Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

Автор gray-black, 21 Листопада 2014, 03:29:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Іноді лише вижимний. А тут і маховик.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

gray-black

Цитата: ВКБ від 21 Червня 2020, 14:03:15
Іноді лише вижимний. А тут і маховик.
так пробіг скручений серйозно
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

сьогодні возив куму по справам за 100 км на інсигнії,машина просто пушка,в свою уже і сідати не хочеться
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

ВКБ

Мабуть треба мати дві, пушку і свою, в яку сідати не хочеться. Бо в пушку по черновим справам що з граду по горобцям з метру )))
Її ж таку і ствопили, щоб попівняти з пушкою )) навіть не можна порівнювати.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

SWarlock

Так за комфорт надо платить. И получается совсем немало...
У каждого свои запросы и возможности. Кто-то и в Славуте пылинки сдувает, а кто-то в майбахе картошку мешками возит.  :-D
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

ВКБ

В майбахі картоплю це вор возе, який легко тирє з бюджету і відмив капусту. Хто знає ціну грошам газель для картоплі або взагалі її не купує ))).  Простіше інколи мати свого таксиста і їздить на таксі, ні гаража, ні втрат часу, не бензину і парковки ні штрафів. Попав в дтп тобі ще й винні лікувати.))) Питання широоооке. Радує мене осоьисто те, що їздю на неновій інж.славуті безвідказній , а в магазі розпинаються пропозиціями продати нові ато і я можу його купити будь-коои...але чомусь вистачає славути...жаль розтаватись і дратую на дорогах інших )) Кому не подобається позавчорашній  день славута - купіть мені нове щоб вид не портив на дорозі ))) От коли тюкне тоді куплю )).
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

gray-black

пробіг 103 000
давно була у мене така проблема  по ГБО youtu.be/KF-28K2ReTg ,зробили по гарантії,замінили ремкомплект,заплатив тільки за фільтр парової фази 160 грн.

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 105 000
прийшла пора міняти масло, також поміняв повітряний і масляний фільтра, тільки помив машинку як через півгодини дощ, у мене так завжди, я вже звик, прикупив ковку по норм.ціні, адвани буду продавати.жду брата на шашличок)))
всім класних вихідних! ! !
white baby boy names


відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 106 000
прикупив недавно ковочку ВСМПО солярис у відмінному стані, продавець сказав що поїхав на ній 3 000 км, по стану лпк так і є, заодно взяв не самі дешеві секретки і хромовані болти, бо на звичайних не дуже виглядає, ями проходить легко.


відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

пробіг 108 000
машинка возить і радує,вчора замінив свічки запалювання бо підтроювала,хоча пробігли 25 тик.знов взяв денсо ТТ
сьогодні вирушив із сім'єю на світязь,заїхав за 2,5 години,250 км дороги,погода для купання не дуже,а побухать норм,але нема з ким :help:
бричечка трошки хоч відпочине  }-)

image hosting
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

gray-black

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

як там вода, точніше рівень води, далеко від берега,яка температура, які ціни прожУвання
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

Цитата: Sergik32 від 02 Серпня 2020, 12:30:22
як там вода, точніше рівень води, далеко від берега,яка температура, які ціни прожУвання
вже дома,вода-чай,рівень трохи менший ніж в тому році,800грн платив за добу,двокімнатний номер з санвузлом і душовою кабінкою,телевізор,плита і холодильник,на дворі бесіда,гойдалка і саме головне-батут метра 4,наскакалтсь і діти і я з дружиною,відпочили гарно :yahoo:
бачив цікавого мерса,думаю заводський






відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились