Автоновости

Автор Жулик, 25 Лютого 2015, 17:32:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: KOT від 06 Лютого 2020, 20:41:32Сегодня поставил приложение, теперь водительское есть в смартфоне. А вот свидотсва про реестрацию нет. Так как машинка не моя))
Надеюсь сделают, что можно будет не только пластик передать другому водителю, а еще и в электронном виде тоже.

Ссылка на скачивание: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.app
Поставив цю "Дію". Полазив-позирив. Поржав. Просто і, мабуть, геніально у задумі.

Коли прога встановилась і закачались посвідчення та техпаспорт, вимкнув мережу, зачистив усі кеші та пам'ять.
Знову запускаю прогу - посвідчення і техпаспорт показує, але за QR-кодом воно лізе до інтернету.
Треба буде за нагоди поцікавитись в патруля, як вони перевіряють електронне посвідчення.

Romka

Думаю, інтернет має бути завжди, раптом вас лишили Прав, а ви стару інфу показуєте.  :hysterics:
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Toris від 14 Лютого 2020, 14:56:20
Цитата: KOT від 06 Лютого 2020, 20:41:32Сегодня поставил приложение, теперь водительское есть в смартфоне. А вот свидотсва про реестрацию нет. Так как машинка не моя))
Надеюсь сделают, что можно будет не только пластик передать другому водителю, а еще и в электронном виде тоже.

Ссылка на скачивание: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.diia.app
Поставив цю "Дію". Полазив-позирив. Поржав. Просто і, мабуть, геніально у задумі.

Коли прога встановилась і закачались посвідчення та техпаспорт, вимкнув мережу, зачистив усі кеші та пам'ять.
Знову запускаю прогу - посвідчення і техпаспорт показує, але за QR-кодом воно лізе до інтернету.
Треба буде за нагоди поцікавитись в патруля, як вони перевіряють електронне посвідчення.
На ТБ був сюжет, перевіряють посвідчення по QR-коду, який має темін дії кілька хвилин, тобто якщо його навіть зберегти на телефон, то толку з нього ніякого.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

KOT

Любой может проверить действительность ваших документов в дие, при помощи этого QR кода. Я проверял на телефоне жены, а с ее телефона свои доки. Все отображает.

Жулик

В Украине вступили в силу новые правила регистрации автомобилей с ГБО
https://tourdnepr.com/content/view/23349/23276/

друган продает авто с незарегиным газом и попал в просак( походу сейчас проще его снять...

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#2047
Ну, фсьо! Ставлю 120-сильний двигун від ямахи! Буду гасати на трасі понад 200 км/год і успішно вигравати в суді! )))
Також буду повзати містом 49,99 км/год по лівій смузі.
Почеплю номери начальника або Авакова.
Задую камери з дрона.

Візьму тепловізор в оренду на 3 місяці.

Вже зла не вистачає...

Володимире, що скажете про ось таку штуку? Воно реально працює в дальньому ІЧ-діапазоні, як тепловізор?

Володимир

Пишуть що тільки на 7 метрів, може краще купити додатокову камеру для смартфона?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

KOT

А меня устраивает скорость 70 в час, а то все прям такие гонщики. Но лучше бы оставили 60 + 20 и сделали фотофиксацию.
Но зато вот в мрео сейчас славуту стоит переоформить дороже шкоды на 250 грн, потому что нужно делать оценку, вот сидит женщина которая дает бумажку за 250 грн и пишет любую сумму.

Toris

Цитата: Володимир від 04 Березня 2020, 17:57:19Пишуть що тільки на 7 метрів, може краще купити додатокову камеру для смартфона?
Зафігачити сенсор у фокальну площину рефлектора фари - і буде на 70 метрів. Дешева оптика від пневми до цієї конструкції - і пошукова приблуда готова. Далі хоч лазером випалюй паразитичну матрицю. ;)


Vitaliy.

Шо за пулемёт? Тема об авто, а не о зброi  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Romka

Цитата: Toris від 04 Березня 2020, 20:48:35
Цитата: Володимир від 04 Березня 2020, 17:57:19Пишуть що тільки на 7 метрів, може краще купити додатокову камеру для смартфона?
Зафігачити сенсор у фокальну площину рефлектора фари - і буде на 70 метрів. Дешева оптика від пневми до цієї конструкції - і пошукова приблуда готова. Далі хоч лазером випалюй паразитичну матрицю. ;)


не порушувати дешевше буде :-D
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#2053
Цитата: Romka від 05 Березня 2020, 12:33:20не порушувати дешевше буде :-D
Угу, якесь скажене буде обганяти, а в кадр попаде славутко, бо легше фокусуватись... :sad:

Цитата: Vitaliy. від 04 Березня 2020, 21:39:34Шо за пулемёт? Тема об авто, а не о зброi  :-D
То все по темі, спеціальний пристрій для тюнінгу камер. :-D

Romka

Можливо, колись на фен так зловили
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4