Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romka

Порившись по фото, кажись запаяний

Подивившись фото Володимира, здаеться тре буде доточити нижній патрубок
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

нижній да, полюбому. тільки перевір кришку щоб працювала, бо якщо не працює то цього бачка не розірве, скоріше радіатори в славуті розірве і патрубки але не бачка.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Romka від 19 Лютого 2020, 11:07:33
Якщо купити ваговський бачок, без датчика в комплекті  - отвір під нього глушити  тре?
Там нема отвора, два електроди запаяні в пластмасу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Дякую всім за відповіді
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

та нема за що, я собі поставив ваговського і поки не жалкую, сухо і не тіче.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vol4ok7

Добрый вечер !Кто что может сказать по поводу детских кресел,на данный момент. Кто-то сталкивался или слышал что нибудь ,штрафуют или нет?!И какие варианты обхода или удешевления такой заботы :wallbash: }-)

Sergik32

я собі взяв бустера, він пластиковий, всередині порожнина, зато не холодно зимою, з боковими "рогами", ремінь там гарно тримається. Дитині буде 7 років, для крісла вже завелика. Знайомий з бустером возить малого і за бугор і тут, каже ніяких претензій ні менти ні митники не пред'являють. ціна питання вийшла 440грн
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

#7538
Цитата: Володимир від 19 Лютого 2020, 10:05:59
Цитата: Romka від 19 Лютого 2020, 09:40:29
Питання дня!
Який краще бачок і кришка - з Ланоса чи Шкоди.
І що простіше встановити?

Бо курва знову, походу, тріснув. }-)

Я за шкоду, він круглий, а при такій формі ніякий тиск його не деформує щоби в ньому появилась тріщина.


Поселив лунтіка від VAG. :yahoo:
Тепер я шалено щасливий! :yahoo:
Das auto!

ПС. Типу тиск ваговська кришка тримає 1,5 атм, хтось розбирав і різав пружинку?

Ще питання!
Сьогодні полилась вода з даху авто по правій стійці дверей (між передніми і задніми дверми).
Курва мать, звідки там вона???? Авто стояло трошки нахилене на перед, то якщо б з антенки, то лилося б з дзеркала. Тай пару місяців назад я її перебрав. Не текло.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 23 Лютого 2020, 13:25:35
Цитата: Володимир від 19 Лютого 2020, 10:05:59
Цитата: Romka від 19 Лютого 2020, 09:40:29
Питання дня!
Який краще бачок і кришка - з Ланоса чи Шкоди.
І що простіше встановити?

Бо курва знову, походу, тріснув. }-)

Я за шкоду, він круглий, а при такій формі ніякий тиск його не деформує щоби в ньому появилась тріщина.


Поселив лунтіка від VAG. :yahoo:
Тепер я шалено щасливий! :yahoo:
Das auto!

ПС. Типу тиск ваговська кришка тримає 1,5 атм, хтось розбирав і різав пружинку?

Ще питання!
Сьогодні полилась вода з даху авто по правій стійці дверей (між передніми і задніми дверми).
Курва мать, звідки там вона???? Авто стояло трошки нахилене на перед, то якщо б з антенки, то лилося б з дзеркала. Тай пару місяців назад я її перебрав. Не текло.

Я в себе не міряв, але кривий патрубок той що виходить з ГБЦ зжимається набагато легше ніж на рідному бачку з обрізаною пружиною.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Питання: в яку строну відкручується ПРАВА ПЕРЕДНЯ СТУПІЧНА ГАЙКА в Славуті????
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 03 Березня 2020, 12:11:13
Питання: в яку строну відкручується ПРАВА ПЕРЕДНЯ СТУПІЧНА ГАЙКА в Славуті????
Як і всі решта в ліву.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ИнФлеймс

#7542
Поміняв ГТЦ й помітив неприємну річ. Гальма є з першого натиснення, але якщо  натиснути на педаль,  відпустити,  а потім плавно натиснути знову, то педаль провалюється, так, ніби не робить один з контурів.   Питання таке - чи може  система десь підсмоктувати повітря? Помітив що трішки сопливить правий задній колісний циліндрик. Чи таки несправний новий ГТЦ?

Володимир

Цитата: ИнФлеймс від 09 Березня 2020, 22:20:27
Поміняв ГТЦ й помітив неприємну річ. Гальма є з першого натиснення, але якщо  натиснути на педаль,  відпустити,  а потім плавно натиснути знову, то педаль провалюється, так, ніби не робить один з контурів.   Питання таке - чи може  система десь підсмоктувати повітря? Помітив що трішки сопливить правий задній колісний циліндрик. Чи таки несправний новий ГТЦ?
Навіщо міняти цілий ГТЦ, коли можна за 20 грн купити ремкомплект маде ін Кременчук, перебрати і мати спокій. В мене з салону на машині була така проблема доки не поміняв ремкомплект.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ИнФлеймс

Цитата: Володимир від 10 Березня 2020, 11:36:26
Навіщо міняти цілий ГТЦ, коли можна за 20 грн купити ремкомплект маде ін Кременчук, перебрати і мати спокій. В мене з салону на машині була така проблема доки не поміняв ремкомплект.
Бігла рідина у ВУТ, вирішив що надійніше поміняти того циліндра на новий. Бо, бозна скільки йому років, можливо стільки, скільки й автівці.
P.S. Буду купляти ремкомплект.