Изменение в форуме

Автор Sergei, 02 Лютого 2011, 10:22:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: YDoron від 03 Травня 2020, 18:15:19
Раздел "Курилка" был переименован в "Болталка".
Это как то связано с запретом (рекламой и распространением ) курения в общественных местах?  :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YDoron

нет, просто личная инициатива.

Володимир

Цитата: YDoron від 03 Травня 2020, 18:15:19
Раздел "Курилка" был переименован в "Болталка".
Краще б щось з вставками відео зробив, бо як заходиш на сторінку де вставлено кілька відеороликів, браузер починає дуже сильно тупити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YDoron

"Лайки"  заменены на "Спасибо", сердечки на палец вверх.

Vitaliy.

Что интересно, нажмёшь на спасибо, оно сработает, а чтобы вернуть обратно, нужно нажать на инлайк  :-D Или перевести его на- инспасибо? И вообще, почему спасибо на русском, а инлайк на нерусском? Напарядак  :hysterics:  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YDoron

Цитата: Vitaliy. від 24 Червня 2020, 12:47:08
Что интересно, нажмёшь на спасибо, оно сработает, а чтобы вернуть обратно, нужно нажать на инлайк  :-D Или перевести его на- инспасибо? И вообще, почему спасибо на русском, а инлайк на нерусском? Напарядак  :hysterics:  :-D

Забыл подправить в текстовом файле, доделаю  :)

Vitaliy.

О, теперь там красуется- Фу  :-D
Фу- это по логике должно было быть неуд, или несогласие с высказыванием. Был тут раньше один умственно вредный, минусовал постоянно некоторым, и от этого убрали минусовую функцию. Мне в принципе всё равно, но если администрации сильно захочется, может восстановят?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Чому не українською "дякувати-непередякувати"?
"Подякували", або "корисних порад"
"Подякував", або "вподобав"

В німеччині німецький, в полші поляцьк ий, в україні український.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

YDoron

Цитата: ВКБ від 24 Червня 2020, 17:26:34
Чому не українською "дякувати-непередякувати"?
"Подякували", або "корисних порад"
"Подякував", або "вподобав"

В німеччині німецький, в полші поляцьк ий, в україні український.

Доберусь и до украинской версии форума, там наверняка ещё много неточных переводов.

Vitaliy.

Цитувати виділенеВ німеччині німецький, в полші поляцьк ий, в україні український.
В америке американский, или английский?  :-D
На западной украине полуукраинский суржик с польским и румынским диалектом. И шо?
В тундре чукчи на чукотском говорят, хотя страна не чукотия  :-D
Да шо вы к языку цепляетесь?
Может ещё голосование устроить, выборы, с главным вопросом дня- на каком языке продолжать жить форуму?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Karp

Цитата: Vitaliy. від 24 Червня 2020, 20:43:34
Может ещё голосование устроить, выборы, с главным вопросом дня- на каком языке продолжать жить форуму?
Мова,вipa.-ДЫБИЛЫ!!!
Пол Украины из-за этого просрали!!!

YDoron

Угомонитесь, пока штрафы не пошли.
Форум у нас работает на 3х языках: английский, русский и украинский. (список в алфавитном порядке).
Каждый сам себе выбирает, как ему нравится.

ВКБ

#147
Я так поняв технічно просто ще не перев'язаний по чистій якійсь мові. В принципі тоді додати мікс і англійської, щоб підучувати . І німецький ))) чом би й ні, але це трудомісткість я так поняв прописати.

Трохи про себе егоїста. Я російськомовний був..та й є як другий режим (саме другий!), і зараз суржика та грязноти багато бо ддуууже багато російською навколо..
цураються половина українську. Я принципово вичитуюсь, стараюсь, навіть вже забуваю правопис трохи російської. В документи підливаю українську і заражаю  де прижилась по роботі російська і не хочу повертатись на російську. Найкраща підручна первинна зброя мирного часу. Як тільки спілкуєшся Українською, а там і згалуєш Украхнський корінь нації ...Конституцію і закони, та якось і хочеться застосовувати при суперечках побутових.
Нагадую про велике грловне свято Конституції України - фундаментальної інструкції як жити в суспільстві в гармонії, інструкція до виживання і вдосконалення правового балансу.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

YDoron

Ну, шановнi, зробив вам лайки на українській мовi. Гарно працює чи є помилки?

Vitaliy.

Цитата: YDoron від 24 Червня 2020, 23:31:22
Ну, шановнi, зробив вам лайки на українській мовi. Гарно працює чи є помилки?
Оно пишется на не украинском языке.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх