Зима 2020-2021

Автор Олександр 1968, 10 Грудня 2020, 09:43:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

сонечко світить, птички поють, сніжок тане, на дворі вже +6+7 обіцяють
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

User2108

+1,5, трохи хмарно. Під ногами болото  :(

ВКБ

Не повезло тому хто відморозив пальці з ампутацією  і вибрав невдалі дні бухнуть і заснуть під підїздом.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

+4, ясно, сонце, все попливло.

Toris

Цитата: ВКБ від 22 Січня 2021, 15:25:35Не повезло тому хто відморозив пальці з ампутацією  і вибрав невдалі дні бухнуть і заснуть під підїздом.
Це хто так?

ВКБ

Цитата: Toris від 23 Січня 2021, 11:26:06
Цитата: ВКБ від 22 Січня 2021, 15:25:35Не повезло тому хто відморозив пальці з ампутацією  і вибрав невдалі дні бухнуть і заснуть під підїздом.
Це хто так?
Про взагалі. Є в статистиці.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

YDoron

жодної фото в темі   :(

User2108

Цитата: YDoron від 07 Лютого 2021, 12:13:38
жодної фото в темі   :(
В усіх руки померзли, телефон не тримається :)

romuald

Ну ось фотка...з вікна, якраз руки не мерзли..

Зараз замість снігу лід...

User2108

Ну все. -13, сніжок пройшов трошки вночі, і зараз міленький сипле. Київ став.

Toris

Звечора сніг падав, аж шелестів.

Вранці за вікном -7°С, снігу насипало 20...30 см і продовжує насипатись. У дворі на автомобілях до 50+ см снігу.
Лиж не маю, тож вирушив пішкарусом до зупинки службового автобуса. Дорогою підібрав мене колега відносно новою Opel Zafirою у максимальній комплектації. Автомобілів мало, тож доїхали з комфортом і без проблем, важке авто впевнено пре до мети.

На роботі зараз за бортом -11°С, трактор розгрібає сніг на території, але за годину треба знову розгрібати. Вітер забиває снігом усе, до сусідньої будівлі приходиш весь біленький. Буде той трактор цілий день працювати...
Усі заплановані виїзди відмінили, для аварійних виїздів приготували повнопривідні КрАЗи та Урали.

Sergik32

у нас аналохічно, я навіть свою не виганяв з гаража, вона легка і хер проїде по такому снігу, а те що там сочиняють оди про прохідність славути то то все пездіж, сусід течиком проїхав і шкода рапід прошла а моя як гівно в ополонці, лиже і носить, хоча і гума гарна. а питання про проблему прокладки між Р і С то це все херня.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Хто там снігу хотів?

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Sergik32 від 08 Лютого 2021, 09:39:47
у нас аналохічно, я навіть свою не виганяв з гаража, вона легка і хер проїде по такому снігу, а те що там сочиняють оди про прохідність славути то то все пездіж, сусід течиком проїхав і шкода рапід прошла а моя як гівно в ополонці, лиже і носить, хоча і гума гарна. а питання про проблему прокладки між Р і С то це все херня.
Знач гума не зовсім підходить під сніг. Прохідність славути/таврії доведно не одноразово. Romka , підтвердить :)

Romka

 
Цитата: Sergik32 від 08 Лютого 2021, 09:39:47
у нас аналохічно, я навіть свою не виганяв з гаража, вона легка і хер проїде по такому снігу, а те що там сочиняють оди про прохідність славути то то все пездіж, сусід течиком проїхав і шкода рапід прошла а моя як гівно в ополонці, лиже і носить, хоча і гума гарна. а питання про проблему прокладки між Р і С то це все херня.
:dunno:
В 2013р. коли снігом завалило Київ , де проїзджала моя Славута інші стояли. Ну то таке. І машина була новіша і я молодший  ;)

Зараз -12 градусів. Сипе сніжок, служби справляються слабувато чогось.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4