Slavuta 2007

Автор Алексей, 27 Березня 2015, 00:11:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алексей

Цитата: Володимир
Цитата: slavyta2007Доброго вечора. Вчтора замінив термостат на (метал ИНКАР на 80 гр) и тосол АЛЯСКА -40 гр. Пока температуру тримає. Дальше будубачити як він себе покаже
Тепер в тебе появився свіжий гемор, це слідкувати за прокдадками. В мене коли тріс бачок, то після заміни я долив 1,5-2 літра тосолу \"Аляска\", на другий день всі прокладки стали мокрі окрім прокладки під ГБЦ, добре що вчасно замітив і додав зразу присадку, а то якщо промокла б ще й і під ГБЦ, то попав би на хороший геморой.
а чому слідкувати за прокладками?

Володимир

Цитата: slavyta2007
Цитата: Володимир
Цитата: slavyta2007Доброго вечора. Вчтора замінив термостат на (метал ИНКАР на 80 гр) и тосол АЛЯСКА -40 гр. Пока температуру тримає. Дальше будубачити як він себе покаже
Тепер в тебе появився свіжий гемор, це слідкувати за прокдадками. В мене коли тріс бачок, то після заміни я долив 1,5-2 літра тосолу \"Аляска\", на другий день всі прокладки стали мокрі окрім прокладки під ГБЦ, добре що вчасно замітив і додав зразу присадку, а то якщо промокла б ще й і під ГБЦ, то попав би на хороший геморой.
а чому слідкувати за прокладками?
Розмокають в алясці, в мене ромокли повністю покругу всі, тільки на під ГБЦ не встигла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексей

а якщо зливав тосол і вин трохи вилився на нижню прокладку мотора вона ризинова то що тоді може статись? І яку саме ти Аляску заливав? І що зараз заливаеш?

Володимир

Цитата: slavyta2007а якщо зливав тосол і вин трохи вилився на нижню прокладку мотора вона ризинова то що тоді може статись? І яку саме ти Аляску заливав? І що зараз заливаеш?
Якщо бути точним, то до того що був у системі  долив дві банки такого як на фото.



Коли тосол поліз через прокладки, додав до тосолу 1-2 см.куб порошка абро, відтоді 2 роки під капот не заглядую.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексей

Цитата: Володимир
Цитата: slavyta2007а якщо зливав тосол і вин трохи вилився на нижню прокладку мотора вона ризинова то що тоді може статись? І яку саме ти Аляску заливав? І що зараз заливаеш?
Якщо бути точним, то до того що був у системі  долив дві банки такого як на фото.



Коли тосол поліз через прокладки, додав до тосолу 1-2 см.куб порошка абро, відтоді 2 роки під капот не заглядую.

Мені такий тосол порадили мов віннічого невиїдає. а мав брати ВАМП

gray-black

незнаю,я на \"алясці\" від\"їздив 37 000 км за рік,і нічого ніде не потекло
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Алексей

То що ви скажете про  тосол Аляска

Володимир

Цитата: gray-blackнезнаю,я на \"алясці\" від\"їздив 37 000 км за рік,і нічого ніде не потекло
Ну можливо кому як повезе, але в мене було так.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Владимир

Цитата: slavyta2007
Цитата: Володимир
Цитата: slavyta2007а якщо зливав тосол і вин трохи вилився на нижню прокладку мотора вона ризинова то що тоді може статись? І яку саме ти Аляску заливав? І що зараз заливаеш?
Якщо бути точним, то до того що був у системі  долив дві банки такого як на фото.



Коли тосол поліз через прокладки, додав до тосолу 1-2 см.куб порошка абро, відтоді 2 роки під капот не заглядую.

Мені такий тосол порадили мов віннічого невиїдає. а мав брати ВАМП
Привет с Полтавы,зачем Вы все покупаете готовый тосол??? Они тосол размешивают чем угодно,у знакомого на Таврюха за год так называемый тосол, скушал два радиатора.  Когда у меня на Славке подходит замена тосола я покупаю на Автобазаре покупаю концентрат тосола ( тосол не разбавленный) 3-литра и к нему покупаю 3-ы литра дисцилированой воды разбавить 50/50 и заливай в машину. 8-лет ежу на таком ни каких проблем. С уважением Владимир!!! *OK*
С уважением Владимир!!!

Алексей

а перед тим як заливати концентрат розбавлений радиатор та блок чим промивати?

Sergik32

дистильованою водою промивати тра і нічим більше
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Владимир

Цитата: slavyta2007а перед тим як заливати концентрат розбавлений радиатор та блок чим промивати?
В каком смысле чем промывать. Ты его вливаешь готовый разбавленный.
С уважением Владимир!!!

Алексей

так тосол і антифриз цеж  різні речі

Владимир

Цитата: slavyta2007так тосол і антифриз цеж  різні речі
В основном все ездят на ТОСОЛЕ он синей.
С уважением Владимир!!!

Алексей

а у тебе якої марки залятий тосол?