Зроби сам

Автор Жулик, 18 Квітня 2014, 11:24:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Пацани, я вам скажу так, я колись їхав до "лісу", привозив цілий причіп халявних дров, при розгрузці зразу різав, і це все потім цілий тиждень рубав, потім я собі купив дроквокола як на малюнку нижче вагою 3,8 кг, і весь процес в мене почав  займати з привозкою і порізкю і коленням 1 день, плюс я отримував задоволення від того що я мав можливість при своїй сидячій роботі розім"яти трохи м"язи. То нафіга вам ті механічі дровоколи, коли можна отримувати задоволення від природнього процесу.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алекс

Оно канешна можно ....молодому и здоровому
Я зараз дивлюся по-сорочьему на фсё эта суету
Двс Lifan ждет,морковкс тож ..нету дров под моркву
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

drone

Цитата: Володимир від 04 Грудня 2019, 17:44:28
Пацани, я вам скажу так, я колись їхав до "лісу", привозив цілий причіп халявних дров, при розгрузці зразу різав, і це все потім цілий тиждень рубав, потім я собі купив дроквокола як на малюнку нижче вагою 3,8 кг, і весь процес в мене почав  займати з привозкою і порізкю і коленням 1 день, плюс я отримував задоволення від того що я мав можливість при своїй сидячій роботі розім"яти трохи м"язи. То нафіга вам ті механічі дровоколи, коли можна отримувати задоволення від природнього процесу.
Получали удовольствие, говорите  :-D
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Жулик

Цитата: Sergik32 від 04 Грудня 2019, 16:48:27
маховик для того щоб твоя морква мала момент інерції більший, і при встромлянні в дерево не зупинилася а з легкістю трощила
Я это все понимаю! Но с маховиком я уже пробовал. Во первых на 220 и маховик от Таврии + 1440об это полная хрень! Так не рубит полена даже 20см в обхвате! Здесь нужно маховик как ты говорил от газона! + Оборотов 2000+ это все при условии того что 380 у меня нет! + Это с...ка опасная весч.

А так как я сделал то рубит полена и по 50см если посредине не загонять! Мне подходит.

Владимир у меня тоже есть колун и 4 топора. Но одно дело стоять махать а к вечеру уже все упал, а другое дело когда я поколол и пошел еще ремонт делать на втором этаже  :-D.

Sergik32

все діло в обертах, я дивився дровоколи з движком 3000обертів і 1,5кВт і на них стоять маховики жигульовські і херачить за милу душу.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 05 Грудня 2019, 10:43:27
все діло в обертах, я дивився дровоколи з движком 3000обертів і 1,5кВт і на них стоять маховики жигульовські і херачить за милу душу.
может и так! 1440 об срань.
Тре делать на двиг здоровый шкив и увеличивать до 3000+.
Но тре понимать шо тре хорошего токаря! Шоб станок не бегал по участку от вибрации  :-D.
У меня на маховике крутился норм, а с шкивом трох дисбаланс есть ибо он вить чугунный, снаружи и отверстие там все четко а литая часть не агонь.
но так как обороты 400 то оно не сильно напрягает, это же не меган а дровокол  :-D.




Жулик


Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Ше буртик доделав. Шоб не розлеталось...
Афигенна весч для тех хто лупит молотком ))).
И самое главное её нефиг там делать...

Sergik32

ну я надіюсь ти в ричаг запресував втулку і в ній зробив канавки як в направляйках супорта, щоб змазка трималася коли установлюєш болт чи оську, тут діло серйозне, горіхи товкти.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0