Тюнинг штатной печки

Автор ВКБ, 05 Листопада 2013, 16:47:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чи потребує пічка Славути реконструкції

Ні
3 (10.3%)
Так
13 (44.8%)
Частково, так як конструкція має недоліки і конструктри недоопрацювали
3 (10.3%)
Ні, лише належна діагностика несправності ії усунення
0 (0%)
Так, лише вентилятор
4 (13.8%)
Так, лише радіатор
0 (0%)
Так, лише кран
1 (3.4%)
Так, лише елементи керування потоком
3 (10.3%)
Так, додати кондиціонер
2 (6.9%)

Всього голосів: 29

Nemetsss

6980148  
vol4ok7
Вы что издеваетесь, хорош писать не по теме.
Тему немного почистил

JeepKa

#16
пробегая мимо славуты, увидел в центральный обдув салона (люкс панель) в монтированный нормальный дефлектор то ли от шкоды то ли от фольксвагена типа как на фото. спросить что да как не было у кого, да и я спешил. Короче, смотрелось оно круто, + что воздух можно поворачивать\опускать-поднимать\100%перекрывать. Кто такое себе делал или знает как? делитесь.
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

LAP

такой дефлектор нормальных денег стоит, но наверное оно того стоит

Володимир

Якщо комусь мало обдуву, то можна поставити такого моторчика.
https://www.youtube.com/watch?v=AoIY0tegb1c
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

EvgenS

Цитата: JeepKa від 28 Листопада 2015, 22:33:42
пробегая мимо славуты, увидел в центральный обдув салона (люкс панель) в монтированный нормальный дефлектор то ли от шкоды то ли от фольксвагена типа как на фото. спросить что да как не было у кого, да и я спешил. Короче, смотрелось оно круто, + что воздух можно поворачивать\опускать-поднимать\100%перекрывать. Кто такое себе делал или знает как? делитесь.
Видел такое - ставят полностью торпеду с бородой от опель астра по моему Ф.

Вячеслав

Доброго дня. Підскажіть будь ласка чи можна зробити так щоб пічка гріла пропорційно пересуванню бігунка?

Aryan


Вячеслав

можна трохи більше подробиць

ZaVa

Цитувати виділенеможна трохи більше подробиць
Я вже дав відповідь.
З.І. не задавай одне й те ж питання в різних темах - получиш по шапці.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

igo61

#24
Для ленивых (кто не хочет нюхать туфли пассажира) и пытливых (у кого пиджак с рукавами от плеч). В копилку знаний.
Доработал управление печкой ещё двумя дистанционными "управлятелями" вдобавок к штатному закрывателю крана.

На картинке верхний - управление краником (как было), средний - управление "жалюзями" на радиатор отопителя:

И нижний - управление заслонкой для обогрева ног пассажира и водителя:

Донором для доработки стал блок управления печкой от "нивы". Но взяты с него только два прямых рычага. Вся конструкция собрана на штатной "раме" управления печкой - добавлены два рычага и шайбы между ними. Штатная резиновая шайба-прижим заменена на более тонкую (под размер и силу прижима). Для тросиков взят ставший не нужным рукав подсоса. В него пропущена сварочная "сталька" Ф1,2мм. На "блоке управления" рукава закреплены самодельными прижимами "под винт" справа, на печке - охватывающими самодельными хомутиками из оцинковки 0,3мм. вся доработка сделана без демонтажа торпеды и печки, как есть. Вынимался только блок управления (для удобства была вытянута магнитола с каркасом). Добавленные рукава для "жалюзей" - 50см, для нижней заслонки - 54см. Жила в рукава была затянута "с запасом" по длине, подрезана и выгнута была "по месту".
:thank_you:
Всем тепла в холодную погоду.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Конструктора заз тут взагалі ... ну позорисько.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 04 Листопада 2020, 20:35:23
Конструктора заз тут взагалі ... ну позорисько.
Треба зняти розміри з нашої пічки, розміри з вазодуйчика, і спроектувати новий правильний корпус, думаю попит на такі корпуса буде. А якщо ще і передбачити фільтр салону, то буде бомба.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

Цитата: Володимир від 05 Листопада 2020, 11:37:43
Треба зняти розміри з нашої пічки, розміри з вазодуйчика, і спроектувати новий правильний корпус, думаю попит на такі корпуса буде. А якщо ще і передбачити фільтр салону, то буде бомба.
Не треба знімати розмірів. Замість тавродуйки добре стає два квадратних вєнтілятора зі стороною 120мм, поруч, один до одного. Входячи в проєм, залишається 10...12мм зазору, який прибирається металевою планкою та поролоном. Я собі поставив два "кулєра" по 10ВТ кожний, впаралель. Почало трохи дути навіть з бокових дефлекторів. Крім того, на входному отворі пічки зробив "решітку" (з металевих сітчатих каркасів воздухофільтрів вантажівок), щоб опале листя не затягувало в пічку.
Ось фото, для прикладу - приміряв звичайний, комповий:

Раньше "не выкладывался" - хотел пройти зиму, потом отчитаться.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: igo61 від 05 Листопада 2020, 12:06:34
Цитата: Володимир від 05 Листопада 2020, 11:37:43
Треба зняти розміри з нашої пічки, розміри з вазодуйчика, і спроектувати новий правильний корпус, думаю попит на такі корпуса буде. А якщо ще і передбачити фільтр салону, то буде бомба.
Не треба знімати розмірів. Замість тавродуйки добре стає два квадратних вєнтілятора зі стороною 120мм, поруч, один до одного. Входячи в проєм, залишається 10...12мм зазору, який прибирається металевою планкою та поролоном. Я собі поставив два "кулєра" по 10ВТ кожний, впаралель. Почало трохи дути навіть з бокових дефлекторів. Крім того, на входному отворі пічки зробив "решітку" (з металевих сітчатих каркасів воздухофільтрів вантажівок), щоб опале листя не затягувало в пічку.
Ось фото, для прикладу - приміряв звичайний, комповий:

Раньше "не выкладывался" - хотел пройти зиму, потом отчитаться.
Ну ти порівняв, 20 ват з крильчаткою і 80 ват центробіжного. Я підключав свого від тойоти короли в рідному корпусі до акумулятора від комп"ютерного БЖ, то там такий сквозняк що мій пилосос з потужністю 1800W такого не дає.

На роботі в мене є безперебійник з двома потужнішими вентиляторами, то скільки там того потоку, фігня повна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 05 Листопада 2020, 11:37:43
Цитата: ВКБ від 04 Листопада 2020, 20:35:23
Конструктора заз тут взагалі ... ну позорисько.
Треба зняти розміри з нашої пічки, розміри з вазодуйчика, і спроектувати новий правильний корпус, думаю попит на такі корпуса буде. А якщо ще і передбачити фільтр салону, то буде бомба.
От і нішка для ринку. А щодо пепедбачення поставити регулятори в стандарт і люкс та радіатор кондєя, може полегше життя вимушеним тавроводам? Як думаєте? Тобто пічка зняв-поставив і косплект кондєя взяв-поставив?
Ця ідея мені більше подобається ніж 16 кл.голівка. Разві що просто копіювати 8 і втиснутись в ринок.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.