Авешка 250

Автор Жулик, 02 Червня 2014, 09:12:39

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Поменял, стояли бриск  o_O , какого они там стояли и чего их туда вперли хз.
Цвет свечей красные тоесть присадочки, один электрод немного согнут был в бок  %).
Из + авто стало нормально сбрасывать обороты при переключении передач.
Дерганье не пропало, поехал на окко и залил 95+, короче самый дорогой, в баке было гдето 13литров, 95 долил 7л.

Сегодня ехал на роботу, пару раз поддернуло, при резком разгоне на 2й передаче.
Короче будем пробовать менять заправку, если нет на очереди свечные провода  *YES* .

Max 55

Эти дергания похожи на недостаточную подачу топлива, поэтому нужно проверить се точку в баке, топливный фильтр, а также возможно потребуется чистить форсунки, а и еще проверить ресурс топливного насоса

Camel Trophy

Заправка тебя не спасет! Заедь блять на диагностику.... денег жалко?

Жулик

Цитата: Camel TrophyЗаправка тебя не спасет! Заедь блять на диагностику.... денег жалко?
Та толко был на диагностике 2 недели назад, сколько можно.
Авто через 5тис пройдет 120тис, нада менять все по очереди и так.
Нах та диагностика....

Цитата: Max 55Эти дергания похожи на недостаточную подачу топлива, поэтому нужно проверить се точку в баке, топливный фильтр, а также возможно потребуется чистить форсунки, а и еще проверить ресурс топливного насоса
Как мне его проверить тот ресурс.
Я вить с ним авто купил, нада его поменять и все...

Игорь

В мене пропало дьоргання на славуті, і як я цього добився секрет=)). Хоча сам половину датчиків поміняв =)).
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Володимир

Цитата: ihortarasukВ мене пропало дьоргання на славуті, і як я цього добився секрет=)). Хоча сам половину датчиків поміняв =)).
То навіщо пишеш, щоби народ жаба давила?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Игорь

Нее, просто коли поміняєш, практично всі датчики, по 10-ть раз шиєш блок. Повністю вникаєш прицип діагностики і ремонту авто.Читаєш купу літератури, перемелюєш і колхозиш половину датчиків. То датчик колінвала, чистиш, дроселя, датчики холостого. Пилиш дпдз ітд...Робиш діагностику, і шукаєш можливу несправність.Але всетаки  змирившись з дьорганням будеш їздити більше року... Плюєш на той інжектор.Думає продати нафіг те авто, чи поміняти на карб.

 А потім виявиться, що це трос зчеплення сильно відпущений...
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Володимир

Цитата: ihortarasukНее, просто коли поміняєш, практично всі датчики, по 10-ть раз шиєш блок. Повністю вникаєш прицип діагностики і ремонту авто.Читаєш купу літератури, перемелюєш і колхозиш половину датчиків. То датчик колінвала, чистиш, дроселя, датчики холостого. Пилиш дпдз ітд...Робиш діагностику, і шукаєш можливу несправність.Але всетаки  змирившись з дьорганням будеш їздити більше року... Плюєш на той інжектор.Думає продати нафіг те авто, чи поміняти на карб.

 А потім виявиться, що це трос зчеплення сильно відпущений...
Може навпаки, затягнутий?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Игорь

Цитата: Володимир
Цитата: ihortarasukНее, просто коли поміняєш, практично всі датчики, по 10-ть раз шиєш блок. Повністю вникаєш прицип діагностики і ремонту авто.Читаєш купу літератури, перемелюєш і колхозиш половину датчиків. То датчик колінвала, чистиш, дроселя, датчики холостого. Пилиш дпдз ітд...Робиш діагностику, і шукаєш можливу несправність.Але всетаки  змирившись з дьорганням будеш їздити більше року... Плюєш на той інжектор.Думаєш продати нафіг те авто, чи поміняти на карб.

 А потім виявиться, що це трос зчеплення сильно відпущений...
Може навпаки, затягнутий?

Мне, відпущений. Болт регулюючи сцепу під капотом крутив, так щоб вільний хід педалі був найменшим. Тобто якщо нажимати на педаль зчеплення. Спочутку нажимається легше по ходу педалі, а потім через 1-2см.Відчуваєш що нажимається сильніше(я так розумію вижимний пішов в рух). Так от, машину в мене сіпало так. Що думав, подушки порвало. Якщо втикнути першу передачу і різконажати газ. Ішли різки дьоргання, провали. Тобто машино різко зривалась змісця, різко сама спинялась і так розкачувало.Накатом неможливо нажати газ, так щоб не дьорнула.Хіба тільки якщо дуууже повільно нажимати на газ. Тому протягом року навчився, їздити лише на нейтралі, розганяти з відпущеним на третину зчепленням.

Поки трос не прикрутив... Я старався, щоб люфт вільного ходу зчеплення був мінімальним. Тобто 0,5см. Хід педалі легкий, і зразу з натягом. Робив так, так як по мануалу не вкурив, як робити...

Топер другий глюк. Якщо втикнути першу і газ нажати більше половини, то машину дьорне раз, типу як попхне хтось і потім вже розганяється. Але то не той кампот, з яким я мучався увесь час... Усьоо.
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Володимир

То в тебе просто кожух ремня іде в натяг, і коли двигун під капотом колихається то це впливає на вижим зчеплення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Игорь

Цитата: ВолодимирТо в тебе просто кожух ремня іде в натяг, і коли двигун під капотом колихається то це впливає на вижим зчеплення.

Кожух... хз. Може й так.
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Жулик

Хахахаха посмешил....
Проблема решена, диагностика 100грн которая ничего не дала+ поиск проблемы 60грн, вытирание свечей и проводов внутри изза течи из под клапанной, воаля и дерганье уменьшилось до одного  дерг). Едим покупаем провода в 7 вечера ТЕСЛА БЛАТНИ так написано на коробке и хопа все просто куль. Отак то:-) а и провода цена 180грн такие http://zapchastizaz.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=521&option=com_virtuemart&Itemid=26

Игорь

А попробуй 4-5 раз немного нажать на газ, а потом до 3000, провал есть?
инструкции к швейной машинке: «Шпульку наденьте на шпиндель моталки так, чтобы шпонка шпинделя вошла в прорезь шпульки»!

Игорь

Цитата: pulyaА попробуй 4-5 раз немного нажать на газ, а потом до 3000, провал есть?
Це кому?
ЗАЗ 1103 Славута цвет  красний 110307-42 2008,Тип кузова: Хэтчбек, Объем двигателя: 1.20 л.(инжектор)Пробег: 56666 тыс.км
[/url]

Игорь

Всем, все по нажимали и вечером отписались.
инструкции к швейной машинке: «Шпульку наденьте на шпиндель моталки так, чтобы шпонка шпинделя вошла в прорезь шпульки»!