Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

Автор gray-black, 21 Листопада 2014, 03:29:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Andrew1.2Li

как линзы светят?бомба?
Скоро и я буду устанавливать))
P.S. машинка супер!!!
Сам клеил оракал на стойки и рамки дверей?



[url=http:

gray-black

Цитата: Andrew1.2Li від 29 Квітня 2016, 19:40:53
как линзы светят?бомба?
Скоро и я буду устанавливать))
P.S. машинка супер!!!
Сам клеил оракал на стойки и рамки дверей?
світять класно,оракал клеїв знайомий,але я й сам міг,нема нічого складного,то ящо оклеювати кришу чи капот то треба щоб рука була набита,а тут всього пару полосок 
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

gray-black

пробіг 102 000
  пару днів назад встановив ебн низького тиску,сьогодні підключив через реле і через кнопку газ-бенз :happy:
  купив ворсові коврики,зразу прикольно,а потім хочеться заставити пасажирів роззуватися :o
  вимив моторний відсік,роблю таке раз в рік,я просто торчу :yahoo:
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

ZaVa

Привіт. Підкажи, де брав бокові підставки під передні динаміки ??? І яка ціна питання.
Дякую.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

gray-black

Цитата: ZaVa від 11 Травня 2016, 23:43:40
Привіт. Підкажи, де брав бокові підставки під передні динаміки ??? І яка ціна питання.
Дякую.
просто повезло(помінявся),одноклубнику тра було стандартні підставки(в його були такі як в мене зараз)я свої зняв + решітки на динаміки 10 см,попав тільки на доставці :-D
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

YUKON

gray-black - в черговий раз - молодець, дійсно власник свого авто, під капотом відмінно! Просто немає запитань! :ok: :ok: :ok:

Sergik32

дійсно молодець, чисто гарно шовковисто, машина радує і не ломається.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

пробіг 104 500
обірвав нижню подушку двигуна(так думаю,бо носиться по всьому моторному відсіку,трохи по кузову тарабанить,мене це напрягає),вирішив поміняти обидві,якість заводу мені не сподобалась,прикупив з волги,прийшлось коньок і лижу трохи пересвердлити,результатом задоволений,менше вібрацій від мотора,ще якби бокову на щось нормальне замінити... :popcorm:
жду коментів і критики :-D
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

Бокову став з 2108, там сьогодні темку про подушки ми знову шуршали, є фотки є все, Володя її собі ставив, там все зафоткано і розписано. А волговські подушки бімба, вони мякі і класні. Ну, що тут сказати - шикарно зроблено, руки правильно встановлені
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

а що руки?
головне щоб дрель і рулетка була-"і всебуде добре"
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

зноден, ну і сварочний апарат з болгарком, малолішо, всяке буває
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

gray-black

Цитата: Sergik32 від 27 Травня 2016, 23:52:01
зноден, ну і сварочний апарат з болгарком, малолішо, всяке буває
обішовся без цих двох :P
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Володимир

Цитата: gray-black від 27 Травня 2016, 23:23:17
жду коментів і критики :-D
Тут ще питання чи подушки мають в середині якийсь упор, бо таврійські працюють на зсув, тому на одному кінці присутній уголок. Якщо на великих нагрузках не порвуться і двигун не буде дівставати до кузова, значить норм. Ну і судячи з останнього фото, ти їх трохи завузько поставив, можливо було варто шпильками ставити до низу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Цитата: gray-black від 27 Травня 2016, 23:23:17
пробіг 104 500
обірвав нижню подушку двигуна(так думаю,бо носиться по всьому моторному відсіку,трохи по кузову тарабанить,мене це напрягає),вирішив поміняти обидві,якість заводу мені не сподобалась,прикупив з волги,прийшлось коньок і лижу трохи пересвердлити,результатом задоволений,менше вібрацій від мотора,ще якби бокову на щось нормальне замінити... :popcorm:
жду коментів і критики :-D


У меня боковая оборвалась и двигатель завалился на бок и стучал по кузову когда меняли то поменяли и снизу подушки хотя они было нормальные так вот родные нижние были мягкими а те что поставили жесткими сразу вибрация появилась. Боковая уже опять проситься под замену думаю когда буду менять поставлю нижние родные.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

gray-black

#464
пробіг 105 000
   почало на авто вібрацію двигуна передавати на кузов, так як нижні подушки нові і живі, грішив на бокову, вскриття показало що вона надірвана, але ще жива, вирішено не чекати фатального фіналу, так як деколи пробіги за 1 000 км за пару днів бувають(робота), заміна на подушку з 2108 ліва двигуна, взяв севі
так як вона трошки не така то без болгарки і сварки не обійтись,зробив майже так як Володимирв темі http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=3835.30
   спочатку відрізаєм кронштейн від подушки, випресовуєм подушку, приварюємо до нашого кронштейну і запресовуємо вверх-дригом відносно кронштейну з вісімки(вони трохи схожі)
   спочатку я у знайомого нарізав різьбу у втулці(фото 1), так як у нього інших мечиків не було, то зробили м12 шаг 1,а болта такого найти нереально!( (3 метизи об"їхав і пару шротів)тільки м12 шаг 1,25 або 1,5,розвсвердлив під болт м12,непам"ятаю який шаг, взяв на гайку і гравер
   співпало все супер, по ходу скажу що особливих змін нема(може чуть м"якіше), надія на те що ці подушки походять довше ніж стокові "завод"(попередня чуть більше 10 000 км)

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились