Тормозной диск

Автор Максим, 16 Грудня 2014, 12:36:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Віталя мотором теж гальму. Ганяю сереньо і жужу тру на всю...бо така її доля. Дотиратиму колодки до кінця і диск стане 7.5мм, є волни і радіуси..тому в чермет. А це ще роки два. Режим мій то міський ...в середньому дві особи в авто .
Нагадаю Золекси 0.15мм/6.5мм диск/колодка.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитувати виділенеВіталя ну ти ризикувати любиш лезом гальмувати.
Почему лезвием? 5мм это лезвие? Вон по ютубу много роликов есть из жизни ремонтников, когда наездник приезжает на тачке, колёса болтаются в разные стороны, блины оже оторваные и ржавые, но водила даже незнает чё там, ездит ведь машина чего её трогать? Когда блины с внутренней ребристой прослойкой одной стороной насквозь стираются, это молодец наездник? А если к механизму регулярно касаются руки рукастого владельца, который регулярно видит в каком состоянии находится механизм, что до критического износа там ещё сто тыс можно ездить, ничего никуда не выскочит и не лопнет, неужели это плохой владелец? Кому как, но я знаю что где и в каком состоянии у меня. И зачастую поломки не бывают внезапными, ввиду своевременного их выявления и устранения в зародыше. При регулярном ППР оно всё видно, или в ближайший месяц что то поменять, или через годик.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Якщо по букві творця славути - сказано 8мм як відрізано, на меншу товщину диску гарантії безпеки не дає. Можливо лише  сапромат. Мабуть хватає бо двинуном 50% гаситься , так? Ну якщо по букві.
І доречі, при ДТП і експертизі, якщо диск 7,9мм замість мінімальних - додатковий довод винуватості , ... така вона судова змагальність сторін.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Цитата: Vitaliy. від 25 Травня 2020, 22:46:38
Цитувати виділенеВіталя ну ти ризикувати любиш лезом гальмувати.
Почему лезвием? 5мм это лезвие? Вон по ютубу много роликов есть из жизни ремонтников, когда наездник приезжает на тачке, колёса болтаются в разные стороны, блины оже оторваные и ржавые, но водила даже незнает чё там, ездит ведь машина чего её трогать? Когда блины с внутренней ребристой прослойкой одной стороной насквозь стираются, это молодец наездник? А если к механизму регулярно касаются руки рукастого владельца, который регулярно видит в каком состоянии находится механизм, что до критического износа там ещё сто тыс можно ездить, ничего никуда не выскочит и не лопнет, неужели это плохой владелец? Кому как, но я знаю что где и в каком состоянии у меня. И зачастую поломки не бывают внезапными, ввиду своевременного их выявления и устранения в зародыше. При регулярном ППР оно всё видно, или в ближайший месяц что то поменять, или через годик.

Поломки не бывают внезапными верно и 8 мм это уже реальный звонок о том, где может появится поломка в случаи непредвиденной ситуации. А 5 мм это уже набатный колокол! И не нужно всех убеждать, что я больше 60 не езжу, всегда пустой и без пассажиров, торможу двигателем и дети передо мной на дорогу не выпрыгивают!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: ВКБ від 25 Травня 2020, 18:31:19
Нове є нове. Але вчора розбирав диск і до вильота колодок треба щоб диск був менший 8мм і лишок обох колодок 1мм. Практично диск 6мм. І колодки по 1мм.
Якщо диск зношений то щоб не заклинило колодки в кулаку - замінити і диск і колодки при диску 7мм і колодки не менше 3мм. тіла.
Нові 12 мм на сторону - по літературі мінімум 1мм і це не аварія буду..
Диск новий 10мм..- мінімально 8мм.
Встого зносу максимального на сторону 11+1 = 12мм. руху пластини тормозної в кулаку максимально допустимий. Не виходити за межі ланцюга в 12мм і диску 6.5мм думаю.
У мене ланцюг 1.2мм+6.5мм= 7.7мм
12мм-7.7мм= 4.3мм запасу.
7.7/12×100=64% зносу фрекційної системи диск-колодка до аварійної ситуації.. Ну і диск зношений повністтю на 100%.
Колодка зношена на 12-5.5=6.5/12×100=54%.
Диски на чермет при 7.5мм мабуть з колодками разом.

Доречі помню як ставив кололки нові Zollex 12мм висотою то диск був 8мм.
Тепер можна підрахувати, що 0.15 на сторону диск стероись колодки на 6.5мм. Тобто 0.15мм/6.5мм. Отака сиатистика занудна.
Якщо не хочеш міняти диск, то попробуй такі колодки, у них висота накладок трохи більша, при новому диску ледве вистарчає ширини плоскої пружини. Тормозят класно.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Вважаю що  Золекси м'які.
Почитавши відгуки про короблення дисків, маючи досвід конструювання і виготовлення, тобто написання повного технолргічного процесу, виробники дисків махлюють і не дотримуються наукового підходу до виготовлення, упускають операцію штучного старіння металу.
Любий сталевий чи відлитий метал має пам.ять внутрішніх напруг і без процесу старіння  при певних умовах вони спрацьовують.
Зістарену штучно деталь звісно розпізнати вожко.
Технологія чавунного диску з ВЧ-400 чи замінника ВЧ-600 шаровидного високоміного чавуну виглядає так:
Відливання. Товщина не менше 25мм (від робочої 10мм). Відливабться пачкою горизонтально етажно через пітатєль обраний в 3-х точках.
Віджиг до твердості 160..210НВ (50 градусів година пониження від 850 градусів)
Обточка , свердлиння до розміру 14 мм по товщині.
Закалка 27..32 НRс, відпуск до 210....270 НВ. (30 градусів пониження на годину з температури 450 градусів)
Обточка 10.8мм. Шліфовка торцьова до 10мм.
Монтаж на славуту з рермоусадочною пастою.
Так отримаємо заводську ідею, яка спаплюжена.

Можливий варіант з м.якими дисками з листової сталі не більше ст20Х, 18 ХГТ, , яка не калиться і не коробиться при перегріві екстреного гальмування, але матиме більшу теплоємність, меншу теплопередачу. Закалений високолегований проканає лише з товстими розмірами, міцно надійно але буде криво )))

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

romuald

Геть зносились передні тормозні диски...міліметоів 5-6 лишилось. Сьогдні поіду по магазинах. Стоять старого зразка, з такими ж фланцями. Люди радять сам диск брати вже нового зразка. Чи ставити те, що стояло?

Romka

Ставь нового образца. Сейчас как по мне , лучше диски фирмы АТ, тормозные колодки Интелли. Но лучше всего были SCT,  сей час их почти не найти.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Мені Zoleks передні бімба, м'які не їдять диск і не скригочуть і не пищать.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Winnie

привет
заканчиваються тормоза
лучшее что нашел - QAP-05 551
есть у кого опыт ? и может ли быть что-то лучше чем QAP ?
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

ВКБ

Скільки міліметрів лишилось накладок колодки і диску товщина?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.