ППД.......... Помним?????

Автор PUT_NIK, 28 Жовтня 2013, 08:42:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lisiy83

Цитата: Володимир від 30 Вересня 2015, 09:25:21
Запитання до автора теми, що таке ППД?
у Шкоды это пакет "плохие дороги"))))

YUKON

В ПДД Украины ввели новые дорожные знаки
В Правилах дорожного движения Украины в разделе 5 появились 4 информационно-указательных знака, а также закреплены новые правила о соблюдении требований знаков.
Детальніше - https://news.mail.ru/society/27880449/?frommail=1

Володимир

Може хтось в курсі на рахунок нових інформаційних знаків, що означає трикутник з великою жирною крапкою посередині, в неті такого знаку не знайшов.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

dj_doom

Цитата: Володимир від 23 Листопада 2016, 12:46:57
Може хтось в курсі на рахунок нових інформаційних знаків, що означає трикутник з великою жирною крапкою посередині, в неті такого знаку не знайшов.

чтот я такого даже не видел нигде..
может какая местная самодеятельность?

YUKON

Цитата: Володимир від 23 Листопада 2016, 12:46:57
Може хтось в курсі на рахунок нових інформаційних знаків, що означає трикутник з великою жирною крапкою посередині, в неті такого знаку не знайшов.
Дивись тут - https://vodiy.ua/pdr/33/
Але я щось нічого не знайшов! Ти нічого не путаєш???

Sergik32

може то знак уступи доргу, перевернувся бо по центру прикручений болтом з веееликою шайбою. У нас в селі такий висів, то потім перечіпили на хомути
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Цитата: Sergik32 від 23 Листопада 2016, 12:59:00
може то знак уступи доргу, перевернувся бо по центру прикручений болтом з веееликою шайбою. У нас в селі такий висів, то потім перечіпили на хомути
Я б ото на спину цвяхами такім грамотєям причіпив той знак!

Sergik32

егеж. є отморозки малолітні біля переїзду знаки з паравозами, то тільки встановлять через день виймають з стовбами або гнуть, дибіли, таким треба хребти в районі позвоночника гнути в односторонньому порядку
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Листопада 2016, 12:52:11
а де такі стоять?
То в нас в одному селі, є поворот майже на 90 градусів, на тому повороті стоїть школа. З кожного боку перед поворотом стоїть знак 50 разом з цим знаком. Поставили ці знаки буквально 1-2 тижні тому.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сволочь


Может они с экономили краску на палочку, или это новый знак, типа- "50 км.час и точка", как в анекдоте про грузинские знаки "Дорога раздвояйца", и "Не тарапися",
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Незнаю, якщо завтра фотоапарат не забуду взяти то пофоткаю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Хто забув нагадую. Якщо вам виписали постанову полісмени фіксації в автоматичному порушення в сфері безпеки дорожнього руху, ви 100% не праві і не зможете оскаржити її до суду, немає бажаня, відсутні ваші докази і все таке, пострибали, попінелись, але діватись немає куди, то принаймні можна скористатись 50% скидкою на оплату штрафу і, відповідно до ст.300-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зафіксовані в автоматичному режимі і оплатити штраф 50% від тарифу в постанові. Штрафанули за парковку не в тому місці на 250грн., біжиш і платиж не пізніше 5 -го дня - платиш 125 грн.

Також, якщо ви праві але вам виписують постанову, не забуваємо писати в постанові заперечення, додавати додатком прописаним в постанові свої пояснення та все як було і де полісмен не правий. Ніколи не грубимо, переписуємо його ПІБ. Посвідчення не даємо, а чемно нагадуємо, що хочемо тримати в руках і все до кожної коми даємо можливість полісмену переписати, показуючи йому свою повагу.

Не забуваємо, що Постанову оскаржуємо в судовому порядку впродовж 10 днів. У разі якщонемає коштів і хочите поспілкуватись про розбір полетів, то пишемо посилання в постанові на ст.268 КУпАПП щодо права оскарження та скористатись правовою допомогою. Готуєтесь до бесіди і вам повинні назначити час дебатів по постанові. У цьому випадку дія постанови про накладання амінстягнення призупиняється. Також призупиняється при подачі до суду заяву про оскарження постанови до винесення судового рішення. Комусь треба риба заяви про оскарження?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Підкажіть що це за знак, стоять такі знаки з обох боків крутого повороту, на самому повороті знаходиться школа.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Вов! Ти вже запитував про цей знак...я не знайшов...і тоді ми теж не знайшли відповідь...схоже на знак -  1.39 «Інша небезпека (аварійно небезпечна ділянка)», тільки сам знак оклику недомалювали! \/Хіба, що подати запрос в полюцію... хай вони "прокоментують"... відносно таблички - Табличка 7.2.1 «Зона дії» 7.2.1, Табличка 7.2.2 «Зона дії» 7.2.2, Табличка 7.2.3 «Зона дії» 7.2.3, Табличка 7.2.4 «Зона дії» 7.2.4, Табличка 7.2.5 «Зона дії» 7.2.5, Табличка 7.2.6 «Зона дії» 7.2.6 «Зона дії». Позначають: 7.2.1 Табличка 7.2.1 «Зона дії» — довжину небезпечної ділянки, позначеної попереджувальними знаками, або зону дії заборонних та інформаційно-вказівних знаків; 7.2.2 Табличка 7.2.2 «Зона дії» — зону дії заборонних знаків 3.34 , 3.35 , 3.36 , 3.37 , а також довжину одного або декількох розташованих один за одним зупинкових майданчиків; 7.2.3 Табличка 7.2.3 «Зона дії» — кінець зони дії знаків 3.34 , 3.35 , 3.36 , 3.37 ; 7.2.4 Табличка 7.2.4 «Зона дії» — те, що транспортний засіб розташований в зоні дії знаків 3.34 , 3.35 , 3.36 , 3.37 ; Табличка 7.2.5 «Зона дії» 7.2.5, Табличка 7.2.6 «Зона дії» 7.2.6 — напрямок і зону дії знаків 3.34 , 3.35 , 3.36 , 3.37  у разі заборони зупинки або стоянки вздовж однієї сторони майдану, фасаду забудови та ін. У разі застосування разом із заборонними знаками таблички зменшують зону дії знаків.
Виходячи з наведеного така табличка до такого знаку не може бути приліплена...хз хто у вас там таке відпалив!