ГБО з рідким або газовим вприском на ДВС з інжекторним керуванням.

Автор ВКБ, 23 Липня 2013, 11:18:40

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Цитата: KOTБрр, у меня сейчас мозг вскипит, поток еще что-то.
Я понимаю так: регулятор давления топлива бензина поддерживает постоянное дифференциальное давление между входом и выходом форсунки.
Чем меньше давление воздуха в ресивере тем меньше будет давление бензина в рампе.
Если в бак накачать давление +2 атм, то все равно на форсунках при остановленном двигателе перепад будет 3-3,5 кг/см2


Из последнего предложения так и будет, но при условии, если бензин будет сливаться в другой бак, где нет +2атм. А если будет в баке общем как ты писал +2атм, тогда ресиверу нудно другое давление воздуха, или пружина по другому настроена. А в 5-м поколении связи с ресивером нет. Или електроклапан и датчик давления, или так как я рисовал схему.

Дело в том, что ресивер не приклеишь к 5-му, так как давление в баллоне от температуры не щзависит от оборотов и ресивера (впускного коллектора после доросселя.)

Прикидываю насосик шиберный мини для бензинового ротора, т.е. насос пропановый будет погружной, как и клапан.
Не могу определиться, какой клапани проэктировать, соленоидный через датчик давления и мозг, или чистую механику мембранную (компактно).
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Відмінний аналог-приклад конструктиву (принципу) механічного редуктора з підводного плавання для аквалангу. Там як раз витриманий принцип порівняння тиску зі середовищем. А середовише - вода з різним тисков відповідно до глибини. Тобто тримати тиск з редуктора (перша ступінь), але відносно наружного тиску води.


http://www.e-reading.me/bookreader.php/114593/Orlov,_Safonov_-_Akvalang_i_podvodnoe_plavanie.html
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Buzyan

Вы уж извините меня мож кто объяснит зачем пятое? Каковы его приемущества? Кто-то его делает или просто поговорить как тема есть ли жизнь на марсе?
0503881138 0633061992

ВКБ

Я делаю, пока в эскизах, пока вкуриваю в физику.

Торгаши 5-м рассказывают, что расход почти 1:1 газ/бензин. Если правда, о намерениях могу рассказать больше.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Buzyan

Цитата: ВКБЯ делаю, пока в эскизах, пока вкуриваю в физику.

Торгаши 5-м рассказывают, что расход почти 1:1 газ/бензин. Если правда, о намерениях могу рассказать больше.
Ну наверно вы начали не с той стороны.  Сколько джоулей можно получить с литра бенза и жидкогог газа?  И какое количство топлива нужно того и другого если эти джоули равны? Для человека достаточно вкурившего физики вопрос не сложный.
0503881138 0633061992

ВКБ

Цитата: Buzyan
Цитата: ВКБЯ делаю, пока в эскизах, пока вкуриваю в физику.

Торгаши 5-м рассказывают, что расход почти 1:1 газ/бензин. Если правда, о намерениях могу рассказать больше.
Ну наверно вы начали не с той стороны.  Сколько джоулей можно получить с литра бенза и жидкогог газа?  И какое количство топлива нужно того и другого если эти джоули равны? Для человека достаточно вкурившего физики вопрос не сложный.

Да ну? А актановое число, а степень сжатия? А качество управления ДВС мозгом?  Качество сравниваемого бензина.....

Много априорных коеф., которые сложно учесть. Про 5-е пишутвокруг да около, размытый фокус.

Плюс очевиден, жесткий контроль смеси електроникой, отсутствие редуктора-испарителя, возможность заводится без прогрева. Надеюсь, соответственно расход 1:1 лежит именно в этом, хоть и газ имеет меньше джоулей.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

коротше, для Кості треба ГБО 4-те ставити, бо вже сторінки з фізики курить, скоро ракетним паливом славку заправляти буде
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Закину скоро концеп-схему і потроху робочі креслення після вашої критики звісно. Але , чесно кажучи, хочеться 1:1 розхід без переробки ДВС, як і рекламують сіє чадо.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Вибачте за перевернуту картинку, спішу.
Клапан по принципу аквалангу.
Остаточний схемний варіант  (можливо не мембрана а поршень) ГБО 5 для змінного тиску замкнутої системи з постійним тиском в рампі  0...16атм. Використовуватися буде з бензофорсунками, дроселями балансу тиску в рампі, з 16 на 3атм. Насос погружний в балон на базі бензинового - шиберний 20-25атм. Рідний мозок.  Прокачка кавітації 4...9атм збитковиго. Все погружна, під капотом тільки рампа і дві трубки. Горловина в балоні повинна бути переварена під спецкріплення. Електроклапан аварійної відсічки не показаний, але є перепускгний клапан. Фільтр тонкої очистки відповідно. Потужність насосу 50-70Вт.
Мультиклапан понятно .
В пустий від газу балон можна буде заправляти і бензин, буде їхати. Питання тільки з прошивкою під газ кутів. Паливоподачу або базовою величиною через мікас, або 4-ри дроселька підкрутити під тиск.


Ціна в виробництві при інтересі автовласників не більше 3,5-4тис.




Принцип клапана - при 0атм в балоні - сила пружини створює тиск 16атм. При рості тиску в балоні росте і тиск нагнітання, але дельта буде 16атм. Форсунки більше пропускають тиск, що неприйнятно. Камера тиску в балоні глуха компенсує прижим пружини в зворотньому напрямку, тим самим стабільно тримаючи тиск 16атм при , наприклад 10 в балоні. При тиску 16атм, клапан майже не працює, підвисає майже відкритим, так як урівноважений глухою камерою, і насос просто ганяє майже без навантаження пропан, при цьому форсунки підперті тіми ж 16 атм. тиску. Дроселями знижений тиск на форсунки з 16 атм до 3 атм. При використання форсунок з меншим пропускним отвором дроселя не потрібні. Але вони повинні промускати в 5,5 разів менше. Тобто різниця 16атм/3атм. для подачі палива 128мл/хв.


Клапан проблем може не строрити, а от над насосиком шиберним треба попрацювати. Тобто пластинчастий насос у мініатюрі. Патрубки високого тиску взагалі не питання. Рампа з дроселями - плод фантазії любого.
Так як дельта від високого тиску до малого не буде більша за 5 атм, то еффект перегріву чи кондиціонера не буде. Нагріватись або охолоджуватись буде балон ціляком. На теплому ппускному колекторі форсунки перемерзати не повинні.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Схему перероблю на Компас ізніше. Не все так легко як написано, але ескізів вже чимало. Насосний вузол доцільно не більше за тенісний м.яч, великий теніс.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion