Тюнинг штатной печки

Автор ВКБ, 05 Листопада 2013, 16:47:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чи потребує пічка Славути реконструкції

Ні
3 (10.3%)
Так
13 (44.8%)
Частково, так як конструкція має недоліки і конструктри недоопрацювали
3 (10.3%)
Ні, лише належна діагностика несправності ії усунення
0 (0%)
Так, лише вентилятор
4 (13.8%)
Так, лише радіатор
0 (0%)
Так, лише кран
1 (3.4%)
Так, лише елементи керування потоком
3 (10.3%)
Так, додати кондиціонер
2 (6.9%)

Всього голосів: 29

igo61

Цитата: Володимир від 05 Листопада 2020, 14:19:29
Ну ти порівняв, 20 ват
Посмотрим. Есть анемометр (измеритель скорости воздушного потока). По возможности проведу сравнение. Кстати, в таврославуте стоит не центробешник, а тангенциальный дуйчик. А у него совсем другие (и не лучшие) характеристики. Особенно при наличии препятствия на пути потока (радиатор отопителя).

Какие размеры надо снять с печки? Есть снятая, целая - мерять-не перемерять.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Володимир

Цитата: igo61 від 05 Листопада 2020, 14:36:57
Цитата: Володимир від 05 Листопада 2020, 14:19:29
Ну ти порівняв, 20 ват
Посмотрим. Есть анемометр (измеритель скорости воздушного потока). По возможности проведу сравнение. Кстати, в таврославуте стоит не центробешник, а тангенциальный дуйчик. А у него совсем другие (и не лучшие) характеристики. Особенно при наличии препятствия на пути потока (радиатор отопителя).
Стандартний діаметральний не розглядається, зараз іде мова про тюнінг, тобто центробіжний.
Цитата: igo61 від 05 Листопада 2020, 14:36:57Какие размеры надо снять с печки? Есть снятая, целая - мерять-не перемерять.
Пічка в мене, то при нагоді пофантазую.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Потужність мотора не головний показник.Потрібно перед радіатором створити зону підвищеного тиску,тому мотор збоку з тунелем найкращий варіант,по шуму в тому числі,але блін де взяти місце?.Було бажання зробити на базі ланоса чи нексії так як зробив по моєму Гетьман,коли тулив кондиціонер https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=13011.0 але трохи страшно випилювати всю передню стінку-буде дірка між салоном та підкапотом.Запасного корпусу нема

Володимир

Цитата: Олександр 1968 від 05 Листопада 2020, 16:34:09
Потужність мотора не головний показник.Потрібно перед радіатором створити зону підвищеного тиску,тому мотор збоку з тунелем найкращий варіант,по шуму в тому числі,але блін де взяти місце?.
На люксі можливо місце є, в мене над бардачком колись лежав невеликий саб, діаметром 15 см і довжиною 30 см, і ще місце залишалось. Є бажання приміряти над бардачком корпус вентилятора, але як завжди брак часу і бажання.
Цитата: Олександр 1968 від 05 Листопада 2020, 16:34:09Було бажання зробити на базі ланоса чи нексії так як зробив по моєму Гетьман,коли тулив кондиціонер https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=13011.0 але трохи страшно випилювати всю передню стінку-буде дірка між салоном та підкапотом.Запасного корпусу нема
В мене такий самий вентилятор, але трохи по іншому стоїть , досить не погано дує, але хочеться ще більшого і тишини в салоні.











Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Звідки повинен дути кандиціонер, з якого дуйчика, центрального, нижнього, бокових, скла?
Які недоліки пічки люкс і стандарт славути?
В люксі центральна шахта пепед жалюзями як раз під продольний радіатор
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 06 Листопада 2020, 12:50:58
Звідки повинен дути кандиціонер, з якого дуйчика, центрального, нижнього, бокових, скла?
Які недоліки пічки люкс і стандарт славути?
В люксі центральна шахта пепед жалюзями як раз під продольний радіатор
Про яку машину йде мова, бо на таврославутах всі пічки однакові.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

VAZ 21053

Цитата: ВКБ від 05 Листопада 2013, 16:47:09
Хотелось бы иметь печку штатную с такими функциями (доработка)
1-Управление зима-лето с панели приборов;
2-Управление обдувом ног с панели приборов;
2-Самоциркуляция воздуха , соответственно закрытие забора воздуха с улицы и продуктивныйзабор воздуха с салона. Т.е ускоренный прогрев в сильный в холодную погоду. Закрытие забора с воздуха в условиях сильной запылённости воздуха перед автомобилем, предотвращение попадания выхлопных газов и запахов дыма от предидущей машины.

Давайте делиться идеями, эскизами, фотографиями.
Возмодно нужно создать конструктор для быстрого изготовления и заказа из пластика для люкс и стандарт панелей.
Присоединяйтесь.
Я понимаю что Вам такое не подойдет , но идея для меня как для тазовода , помоему хорошая
https://www.youtube.com/watch?v=aAAbOkaXVYo&list=LL&index=148
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

ВКБ

Чи буде популярна якщо дійсно зробити?
Спочатку думав в шахту центральну радіатор кондицьонера, клапана по боках внизу, під саблю фільтра і кришку ну і панель з перемикачами в штатне. Але треба для кондиціонера окремий канал виходу,.
Я так розумію що вихід кондиціонера все ж таки десь посередині вверх. Вниз на ноги не піде.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 06 Листопада 2020, 14:39:56
Наша штатна
Тоді питання відкрите, бо в усіх без винятку таврославутах пічки однакові.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Пообговорюємо це ще...згоден. і щось змоделюємо. Зд виростимо принтером і поганяємо. Куди ліпити радіатор кондиціонера !!!???
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

#41
Ваз 21053 я так поняв на відео автолюбитель зробив дуйчик з салону забор воздуху з низу? Він поставив центробіжний вентилятор, а в тавропічці тангенціальний.
Бачу кришка закривачка є. На стоячій мвшини повинно працювати, але в русі теж але без притоку свіжого кисню і треба відкривати віконце. Або я щось не поняв.
В корні невірно з міркувань безпеки. Прогрів без вуличного притоку в русі черевато дтп і засинанням із за браку кусню, оише можна при відкритій щилині вікна. Тобто лише самрпрогрів швидкий , або привідкрити віконце.
Пічка в славуті зроблена майже нормально. Є редим літо і режим через радіатор, відсікається жалюзями. Невдобство те що немає панельки керування нормальної і кран та немає місця під радіатор кондиціонера, або таки пошукати, також клапана самоциркуляції і можливо фільтру і кришк и. Саме перше що не подабається - сама крильчатка вентилятора неякісна і невдалі ламелі самого тангенціального вентилятора. Це переробити, нову крильчатку треба в то саме місце. Торці зблилити корпусу і крильчатки ближче.
Кран пічки електро як привод елнктрокоректора фар.
Перемички в тонелях направлень дуйчика. Нижня кришка убрати і зробити клапан на ноги і заднім пасажирам в тонель. Треба покумекать.
Хотілост би на базову основу наліпити смаколиків.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 07 Листопада 2020, 18:05:08
Пообговорюємо це ще...згоден. і щось змоделюємо. Зд виростимо принтером і поганяємо. Куди ліпити радіатор кондиціонера !!!???
Навіщо він там, основна біда в тому що пічка не дує.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

#43
https://www.google.com/search?q=пічка%20таврія&tbm=isch&tbs=rimg:CSMnXEo_1G2nkYWMzFv9yv1Ff&client=ms-android-samsung-gj-rev1&prmd=ivsn&hl=uk&sa=X&ved=0CBUQuIIBahcKEwior7y6iPHsAhUAAAAAHQAAAAAQDw&biw=412&bih=758#imgrc=tWLdof1ZrJo4AM&imgdii=pqVZeiwwEF3CsM

Щось я помітив що крильчатки на тавропічках стоять по різному, тобто кути ламелей то в одну то в іншу.))
Також пригадую, що принцип тангенциального якось там конструктивно порушено.
Це мені вже цікаво..
Крильчатку помилково можна зібрати і переплутати місцями.
Але в обох випадках не буде вона нормально дути.
Як саме штатно ламелі повинні стояти я вже й не знаю, бо свою теж розбирав..може теж помилився.
Роздивіться картинки в інтернеті кута ламелей крильчатки і перевірте в себе, а також куди крутиться колесо.
По фучаджи верхня частина крильчатки повинна крутитись впепед авто, але не видно як крильчатка стоїть по кутам.
Крильчатка виходе може як загрібати тобто всмоктувати повітря , або якщо поміняти місцями крильчатки то буде навпаки викидати від себе повітря. Люди бачу плутають їх місцями.
Однозначно викидувати х крильчатки повітря і поставити гостряками в сторону водія якщо дивитись зверху - нічого не дасть взагалі, бо повітпя піде симетрично і вниз і вверх пічки. Не робоячи улітку з тангенціального центробіжний не зробить.
Якщо гостряками впепед, то немає куди діватись повітрю з центру крильчатки і вона розкидає його як вниз так і вверх неефективно. Виходе не як вентилятор робе  як розкидувач того що тертям на ньому зачіпиться. Не неективно працює тут тангенціальний.
А от якщо прорізать по торцям пічки в середині авто  по осі вентирятори дири по боках 60мм в діаметрі...беде дуди скаженно - і він сиане центробіжним . І приклеїти канали чи прикрутити і направити на радіатор знову. При цьому закрити канал під крильчаткою. Буде на першій швидкості кепку здувати.))

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

#44
Повітря зубцями наволакується по дотичній і внизу пічки зрізяється спецелементом корпусу і збрасується вниз створюючи повіьря. Іншого принципу я не можу пояснити . Правильне її розташування зубцями вперед по ходу обертання вперед авто якщо дивитись в перерізі вверрху крильчатки.
Тобто це тангенціальний , а не центробіжний вентилятор. У нього самоток при русі найкращий боиневає завороту корпусу улітки.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.