Ау, ЧЕРНИГОВ!

Автор megaDok, 22 Червня 2009, 10:24:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

user 1103

Підкажіть куди можна з\'їздити якісно відбалансувати колеса та зробити розвал сходження?
Смерть ворогам! 

Lisiy83

там точно хорошо делают?

liubechbad

Привет! Я тоже с Чернигова!

Lisiy83

В Чернигов снова пришла зима))))

Дмитрий

Slavutа 1.2L

lizard

Літо за 2 дні, але як на мене нехай ще б весна була. Дощі підзапарили, але  скоро будемо жаліти по ним, як буде ззасуха  й температура за 30 .......

Sergik32

у нас дощів мало, зараз жарить, земля у нас піздчана, то того дощу треба через день.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

liubechbad

развал-сходження в Чернігові нормально роблять в "Березках", як їхати від епіцентру до вул. Шевченка, то справа є СТО біля гаражного кооперативу. Ще непогане СТО " Рута", там ще є магазин запчастин, що дуже зручно. Хлопці там різні є, але головний майстер дуже толковий. Ціни на запчастини трохи завищені, але якщо порівнювати з "Чернігів Авто", то все майже даром)))) А хто,ще що де робить в чернігові?

Lisiy83

По электрике, стартеру и генератору делаю у Славика на бобровице. Шиномонтаж делаю у Руслана за Сиверянкой. А всё остальное восновном на Широкой - там цены вроде не очень высокие(и от моей работы ровно 100 метров), а самое важное что это Славутовский шрот и плюс магазин автозапчастей на Славуту, поэтому в наличии и новые и б/у запчасти

lizard

Земелі, підкажіть  де відремонтувати петлі дверей, бо реально вже починають парити зі сторони водія

Володимир

Цитата: lizard від 10 Квітня 2017, 17:38:03
Земелі, підкажіть  де відремонтувати петлі дверей, бо реально вже починають парити зі сторони водія
В бортовику Крітіка є фото як побороти стук з допомогою резинок.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: lizard від 10 Квітня 2017, 17:38:03
Земелі, підкажіть  де відремонтувати петлі дверей, бо реально вже починають парити зі сторони водія
От не знаю шо тобі сказать, роблять то люди але все по горбатому...замість осей використовують клапана...то варвари!

Володимир

Краще зробити так, окрім того що усунеться стук, то ще додасться трохи жорсткості кузову.
https://www.youtube.com/watch?v=SuEvOjbi1kk
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ymka91

Цитата: lizard від 10 Квітня 2017, 17:38:03
Земелі, підкажіть  де відремонтувати петлі дверей, бо реально вже починають парити зі сторони водія
На широкую заедь ,там делают.

Дружаня