Грибники є?

Автор Юрій, 16 Вересня 2013, 22:22:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій





Маслюків море в цьому році! Багато хробачливих. Кожен десятий тільки - ні.
За дві години назбирали 2 мішки і перестали, бо надоїло.
Потім чистили довго.
А зараз під 100-грам - супер.  :P

Camel Trophy

и я на этих выходных отличился)  ток не так массово, пакет на 20 кг затарили за три чаа. даже пару белых и десяток подберезовиков нарыли)

crank555

o_O едрид мадрид  *BRAVO*  *DRINK*

Юрій

Цитата: Camel Trophyи я на этих выходных отличился)  ток не так массово, пакет на 20 кг затарили за три чаа. даже пару белых и десяток подберезовиков нарыли)

Та нє. Таке я встидаюсь, навіть, назвати грибами. (не в обіду)
Так кожен підліток може знайти.

З.І. Бля!!! Я не сфотав як дикий кабан нарив! Борозни кругом. А коло них - гриби. Я цей раз попав в Дику Природу.
Запросили мну.  *THUMBSUP*

Camel Trophy

я б на тебя посмотрел в наших краях))))) что назвать грибами)))

Юрій

Цитата: Camel Trophyя б на тебя посмотрел в наших краях))))) что назвать грибами)))

Ну да. В вас гриби - то тіщо на ногах між пальцями.  :D

Camel Trophy

Конечно не так как у вас, рогами можно собирать))) Между рог держатся нормуль))))

Юрій

Цитата: Camel TrophyКонечно не так как у вас, рогами можно собирать))) Между рог держатся нормуль))))

Чувак! За базаром слідкуй!  ]:->

Camel Trophy

Та я ж по вашим меркам, между пальцев, между рог,  это всего лишь размер грибов *THUMBSUP*

Юрій

Та ясно, що в вас нема лісів.  :[  

Я сам дуже люблю гриби, але, не кожен рік буває ТАКИЙ урожай маслюків.

4izmen

А я ще ні разу гриби не збирав...  :[

Але хавати їх люблю))
Don\'t vorry - be happy

Camel Trophy

У нас в этом году тоже ппц, просто очень много людей занимаются промышленым отловом грибоф, за которыми не успеешь,  бля меня грибы это спорт а не способ заработка, соответственно мои способности поиска не так высоки как у промышленников

http://town-map.com.ua/orlik_kobelyakskiy_poltavskaya.htm
Собирали в лесу в пребрежной зоне водохранилища, а несколько лет назад собирали на островах водохранилища там ппц, палаточные селения браконьеров, дикие кабаны стадами. лоси с острова на остров шнырят, если увеличить карту острова видно, браконьеры на островах рыбу готовят(консервы балыки итд)

Володимир

Цитата: Юрій



Маслюків море в цьому році! Багато хробачливих. Кожен десятий тільки - ні.
За дві години назбирали 2 мішки і перестали, бо надоїло.
Потім чистили довго.
А зараз під 100-грам - супер.  :P
У нас також є, забирати гриби люблю, но потім чистити. В суботу їздив в Бережани, то на трасі біля лісу машин і грибників більше ніж грибів в лісі. Потрібно їхати в робочий день, але робота не дозволяє.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Taraseevich











это в прошлом году,в этом году еще непопал :(

Юрій

ОООО! тут є ще грибнЮки!
То, що на останній фото - в Чорнобилі збирав?  :D