Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Володимир від 09 Червня 2021, 09:16:18то хоч можна через вороток пройтись перфоратором
уточни як це, можев житті пригодиться.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: Sergik32 від 09 Червня 2021, 09:35:01у мене бачок ВАГ і кришка там працюває, соплить коли все холодне на гарячу сухо і чисто, це по прокладці пластикових бачків радіатора.
У мене було так само. Зараз не тече навіть на холодну.

Володимир

Цитата: vladishtm від 09 Червня 2021, 12:15:10
Цитата: Володимир від 09 Червня 2021, 09:16:18то хоч можна через вороток пройтись перфоратором
уточни як це, можев житті пригодиться.
На рахунок воротка я збрехав, виявляється він називається подовжувач.

Беру довгий подовжувач 1/2" з головкою на 12 мм, ставлю головку на кайку, а з іншої сторони воротка де мама, в отвір встявляю перфоратор із зламаним сверлом, і в режимі молотка через подовжувач стукаю по гайці. Коли знімав перший раз, то машні було 11 років, то відкрутились всі гайки дуже легко.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Що воно і для чого? Це вид знизу, район кришки ричага перемикання передач. Оті дві, обрезинені, плоскі, прикручені до дна кузова? Можа там повинно стояти, щось нуууу  дужеееее ж потрібне, а його немає  :wacko:  :dunno:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Куліса прикручена до днища через гумові перехідники. Все у Вас нормально.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Romka

Хм, у мене розхід масла йде від протікання прокладок чи сальників, швидкість руху не впливає.

На 10 т. км розхід не більше чим в БМВодів, але неприємно і не гарний вид і до 120 т. км було тільки запотівання.
Як визначити - сальник коленвалу чи прокладка картера?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Олександр 1968

А от мені цікаво.В моїй славуті(2004)оті амортизатори з кронштейнами стоять вертикально,в машинах пізніших років горизонтально(фактично на зріз).То де нормально а де ні?

Romka

Чисто теоретично, новіша версія має бути кращою, теоретично з точки зору розвитку техніки.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

Замініть прокладку картера...а краще на герметик. Тільки двигун вивішувать треба, бо не відкрутите болти кришки, доки не знімете лижу. А тоді буде видно. Я в Таврії по декілька разів на сезон підтягував болти піддона картера, і всеодно були підтікання...поки не замінив прокладку.

Володимир

Цитата: Romka від 15 Червня 2021, 20:45:48
Хм, у мене розхід масла йде від протікання прокладок чи сальників, швидкість руху не впливає.

На 10 т. км розхід не більше чим в БМВодів, але неприємно і не гарний вид і до 120 т. км було тільки запотівання.
Як визначити - сальник коленвалу чи прокладка картера?
Тут в маслі і двигу і КПП повністю, то тече швидше за все з під клапанної кришки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Дякую всім, почну з клапанної кришки.
Торіс, сорі за флуд.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

І в мене таке було. Манжети ще перевір распедвалу
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romka

Кронштейн котушки запалення масний...схоже манжеті тютю.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vadim_K

Цитата: Олександр 1968 від 15 Червня 2021, 21:13:50То де нормально а де ні?
Іздив і на одній і на другій. Відчутної різниці не відчув.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Vitaliy.

Цитата: Romka від 15 Червня 2021, 22:44:56Чисто теоретично, новіша версія має бути кращою, теоретично з точки зору розвитку техніки.
Раньше на волге газ 21 металл был наверно единица, а сейчас на иномарках с консервной банки жестянка. Слава прогрессу.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх