Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

romuald

Цитата: ВКБ від 08 Липня 2022, 19:08:30В планці славута-таврія два пази з одного боку і один фігурний з іншого
Ну...бачив то все...але, в моєму випадку, толку з того ніякого не було. Переставляння планки в інший паз не змінює ходу важеля. Тому зробив всю процедуру, як на відео

romuald

Чим відмити шкіряну опльтку керма..?..звичайним милом?

ВКБ

Цитата: romuald від 10 Липня 2022, 10:59:42
Чим відмити шкіряну опльтку керма..?..звичайним милом?
Поліроль і ганчірка. Але мило краще.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

У мене якась хімія у флаконі для очищення офісної техніки. Запах схожий на вологі серветки для протирання офісної техніки. Колись пшикало, а зараз закисло усе, то я виливаю рідину на серветку і працюю.
А коли закінчиться, буду пробувати якусь GALA проти жирів. Потім просушити гарно і якимсь кремчиком для шкіри натерти.

Romka

ХЗ, я міняв на нову тай потому :)
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

Цитата: Romka від 11 Липня 2022, 13:38:09
ХЗ, я міняв на нову тай потому :)
У мене обшита...довго мінять...та й походить ще...

Wildchild

#8886
Колеги, підкажіть. Проблема з мегапанеллю. Періодично під час вмикання запалювання вона не працює. Тобто можна спокійно їздити, все працює, показує, всі лампочки горять і тд...потім заглушив, пішов, через 10 хвилин заводиш, а панель не працює. Приходиться витягати її і дьоргати там колодки проводів шоб вона загорілася. Я псіханув було, і витяг з колодки кожн у "маму", почистив, піджав, а все рівно інколи проскакує хе рь. Водночас не було такого, шоб контакт зник на ходу, при трясці, як то буває при відверто хріновому контакті.

vladishtm

Цитата: Wildchild від 01 Серпня 2022, 17:35:40Проблема з мегапанеллю.
Схоже там виліз непропай з"єднувачів на платі самої панелі. В них таке буває.  Розібрать корпус, пропаять на платі акуратно, з гарним флюсом (і можливо бажано заземленим паяльником, бо на платі все ж є мікросхеми -береженого як кажуть... ) Там ніжки з"єднувачів вставлені в отвори плати і пропаяні. Якщо ніжки були окислені, або не дотримали текхнологію на лінії, то воно і вилазить з часом.

Spoiler




[close]
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Чи може бути кузов антеною, тобто з магнітоли антенний ввід посадити на масу кузова ? Чи поміхи не дадуть приймати сигнал?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 13 Серпня 2022, 23:31:32Чи може бути кузов антеною
Ні не зможе. Антена взагалі то - не кусок заліза.  Вони її ще і по довжині хвилі розрахоаують. Ох ти ж ВКБ і хитрий  :-D  До тебе ніхто ж до такого не додумав.  :-D   
Цитата: ВКБ від 13 Серпня 2022, 23:31:32антенний ввід посадити на масу кузова
Тоб то просто ЗАКОРОТИТИ антенний вхід на массу?.....  :sad: субота..... 13те.... близько півночі.....
Якщо всеж треба радіо - шукати нормальну (магнітолу) приймач, яка буде нормально працювати з внутрішніми антенами, що ставлять в салоні.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

ДЛя автомагнітоли корпус є екраном. І корпус не відповідає розмірам магнітних хвиль
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Олександр 1968

Обігрів заднього скла як антена?Була така думка,але після установки на смарт додатку інтернет радіо і через блютуз на магнітолу-думка всохла

Wildchild

Підкажіть будь ласка: систематично після 2-3 денного простоя тачка не заводиться. Карб і бензонасос і фільтр сухі, приходиться дофіга часу (реально 20-30 хвилин) маслать лапкой ручної підкачки, стартером, газом, і тільки потім якось вона заводиться. Протягом доби експлуатації можна спокійно їздити. Але якщо простой пару днів, то все знову. Тільки шо заглянув ще під днище, а на бензобаку, в тому районі де шланги подачі і обратки, купа сухих бензинових потьоків. Плспішав, закрив тачку і поїхав пішки.... в чому проблема, в протечці тих шлангів, або гівнобенз спиртовий з БРСМ, який випаровується з карба швидко?

Toris

Полюбе повітря смокче. Для початку я би замінив шланги.

А з бензином спиртовим від БРСМ (задовго до війни) у мене не було проблем, нічого не роз'їдало і не випаровувалось.

vladishtm

Цитата: Wildchild від 31 Серпня 2022, 09:39:54або гівнобенз спиртовий з БРСМ, який випаровується з карба швидко?
Якщо бенз рижуватий, та б"є по ніздрях як ацетон (спробуй нюхнути) - то він мочалить шланги дуже швидко, день два,  вони стають як паралон, а під тиском ще й роздуваютиься і лопають. В мене зовсім недавно таке було Накрилися ВСІ шланги подачі від бака до підкапотоного. Тепер нюхаю бенз перед тим як лити в бак. Бо в нас тут з рук нещодавно продавали такий ядовитий бенз. А я довірливо заправив ним.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2