переделка в универсал

Автор a&a&n, 05 Листопада 2013, 15:35:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Dir

Цитата: sniperда ну, это дофига! у нас на форуме кто-то стекла делает. и довольно дешево
тот кто делает стекла куда-то пропал, и стекла он делает не дорого не дешево, так-же как все, ну и ляда не ограничивается одними стеклами, а смола, а стекломаты, вся эта хрень не бесплатная, я знаю, сам клею много всего и это у меня есть знакомый, а у кого его нет, тому вообще баснословные деньги выйдет, да самому можно сделать дешевле, если умеешь, только вот бесплатно никто работать не хочет, почему человек должен тратить свое время и не получить за это денег???
 я когда клеил первый раз ковш выкинул 10 кг смолы и не известно сколько стеклоткани, ни матрицы ни ковша не получилось, вот и прикинь сколько обойдуться эксперименты ради одной ляды!
o5o9815362

Djein

На этом форуме есть тема, где были разговоры про пластиковую ляду и споры насчет цены. Поэтому порядок действий для умников с золотыми руками, считающими что все легко сделать: покупаем заднюю частьСлавуты, смолу, стеклоткань, прорабатываем закладные детали под замок, петли и т.д. Придумываем форму, клеим, заказываем стекла, вставляем их. Красим дверь и устанавливаем.
No ABS, no AirBag - we die like a men.

a&a&n

Цитата: Djein
Цитата: Dir
Цитата: a&a&nхарьков
просто мне кажется найти кто сделает в Харькове легче чем ехать в Запорожье, оставлять машину и потом за ней приезжать, ну или вторую ляду покупать!?!?!?!?!
Еще раз повторюсь: КУЗОВ НЕ ПЕРЕДЕЛЫВАЕТСЯ. Заказал. Сделали. Приехал. Поставили. Машина клиента для изготовления не нужна.
ок. интересуют сроки и покраска с врезкой стекол. если предоставите инфо,то буду думать. спасибо
пс ляда не \"играет?\" я понял она тонкая и может на скорости шататься-вибрировать итд

Djein

По срокам, телефон в личке. Ляда не играет. Толщину можно набрать любую. Хоть 5 см. 8)
No ABS, no AirBag - we die like a men.

dimakad

Доброго дня! дуже хочу переробити свою Славуту в універсал. думав приварити зад від Дани. Які будуть думки з приводу такої ідеї?

Max 55

Цитата: dimakad від 03 Травня 2016, 13:21:41
Доброго дня! дуже хочу переробити свою Славуту в універсал. думав приварити зад від Дани. Які будуть думки з приводу такої ідеї?
Для начала, покурите эту тему сначала и, думаю, вы выберете правильное решение для себя!

Sergik32

Дуже правильна ідея, підзбирати гроші і купити собі універсала, ну хочаби логана, а славку не треба мучити, вона на таке не заслуговує.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

YUKON

Ну мабуть зробив би наступним чином - купив Славку...зареєстрував на себе, і вів би розмову про те що буду робити заміну задньої дверки на "іншу". В цьому випадку поставити крапку може тільки експерт в цій справі - завод-виробник цих авто. От саме туди і направити запит у письмовому вигляді! Адже поштовхи були  і задню дверку Таврії робили ж, що Таврія була "універсалом"! А яким тут "боком" представники МВС і все інше їхнє кодло не розумію! Вони експерти? Ні. Тільки в плані "потриндіть"! А ну і ще "вжарити" водія, який не знає власних прав і обов'язків, тобто який в правовій сфері не освічений! От я і пропоную почати з завода виробника, а потім "розкрутити" цього клубка по повній!
Але наскільки я так розумію, в даному випадку кузов "ліфтбек" як несучій елемент авта не перероблений і нічого в документарному порядку робити не потрібно!

dimakad

Цитата: Max 55 від 03 Травня 2016, 14:08:21
Цитата: dimakad від 03 Травня 2016, 13:21:41
Доброго дня! дуже хочу переробити свою Славуту в універсал. думав приварити зад від Дани. Які будуть думки з приводу такої ідеї?
Для начала, покурите эту тему сначала и, думаю, вы выберете правильное решение для себя!

