Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

Автор gray-black, 21 Листопада 2014, 03:29:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Max 55С бортовиком!  *DRINK*
незнаю я на сток сидухах проезжал по 400 км за раз все нормально, возможно еще от регулировки правильной посадки зависит, чтобы не тянуться к рулю или, чтобы близко к рулю не ставить
Все залежить від сідушок, я на таврі 93 рв тако один раз поїхав трохи далі від дому, то спина боліла потім, поміняв зразу сідушки на опелівські. На славуті вже спинка трохи має інші форму, то не мучусь.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

gray-black

#16
Недавно чуть в ДТП не попав.

https://www.youtube.com/watch?v=JeFF83gCwU4

Я 100 їхав а зустрічна мазда 170.руки й ноги десь час трусиллись,не курю 3 роки,а тут 2 залпом скурив пока попустило
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Taraseevich

gray-black ,действительно пронесло... o_O а шо с ним?с трассы неслетел?
таких наверно надо воспитывать физически....ведь неуверен необганяй,мало что себя чуть неубил,так и других.....

Sergik32

да в нас тут так майже через одного їздять, в головах напевно тирса, а славуту за машину не вважають
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Taraseevich

Цитата: Sergik32а славуту за машину не вважають
шо есть то есть,и даже даишники к славутам борзо относятся....

Sergik32

ага, як підійдуть то вже не знають з чого то почати домахуватись, а коли гляне що все в порядку то аж іскри з очей сиплються і піна з рота летить.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Славик

Не знаю что там у вас за ГАИшники но меня всегда когда останавливают я сразу даю документы, он смотрит и желает счастливого пути. Один раз только принюхивался, я стараюсь с юмором отвечать на вопросы и все в порядке тфу тфу тфу

gray-black

Цитата: Taraseevichgray-black ,действительно пронесло... o_O а шо с ним?с трассы неслетел?
таких наверно надо воспитывать физически....ведь неуверен необганяй,мало что себя чуть неубил,так и других.....
з дороги він злетів,але йому повезло що обочина рівна була,трохи покосив переднім бампером траву і все,з його слів,моргнув він фурі,вона дорогу не дала,і він подумав що траса чиста,пішов на обгін,а тут я нарисовався.він ще й по телефону говорив,кажу йому(молодий пацик років25) це тобі звоник зверху-не ганяй.
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

#23
купив на гумі наматрасник за 10 грн,і наматрасник перетворюється,перетворюється наматрасник... в накидку на задню сідуху і карти  в двері

фотосесія \"під капотом\"






магнітола алпайн,проста з флешкою,динаміки зад+перед піонери,саб активний філіпс під сідухою пасажира,пищалки ікс-плод,звук чистий але гучності іноді не вистачає,коли розбагатію то полку задню візьму і овали в її кину.








відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

глушак стоїть юнімікс стандарт, не прямоток,звук веселіший ніж на стоку і не голосний(в салоні звук двигуна чути сильніше ніж вихлоп)[video]https://www.youtube.com/watch?v=jAIaVuik8Ak[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=pA9dRQ_h4GY[/video]
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

TOXAT

Цитата: gray-blackглушак стоїть юнімікс стандарт, не прямоток,звук веселіший ніж на стоку і не голосний(в салоні звук двигуна чути сильніше ніж вихлоп)
Как переставили запаску под багажник? Бензобак не мешает?

Все понял, установлено ГБО, бак демонтирован...
Славута 1.2 инжектор -- 2007г.в. -- 120000км. -- М10.3 -- ГБО-1

gray-black

Цитата: TOXAT
Цитата: gray-blackглушак стоїть юнімікс стандарт, не прямоток,звук веселіший ніж на стоку і не голосний(в салоні звук двигуна чути сильніше ніж вихлоп)
Как переставили запаску под багажник? Бензобак не мешает?

Все понял, установлено ГБО, бак демонтирован...
бензобак на месте,газовый балон в багажнике между стаканами,про запаску писал в теме \"де подиты запаску в славке\" сори немного спешу
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

TOXAT

Цитата: gray-black...про запаску писал в теме де поди ты записку в славке
Что из этого можно понять?
Славута 1.2 инжектор -- 2007г.в. -- 120000км. -- М10.3 -- ГБО-1

gray-black

Цитата: TOXAT
Цитата: gray-black...про запаску писал в теме де поди ты записку в славке
Что из этого можно понять?
пост 31 отредактировал
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Владимир

Цитата: gray-blackкупив на гумі наматрасник за 10 грн,і наматрасник перетворюється,перетворюється наматрасник... в накидку на задню сідуху і карти  в двері

фотосесія \"під капотом\"






магнітола алпайн,проста з флешкою,динаміки зад+перед піонери,саб активний філіпс під сідухою пасажира,пищалки ікс-плод,звук чистий але гучності іноді не вистачає,коли розбагатію то полку задню візьму і овали в її кину.








Слава Украине !!!!  Дружище с чего у тебя стоят передние сидухи!!!
С уважением Владимир!!!