХХ с пластмассовым наконечником с завода 30000 тыс накатал, проблем ниразу не было.

Василий

Сделал!!!!! Все 4-ре выпускных клапана пережаты. После регулировки все в норме.
Наверное всетаки если ездишь на газу чаще нужно смотреть клапана.
 
Всем спасибо!!!!!!

Виктор

Привет всем! Скоро будет 5 лет как езжу на своей славутке, пробег 51000. С первых дней эксплуатации завышено давление в коллекторе и составляет при ХХ 860-900 об/м и температуре ОЖ 90 = 400 - 430. Знаю, что это завышенный показатель, но ничего с этим не могу сделать.
Регулировка клапанов, промывки, прочистки, подтяжки коллектора ничего не дали. Катализатора нет, резонатор от М-4121. Может быть моя реконструкция глушителя влияет на давление. Запирания выхлопных как будто-бы нет.
Вопрос, - на что влияет повышенное давление в коллекторе и как его возможно восстановить ???
Горжусь тем, что имею, стремлюсь иметь все.

Володимир

Цитата: Вик 2101Привет всем! Скоро будет 5 лет как езжу на своей славутке, пробег 51000. С первых дней эксплуатации завышено давление в коллекторе и составляет при ХХ 860-900 об/м и температуре ОЖ 90 = 400 - 430. Знаю, что это завышенный показатель, но ничего с этим не могу сделать.
Регулировка клапанов, промывки, прочистки, подтяжки коллектора ничего не дали. Катализатора нет, резонатор от М-4121. Может быть моя реконструкция глушителя влияет на давление. Запирания выхлопных как будто-бы нет.
Вопрос, - на что влияет повышенное давление в коллекторе и как его возможно восстановить ???
Раз ти знаєш про тиск в колекторі, то може ще і розкажеш про інші параметри на холостому, такі як: положення РХХ, кут запалювання, час вприску.

Можливо датчик тиску поганий чи нема маси на ньому, такий тиск може бути хіба що при нагрузці. Якщо двигун не запущено, на діагностиці який тиск показує?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Виктор

Володимир, вибач зразу відповісти не зміг.
Показники моєї славки по БК такі:
- температура - 80;
- давление впускном коллекторе скачет  от 410 - 437;
- обороты двиг скачут от 860 - 930 и бывает больше;
- дроссель - 0;
- напряжение - 13,9 - 14,0;
- угол зажигания 7% - 13%;
- расход топлива 08 - 1.0 л/час;
- время впрыска 3,8 - 4,2;
- положение РХХ 37 - 42.

Взагалі то машина працює начебто не погано. Мене душить показник тиску в колекторі і нічого не можу зробити уже скільки років. Можливи я перетягую клапани, роблю, щоб щуп проходив тугенько, але без фанатизму. Можливо сам датчик тиску глючить, перевірити його не знаю як, купувати трохи жаба давить через вартість. Нема на що дивитись, а коштує, як.....Цеж він стоїть на колекторі зверху ?
Горжусь тем, что имею, стремлюсь иметь все.

Max 55

Цитата: Вик 2101Володимир, вибач зразу відповісти не зміг.
Показники моєї славки по БК такі:
- температура - 80;
- давление впускном коллекторе скачет  от 410 - 437;
- обороты двиг скачут от 860 - 930 и бывает больше;
- дроссель - 0;
- напряжение - 13,9 - 14,0;
- угол зажигания 7% - 13%;
- расход топлива 08 - 1.0 л/час;
- время впрыска 3,8 - 4,2;
- положение РХХ 37 - 42.

Взагалі то машина працює начебто не погано. Мене душить показник тиску в колекторі і нічого не можу зробити уже скільки років. Можливи я перетягую клапани, роблю, щоб щуп проходив тугенько, але без фанатизму. Можливо сам датчик тиску глючить, перевірити його не знаю як, купувати трохи жаба давить через вартість. Нема на що дивитись, а коштує, як.....Цеж він стоїть на колекторі зверху ?
Отличные показатели, кроме давления естественно
что я скажу:
Какое давление при не работающем двигателе?
возможно плохая масса с ДАД нужно вызванивать
какой программой смотрите?

Виктор

Привет. Вот и меня давление смущает и главное, что оно такое с момента установки БК.  При неработающем двигателе давление не смотрел, это просто включить зажигание и посмотреть по БК, что должно показать 760 ??? Буду ехать с работы обязательно посмотрю.  Отпишусь завтра.
Горжусь тем, что имею, стремлюсь иметь все.

Володимир

Цитата: Вик 2101что должно показать 760 ??? Буду ехать с работы обязательно посмотрю.  Отпишусь завтра.
В залежності від місцевості де проживаєш, в моїй місцевості середній тиск 720 мм, так як живу на висоті 200 з лишнім метрів над рівнем моря.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Виктор

Цитата: Володимир
Цитата: Вик 2101что должно показать 760 ??? Буду ехать с работы обязательно посмотрю.  Отпишусь завтра.
В залежності від місцевості де проживаєш, в моїй місцевості середній тиск 720 мм, так як живу на висоті 200 з лишнім метрів над рівнем моря.

Доброго Дня. Вчора перед поїздкою подивився тиск показував 750-751 мм. Завів, прогрів скаче 410 - 440. З початком руху в нятяг показник падає 280-380 і з набранням обертів тиск піднімається.
Це нормально (не нормально).
Горжусь тем, что имею, стремлюсь иметь все.

vladishtm

Цитата: Виктор від 21 Серпня 2012, 09:48:46Доброго Дня. Вчора перед поїздкою подивився тиск показував 750-751 мм. Завів, прогрів скаче 410 - 440. З початком руху в нятяг показник падає 280-380 і з набранням обертів тиск піднімається.
Це нормально (не нормально).
Хай буде пізно чим ніколи. Можливо ще комусь пригодиться. 
Недавно деякий час мені теж не сподобався показ ДАД, вже на прогрітій і ХХ завищував явно. Міняв сам ДАД на новий -теж само. Думав на проводку, але наче норма, шукав підсос не знайшов...
Попалось в інеті що як причина може  може бути не правільно (не точно по мітках) поставлений ремінь.
А я ж міняв той ремінь не так давно. То спробував змістити шестерню распредвала на 1 зуб вперед. І о чудо   :clap:  ДАД на ХХ показав тиск нижче. Наче я і вивіряв сім раз коли міняв ремінь, ВМТ як би легко побачити штоком, але замітів що в точці ВМТ  можна зміщати на один зуб вправо-ліво шестерню колінвала, а поршень практично на місці.  Тож зараз получилось так, наче зуб шестерні КВ трохи сбоку мітки. Але можливо так здається тому що на нього ми не можемо дивитись чітко вертикально (так би мовити паралакс)

Ну, а якщо завищує ДАД то сама собою збільшуєтьс розход палива бо тоді воно береться з вищої поверхні.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

При зменшенні основної паливоподачі G0xx тиск в рессивері росте, при збільшенні навпаки падає, тому збільшення тиску може вказувати на збіднену суміш на ХХ.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 09 Лютого 2024, 09:26:18При зменшенні основної паливоподачі G0xx тиск в рессивері росте, при збільшенні навпаки падає, тому збільшення тиску може вказувати на збіднену суміш на ХХ.

Я грався всім чим можна, і в тому числі  G0xx. Навіть "Т102 Калібровка ДАД..." та "C174 Максимальний абсолютний тиск повітря Pk (мм.рт.ст.)" 
( до речі щось з Т174  не то. В неї "крутизна не така як стандартно в даташитах на ДАДи.
Spoiler
[close]
Крім того мені здається Т143, Т144, Т146, Т147 з невизначених якось повязані з тиском.
Але в хелпв їх немає)
В загальному - ніякими маніпуляціями мені не вдалося на ХХ опустити нижче 300-310мм.
А от Сдвиг шківа распред. спрацювало - у ВМТ колінвалу, зняв ремінь з шестерні распердвала, сдвинув шестерню распредвалу на один зуб вправо і одягнув ремінь. Завів - тиск пішов стабільно нижче 300. На прогрітій 80град лесь 280-270-260.
Колінвал-поршень у ВМТ в мене якби  має люфт.  Можна поставити шестерня КВ-мітка і трохи вправо і трохи вліво, а поршень на місті. Можливо в мене вже вкладиші не таво. :dunno:

Ось приклад даташит на типовий ДАД
Spoiler
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 09 Лютого 2024, 20:15:57Крім того мені здається Т143, Т144, Т146, Т147 з невизначених якось повязані з тиском.
Вони в основному пов'язані не з ДАД а з датчиком витрати повітря якого в нашій системі нема.
Цитата: vladishtm від 09 Лютого 2024, 20:15:57В загальному - ніякими маніпуляціями мені не вдалося на ХХ опустити нижче 300-310мм.
А от Сдвиг шківа распред. спрацювало - у ВМТ колінвалу, зняв ремінь з шестерні распердвала, сдвинув шестерню распредвалу на один зуб вправо і одягнув ремінь. Завів - тиск пішов стабільно нижче 300. На прогрітій 80град лесь 280-270-260.
Колінвал-поршень у ВМТ в мене якби  має люфт.  Можна поставити шестерня КВ-мітка і трохи вправо і трохи вліво, а поршень на місті. Можливо в мене вже вкладиші не таво. :dunno:
Значить ремінь стояв не правильно, я завжди пишу, що ВМТ на КВ потрібно ставити по мітці на шківу і мітці ВМТ на пластиковому кожусі, бо якщо ставити по штифту, то буде зміщення на один зуб, через відсутність доступу для огляду.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 12 Лютого 2024, 08:48:38Значить ремінь стояв не правильно, я завжди пишу, що ВМТ на КВ потрібно ставити по мітці на шківу і мітці ВМТ на пластиковому кожусі, бо якщо ставити по штифту, то буде зміщення на один зуб, через відсутність доступу для огляду.

При не знятому кожусі, саму мітку на ньому видно, а от мітку ВМТ 1цил. на шківу КВ практично не видно.
НУ А подальші прокрути по 180град. взагалі погано. Взагалі то могли б для цих положень
теж яуісь мітки на шківу поставити (напливи якісь чи подібне).
Тим не менш - рішив сьогодні ще регульнути клапани вже використовуючи мітку на кожухі.
Дивитись мітки тільки з підсвіткою.
Звіряв ВМТ першого по кожуху і по штіфту  - то тоді там якби шків КВ уходить вперед на пів зуба десь.
Порегував по кожуху - ну тиск на прогрітій і ХХ практично такий 270-280, якби нічого вже не дало.
Покатаюсь побачу.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2