в тому то й справа, що я уважно перечитав все в цій темі. варіант з пластиковою лядою мені не підходить. Про приварювання заду від Дани мови не йшло.

dimakad

Цитата: YUKON від 04 Травня 2016, 09:16:31
Ну мабуть зробив би наступним чином - купив Славку...зареєстрував на себе, і вів би розмову про те що буду робити заміну задньої дверки на "іншу". В цьому випадку поставити крапку може тільки експерт в цій справі - завод-виробник цих авто. От саме туди і направити запит у письмовому вигляді! Адже поштовхи були  і задню дверку Таврії робили ж, що Таврія була "універсалом"! А яким тут "боком" представники МВС і все інше їхнє кодло не розумію! Вони експерти? Ні. Тільки в плані "потриндіть"! А ну і ще "вжарити" водія, який не знає власних прав і обов'язків, тобто який в правовій сфері не освічений! От я і пропоную почати з завода виробника, а потім "розкрутити" цього клубка по повній!
Але наскільки я так розумію, в даному випадку кузов "ліфтбек" як несучій елемент авта не перероблений і нічого в документарному порядку робити не потрібно!

в мене в техпаспорті пише "Комбі-В". що означає оце В - не знаю. але комбі - це ж універсал?

YUKON

Цитата: dimakad від 04 Травня 2016, 14:12:32
Цитата: YUKON від 04 Травня 2016, 09:16:31
Ну мабуть зробив би наступним чином - купив Славку...зареєстрував на себе, і вів би розмову про те що буду робити заміну задньої дверки на "іншу". В цьому випадку поставити крапку може тільки експерт в цій справі - завод-виробник цих авто. От саме туди і направити запит у письмовому вигляді! Адже поштовхи були  і задню дверку Таврії робили ж, що Таврія була "універсалом"! А яким тут "боком" представники МВС і все інше їхнє кодло не розумію! Вони експерти? Ні. Тільки в плані "потриндіть"! А ну і ще "вжарити" водія, який не знає власних прав і обов'язків, тобто який в правовій сфері не освічений! От я і пропоную почати з завода виробника, а потім "розкрутити" цього клубка по повній!
Але наскільки я так розумію, в даному випадку кузов "ліфтбек" як несучій елемент авта не перероблений і нічого в документарному порядку робити не потрібно!
в мене в техпаспорті пише "Комбі-В". що означає оце В - не знаю. але комбі - це ж універсал?
Що саме мали на увазі працівники відповідного МРЕО не маю можливості знати, але те що я написав є реальним і можете не замарачуватись з дверкою, підкреслюю з ДВЕРКОЮ, а не з кузовом! Доречі щеб якось зрозумів щодо того, якби Ваша дверка за наслідками перероблення виступала за зовнішні габарити авто! А як так дак і такого немає! Тому даж говорити ніпрошо!

СаБор

Цитата: dimakad від 03 Травня 2016, 13:21:41
Доброго дня! дуже хочу переробити свою Славуту в універсал. думав приварити зад від Дани. Які будуть думки з приводу такої ідеї?
Не так-то просто как кажется на первый взгляд.
1. Дановская ляда, к низу, шире.
2. Есле наваривать на верх Славутичской ляды - слишком "задирается" зад (стекло высокое).
3. Есле стекло садить ниже, вырезая славутычскую ляду, сильно ослабеваются места возле задних фонарей. В результате чего ляда "играет".

Работаем еще над одним способом. Есле получиться - то будет дешево и сердито.
Но об этом позже.

Володимир

Можна робити з двох ляд, зміщаючи заднє славутовське вікно максимально назад, зад вийде типу як в рено.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

СаБор

Цитата: Володимир від 08 Травня 2016, 11:51:28
Можна робити з двох ляд, зміщаючи заднє славутовське вікно максимально назад, зад вийде типу як в рено.
Хотите сделать катафалк?
Делайте.
Но подумайте - сколько раз вас остановит полиция с вопросом: "Пан сам склепав?"
Ну и посчитай затраты.

Володимир

Цитата: СаБор від 08 Травня 2016, 13:19:05
Цитата: Володимир від 08 Травня 2016, 11:51:28
Можна робити з двох ляд, зміщаючи заднє славутовське вікно максимально назад, зад вийде типу як в рено.
Хотите сделать катафалк?
Делайте.
Но подумайте - сколько раз вас остановит полиция с вопросом: "Пан сам склепав?"
Ну и посчитай затраты.
Я ні, просто пропоную варіант рішення.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion