Chevrolet Lanos 1,5L SX 2007 by SEMPER FI

Автор SEMPER FI, 15 Березня 2014, 13:53:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Славик

Было такое же, но я менял сам шток на который поводок дворника одевается

SEMPER FI

Цитата: СлавкаБыло такое же, но я менял сам шток на который поводок дворника одевается
та я теж все думав, якби то цивілізованіше зробити, а тут така ситуація, що грошей обмаль, то і пішов варварським шляхом аби капот вберегти ))

SEMPER FI

Пробіг 47381:
- повітряний фільтр (JC Premium B20003PR - 60грн.)
- фільтр паливний (JC Premium B30002PR - 50грн.)


Помітив, що гофра приймальної труби вже доживає останні дні  :(
Відходить сплетіння від основи.

Славик

у меня гофра уже года 3 как доходит и ниче ездиет =)

SEMPER FI

Цитата: Славкау меня гофра уже года 3 как доходит и ниче ездиет =)
В мене гофра виглядає наступним чином.
Враження, що тримається вже на честному слові.


- фільтр салону (J=PN - 68,75грн.), вбережи Вас Боже його купити.

У порівнянні із рідним він довший десь на півсантиметра у цій ділянці. Одночасно і оцінка степіня забруднення старого фільтра.

Змарнував дві години на спроби його встановлення. У результаті довелося обрізати його каркас на ці півсантиметра.

SEMPER FI

#65
Пробіг 48079:
- замінено свічки запалювання (DENSO W20EPR-U - 170грн./4шт.)



Судячи з білого нальоту на контактах та поверхні ізоляторів - збіднена суміш, замало пального  ???


SEMPER FI

#66
Пробіг 48470 встановлено ГБО:
- Блок управління Zenit Pro OBD

- Форсунки HANA Black

- Редуктор K.M.E. Silver FZ 6

- Мультиклапан Tomasetto

- Заправний модуль у лючок бензобаку Tomasetto

- Балон Харпромтех 42л.


Наразі перші враження змішані. Втрата потужності приблизно 10-15% все ж існує, як на мене. Проте можливо це лише на період обкатки і після підключення корекції по On Board Diagnostic до штатної системи управління, ця різниця нівелюється.
Перемикання здійснюється практично непомітно. Чути лише звук перемикання мультиклапана.
Пробував вручну перемикати, оберти тримаються. Проте один раз заглохла при перемиканні з першої на другу передачу.
Машина стала працювати суттєво тихше. Стояв на світлофорі, враження було, що двигун вимкнений. Ні вібрацій, ні звуку.
Покатаємось першу 1000км, глянемо, як буде надалі.

SEMPER FI

#67
Пробіг 48550:
- Замінено АКБ (Jenox Gold 12V 63 Ah / 630 A / R+ / 242х175 х175 - 1470грн.), в-во Польша.


Трохи нижчий за сток (190), але дві додаткові гайки вирішили питання.
Реальний пусковий 725А :)

SEMPER FI

Придбано:
- Підшипник ступиці задній (Aurora BA-DW0010 Ref: 94535209 - 240грн./пара), в-во Польша.
- Змазка шрус (ХАDО Alassca Complex - 99грн.)
- Подушки глушника (30грн./пара)
- Прокладка глушника під фланець (20грн.)

- Глушник (600грн.), нержавійка алюмінізована (за словами продавця).


- Кришка горловини бензобаку (оригінал, в-во Німеччина - 70грн.), замінено по причині, що зі старою не вміщався перехідник для заправного модуля під газ. Доводилося відкручувати спершу бензинову кришку, потім газову і тоді вже під,єднувати перехідний модуль.


Тепер все впритик (запас в півміліметра), але головне, що поміщається.


Жулик

#69
О у меня диски тормозные аврора, и я тебе скажу я год откатал и даже очень ними доволен, вибрации никакой, не пищат.

Короче фирма аврора вроде бы ниче...


А у меня заправочник полноценный без переходника  :P, по этому крышку палюбе нужно откручивать, но это делает заправщик  я ему за это даю 1грн  :D

SEMPER FI

З дуру сунув свої 5 коп. і мені отвір під заправочний модуль зробили замість третього кріплення бензинової заливної горловини. Ну але вже як є. Дірка в металі. Тому і мусив міняти кришку. Якби зробили отвір збоку то 90%, що кришку можна було б і не міняти.
Наразі підшипники поки чекають, бо виявилося, що і старі ще в нормі і до зими, а то і до весни, ще точно ходитимуть.
Наразі замінено лише вихлоп та підтягнуто задні підшипники і додано змазки.

SEMPER FI

Пробіг 49400:
Нарешті дійшли руки та ноги, зійшлися одночасно місце, фарба, газета та малярний скотч ))

1. Пофарбував лампочки поворотів у срібний колір, щоб позбутися "жовтків" у фарах.
До:

Процес:

Після:

Загальний вигляд:


2. Пофарбував диски.
До:

Після:

Загальний вигляд:

Andrew1.2Li

Неплохо вышло!)Повороты норм светят теперь?)



[url=http:

SEMPER FI

Цитата: Andrew1.2Li від 25 Серпня 2015, 19:51:46
Неплохо вышло!)Повороты норм светят теперь?)
Дещо тускліше звісно, але загалом видимість нормальна.

Жулик

вроде видел есть в продаже сразу с зеркальной поверхностю.
https://www.drive2.ru/l/288230376153196358/

подумываю может себе такую вткнуть )