Страхові компанії, відгуки, рекомендації, поради

Автор Kritik, 03 Серпня 2016, 17:00:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

VAZ 21053

Цитата: User2108 від 10 Червня 2022, 08:48:42
Цитата: VAZ 21053 від 09 Червня 2022, 18:36:48Можливо, але з теперішніми цінами на пальне і його відсутність , думаю на деякий час потрібно як мінімум для таких компаній як оранта обявити байкот, все рівно шкуродери перекладуть відповідальність на Вас і змусять заплатити те що насправді забов'язувались компенсувати. Це  Якажу з власного досвіду, хто за мною слідкує той знає про що йде мова....
Точняк. Можна буде скоро писати, що страхова вам умисно зламала авто й заставила на ньому їхать :applause:
ну да,  а що?  Я може маю платити за поломку і Вашого автомобіля також, адже за такою логікою Я мав би платити за всіх ненідників на світі як тих що роблять шкоду, так і тих хто підтримує таких паразитів????  Ще походу як практика показує - роукожопих здирників

чи це Я зобов'язувався перед народом який обкладено щорічною податью (яка чомусь називається страховка) що маю компенсувати збитки в результаті саме таких обставин що трапились,  як у  випадку зі мною?
Для особливо впертих нагадую, адже навіть лаповухому парнокопитному  створінню дійшло б моє запитання:
Навіщо тоді взагалі ця страховки існує? Який її сенс? В чому фішка? Яким Макаром воно (це страхування) обдирає народ, і при цьому до таких як  Ви все рівно не доходить що то тупо якийсь розводняк? Як це називається? Може дасте ще декілька варіантів як це назвати?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured