Покупка Б/У Славуты

Автор Number One, 25 Січня 2014, 23:52:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

igo61

2000 - очень много. Судя по описанию, ей красная цена 1200...1300, а то и меньше.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

SeVA

Цитата: igo61 від 09 Грудня 2017, 14:56:31
2000 - очень много. Судя по описанию, ей красная цена 1200...1300, а то и меньше.

ціни на славути коли останній раз продивлявся?
Сів за кермо, нерви залиш вдома

igo61

Півроку тому, коли свою брав. А що?
Як раз у той час можна було узяти "Славку" за 850...1200$.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

SeVA

зараз також за таку ціну можна взяти Славку, але рік випуску і комплектація буде зовсім інша
хоча сперечатись не маю ні часу ні наміру
Сів за кермо, нерви залиш вдома

igo61

Цитата: SeVA від 09 Грудня 2017, 20:09:25
сперечатись не маю ні часу ні наміру
А никто и не спорит - ты спросил, я выссказал своё мнение, не более того. Тем более, что цена может "гулять" по регионам. У нас в то время была такая цена.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

SeVA

припустимо, купляю авто, с гбо, яке не зареєстроване. авто буде переоформлюватись, я так розумію що гбо треба буде якимсь чином реєструвати, підкажіть які дії при цьому?
Сів за кермо, нерви залиш вдома

Aryan

Цитата: SeVA від 18 Грудня 2017, 17:29:36
припустимо, купляю авто, с гбо, яке не зареєстроване. авто буде переоформлюватись, я так розумію що гбо треба буде якимсь чином реєструвати, підкажіть які дії при цьому?
Якщо є документи монтажної організації просто під час переоформлення надаєш їх і все. Якщо доків нема їдеш в любу газ контору , вони дивляться авто, даєш трохи грошей і отримаєш доки!

SeVA

дякую))
можливо є якісь варіанти на тему "трохи грошей"??
Сів за кермо, нерви залиш вдома

Aryan

Ну зараз не знаю, свою оформляв у 2013р газ ще не стояв а доки товариш зробив, заїдь в декілька контор - запитай! ти звідки? Заповни профіль!

SWarlock

Цитата: SeVA від 18 Грудня 2017, 18:13:25
дякую))
можливо є якісь варіанти на тему "трохи грошей"??
В прошлом году комплект документов для оформления был в районе 250-300 грн.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Sergik32

пару днів тому брат їздив в мрео і реєстрував ГБО-2 на пассат Б3, без "паравоза" це коштує в районі 600-700грн, но тут є но, там починають експерти звіряти номер кузова, і як фсіхда вони не вірять і визивають евакуатор відвозять в лабораторію, потім обратно і за це все платить водій, а вони курви через одну так роблядь, бо перед тим, коли реєстрували то мазали якоюсь кислотою, а її якщо не нейтралізувати то сука виїдає чіткість букв, а тепер вони кажуть шо тут шось не то, ну то таке, ітого, якщо це поручити "паравозу" то за все вийшло 1200грн і це зайняло 2 години, а без онного то пів дня ато і день
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

SeVA

профіль прописав.
авто планую купувати в Києві, бо в рідному Че, продавці не зовсім товаришують з реальним світом, як на мою думку
Сів за кермо, нерви залиш вдома

ZaVa

Цитувати виділенеавто планую купувати в Києві,
Не раджу.
Бо візьмеш гниляка ( взимку в Києві дороги поливають більш "ядовитішими" реагентами, ніж у нас ) і будеш викидувати гроші на зварку, покраску . . . .
Шукай по місцю.
Я не одне авто передивився через інтернет, а в результаті взяв на автобазарі в Че.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Sergik32

Ну у вас дійсно кажуть ціни не адекватні, ось на днях мені тітка зателєхвоніровала, вона на Че живе і питає  на рахунок авто, каже що їй порадили у мене тут на Заході шукати, Рівне-Луцьк, у нас ціни нижчі. Воно може і так, потрібно буде глянути  на ТАЗики 2109-21099, бо славута їм малувата.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

SeVA

на заході дійсно вибір великий, але ж дороги дуже багато їхати
найкраще брати на півдні, там зима не дуже зима, тому автівки не такі гнилі, але ж також перти далеко
Сів за кермо, нерви залиш вдома