Вибрация двигателя

Автор Саша, 08 Лютого 2015, 01:16:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

меняем подушку боковую, потом ввариваем гофру в трубу и 30% тряски уйдет.

Если хотим что бы еще было меньше тряски, продаем машину купляем другую, подороже инжекторную иномарочку.

Я перепробовал все )

Сергей

Цитата: Syava_Если хотим что бы еще было меньше тряски, продаем машину купляем другую, подороже инжекторную иномарочку.
+100500

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Он малой себе взял таврон 92года все тоже самое таже вибрация, шо и у меня на ставуте 2004 была ..)

Короче болячка, не излечима, но на 30% убрать можна )))

Володимир

Цитата: Syava_Он малой себе взял таврон 92года все тоже самое таже вибрация, шо и у меня на ставуте 2004 была ..)
Короче болячка, не излечима, но на 30% убрать можна )))
Резонансу можна позбутись тільки збільшенням ваги двигуна, на інжекторі додали на великій віддалі від КВ важкий рессивер, та ще кучу різних обвісів, то резонансу нема. А щоби на кузов не передавались вібрації, то потрібно як мінімум знайти м\"яку бокову подушку, колись на таврії позбувся вібрацій вставновивши заводські подушку як на фото але з дуже м\"якої резини. Двигун під капотом трохи літав, але в салоні вібрації не відчувались сильно.



Хотів на славуту таку подушку, але знайти таку проблематично, то знайшов набагато кращий варіант, подушка від ВАЗ-2108.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

zvereff86

#20
Всем привет, а если к тряске двигателя добавляется его не стабильная работа на ХХ, как будто троит. Провода и свечи заменены на новые, пропусков зажигания нет, компрессия в норме, подсоса воздуха нет, холостые не плавают, фильтр бензиновый заменён, форсунки почищены, клапана отрегулированы, комп диагностика ошибок не находит, метки ремня грм на месте, лямбда отключена програмно, подушки визуально целые,динамика в норме, расход тоже. Куда копать???? Славута 1,2инж

Сволочь

Цитата: zvereff86 від 28 Січня 2020, 19:40:35
Всем привет, а если к тряске двигателя добавляется его не стабильная работа на ХХ, как будто троит. Провода и свечи заменены на новые, пропусков зажигания нет, компрессия в норме, подсоса воздуха нет, холостые не плавают, фильтр бензиновый заменён, форсунки почищены, клапана отрегулированы, комп диагностика ошибок не находит, метки ремня грм на месте, лямбда отключена програмно, подушки визуально целые,динамика в норме, расход тоже. Куда копать???? Славута 1,2инж
Какие обороты ХХ?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

zvereff86

были 960 +-. Сегодня перепрошили отключив лямбду и выставили хх где то на 890 примерно. Стало немного лучше, мягче что ли, вибрации меньше но всё равно работа двигателя не стабильна и тряска.....

Валерий

Цитата: zvereff86 від 28 Січня 2020, 22:50:37
были 960 +-. Сегодня перепрошили отключив лямбду и выставили хх где то на 890 примерно. Стало немного лучше, мягче что ли, вибрации меньше но всё равно работа двигателя не стабильна и тряска.....
как себя подушки чуствуют
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Олександр 1968

Можливо не дуже по темі,але хочу розповісти історію яка сталася десь в році 2005/6.Працював тоді на дилерскій СТО.Приїхав дядько на карбовій славуті зі слізним проханням прибрати тряску на холостому.Трясло страшно,при добавлянні обертів зникало але не до кінця.Пляшка гарного коньяку і гривневий еквівалент 20-ти дулярів стимулював до кропітливої і нестандартної роботи.Бо стандартні процедури(виставлений по аналізатору рівень СО,кут запалення по стробоскопу,мануальна перевірка подушок двигуна та купа іншого)призвели до нульового результату.Хоча авто було нове і на гарантії вирішили перевірити мітки на валах.Зняли кришку,все на місці бл...І тут просто запустили двигун.І мене особисто почало трохи нудити,бо шестерня валу клапанів виявилася яйцеподібною.Аж в очах почало рябіти від візуальної вібрації шестерні та ремінця.Тобто іноді вібрація буде там де кругле буває не зовсім круглим,або не відцентрованим.Отака історія

Vitaliy.

Олександр, и как же тот некоторый небаланс верхнего шкива влияет на вибрацию мотора на малых оборотах?  :-D
Вес и масса самого шкива, и масса дисбаланса по отношению к весу самого мотора, просто ничтожна  :)
Не утверждаю, но очень верю, что не в том шкиве причина. Или маховик, или корзина могут быть неотцентрированы. Или работа какого то цилиндра отличается от остальных, и это вызывает неравномерную работу мотора в целом (особенно когда мотор троит).
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Привіт всім! У мене трясе на 750 ХХ, тму довгий час їздю на 930 ХХ - красота. Інжектор. Бомба. Неможу знайти причин обісрати ДВС. Все норм хоча обожнюю іномарки нові і якісні. ДВС Мемз при прислуховуванні та вичесуванні болячек служе вірно. Корзина сідає на штіфти і балансована виробником, тому навряд чи. Це сума всіх ексцентриситетів лягла в суму (і вага елементів рухом из поступального руху як поршні та шатуни, шківи в тому числі генератора та газорозподілення.) та на певній частоті є резонанс. Треба ХХ налагодити вище резонансу і все буде гуд. Перевірте подушку бокову, я знайшов стандартну м'яку..супер, вивів за межі резонансу 930 (по паспорту максимально 950 ), на ХХ тягне в гору, гріється швидко, маслозмащення краще...і не парюсь. 
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: zvereff86 від 28 Січня 2020, 19:40:35
Всем привет, а если к тряске двигателя добавляется его не стабильная работа на ХХ, как будто троит. Провода и свечи заменены на новые, пропусков зажигания нет, компрессия в норме, подсоса воздуха нет, холостые не плавают, фильтр бензиновый заменён, форсунки почищены, клапана отрегулированы, комп диагностика ошибок не находит, метки ремня грм на месте, лямбда отключена програмно, подушки визуально целые,динамика в норме, расход тоже. Куда копать???? Славута 1,2инж
Думаю форсунки не доливають або переливаютьс, через це і пропуски.
Цитата: Vitaliy. від 29 Січня 2020, 08:58:47
Олександр, и как же тот некоторый небаланс верхнего шкива влияет на вибрацию мотора на малых оборотах?  :-D
Вес и масса самого шкива, и масса дисбаланса по отношению к весу самого мотора, просто ничтожна  :)
1. Плаває кут запалювання, тобто скажімо на першому циліндрі на холостих кут може бути +5 градусів, а на четвертому він може бути як +8 градусів, так і +2 градуси, в залежності від положення шестерні віносно РВ.
2. Аналогічно плавають фази газорозподілення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

у мене стояли ХХ на 980 то дохера, убрав на 800 зараз 880 і коли прогріється то робить тихо, вібрація буде як не крути
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Ура!! Всі живі!! Епт...мене робот не повідомляє що тут хтось живий :))Згоден з Володею про різновагу палива і пропуски по бідності ...і таке може бути..але тоді не як вібрація а смикання та звеніння і кашляння.
Щодо мого ДВС...150тис вже доречі, то коли на 930 та бензі чи на газу строче чисто як тепла, то за допомогою бортовика (Володя дякую за бюджетний БК не можу нарадуватись вже не один рік...суууупер) - понижаю на 830...800...750..730...працює ще тихіше, але починає вібрувати на м'який подушці..і може і резонанс..може і бідність суміші чи сутливості форс по дозі. Але і на газу..і на бензі. Коеф при цьому біля 1. Чи є пропуски на 750...важко судити..може й є. Тому тут два хвоста. Бо резонанс може теж бути на менших обертах, оскільки частота коливання коленвалу  і маса ДВС та інертність на рухомих гумових подушках можуть створювати умови...якщо розкачка має механічний характер.
Я шків підрізав на токарному газорозподільний, бо був з напливами та різностінний на внутрішньому ободі. Також шків генератора масивний і якість його балансування енвідома. Корзина цуко масивна і фередо...тут теж може. Але 60% віддаю паливній нестабільності та запалення на низькимх ХХ
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.