Паровое отопление своими руками

Автор Жулик, 22 Квітня 2015, 17:07:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: Алекс від 09 Вересня 2019, 12:48:03
Ал заклепка то таке ...через пару лет заплачет на другом металле,еще ч\3 5 начнет переходить в порошкообразный вид
Тодi труба дiлу  :gvozd:
2+3 мне хватит.
Я старый котел тоже на всю жизнь ставил  :rofl:.
Если не забуду сфоткаю, какая дыра в переходнике с квадрата на круглую трубу проржавела  :-D

Toris

Цитата: Жулик від 09 Вересня 2019, 12:52:362+3 мне хватит.
Не хватить. Гальванопара в механіці - то біда. Або ставте заклепки з такого ж металу, як труба, або переходьте на інші кріпильні елементи.

Toris

Цитата: Salek від 09 Вересня 2019, 13:37:45
Цитата: Toris від 09 Вересня 2019, 13:12:54. Або ставте заклепки з такого ж металу, як труба,
Прикольно,ну и что устанавливать на оцинковку(сталь+цинк)?!
Сталюку. Нержавійку.

Toris

Цитата: Salek від 09 Вересня 2019, 14:11:55Гальванопара в механіці - то біда.
Не пам'ятаю, що там по електрохімічній таблиці, але пам'ятаю, що цинк буде осідати на сталюку, а сталюка не кородуватиме, бо захищена осадженим цинком і тому механічна міцність з'єднання не зменшиться. Власне тому й оцинковують сталь, щоби цинк працював як жертовний шар, захищаючи сталь.

Sergik32

тож він написав що від саморізів лишилось, а оцинковані вони тільки ззовні на для пасарєть, а від кислоти що в димоході вони гниють сразу
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Кислоты зара там нет бо то е сенвичь.
Но я вам так скажу я одевал 3 метра трубы с отмостки. И снимать я ее уже не буду) разве что на вертолете туда подлететь что бы поменять клёпки...
Народ вообще нечего не клепает и все норм. Он там нормально так вставлены друг в друга. Труба сама не снимется...
Так что эксплуатирую, балдею. Через 5 лет отпишусь  :-D

Toris

Цитата: Salek від 09 Вересня 2019, 18:46:24Во общем с твоей логикой клёпка останется,но вокруг неё всё сгниёт.
Літаки літають по 60 років і нічого не гниє. Щоправда, там правильні матеріали (люмінька спеціальна) и правильна оксидація. Довго, дорого, афігєнно. :)

Цитата: Salek від 09 Вересня 2019, 18:46:24Я когда пытаюсь защитить клёпку или саморез(так же и отверстие).
Окунаю клёпку в смесь нигрола с мовилем или в строительный силикон,в зависимости от места применения.
Тоже дєло.

Жулик

У меня клёпки стоят ещё на банной трубе, тоже нерж не сенвичь)
То уже года 4ре все ок, а блохам пе...а б уже давно пришла.
Так что думаю эти клёпки сделаны с праведного алюминия), не разу не видел что бы посыпались)

Володимир

Цитата: Жулик від 10 Вересня 2019, 06:57:25
У меня клёпки стоят ещё на банной трубе, тоже нерж не сенвичь)
То уже года 4ре все ок, а блохам пе...а б уже давно пришла.
Так что думаю эти клёпки сделаны с праведного алюминия), не разу не видел что бы посыпались)
Якщо через алюміній не пропускати електричний струм, то нічого йому не буде, у нього стійка оксидна плівка.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 10 Вересня 2019, 09:38:22
Цитата: Жулик від 10 Вересня 2019, 06:57:25
У меня клёпки стоят ещё на банной трубе, тоже нерж не сенвичь)
То уже года 4ре все ок, а блохам пе...а б уже давно пришла.
Так что думаю эти клёпки сделаны с праведного алюминия), не разу не видел что бы посыпались)
Якщо через алюміній не пропускати електричний струм, то нічого йому не буде, у нього стійка оксидна плівка.
Ну надеюсь молния не влупит  :-D.
Хотя по инструкции я по идее должен заземлить котел. Но попередний был не заземлен.
И этот не буду. А то сейчас как начну читать энциклопедии то приду к выводу как и с крышей, что нужно делать правильно (что дорого и напряжно) а сделать не правильно то лучше не делать и вовсе.
 

Жулик

Во хвото со стороны



Вроде последних 3 метра когда одевал то на пару см по верху скосил в сторону крыши ( ну думаю не критично переделывать не буду ну его нах  -_-. И применял же уровень)


Toris

Цитата: Жулик від 10 Вересня 2019, 09:56:28Ну надеюсь молния не влупит  :-D.
Хотя по инструкции я по идее должен заземлить котел. Но попередний был не заземлен.
И этот не буду. А то сейчас как начну читать энциклопедии то приду к выводу как и с крышей, что нужно делать правильно (что дорого и напряжно) а сделать не правильно то лучше не делать и вовсе.
Минулого року на одному з об'єктів у полі від блискавки пішла наводка на ВІДКЛЮЧЕНИЙ телевізійний кабель в стіні - то вибухнула штукатурка, а чувак, який стояв поруч, ледь не втратив мову. В заземленому обладнанні щось вигоріло в системах живлення, але не фатально.

Старий ТБ-кабель йшов від антени, яку попередні олені здогадались прикрутити до мачти блискавкозахисту. А кінець, який мав бути увімкнений в телевізор, просто висів у повітрі. Аварійна бригада зробила висновок, що за відсутності пристрою розтікання струму (заземлення в землі) від нижнього кінця кабелю напруга наводки пробила ізоляцію і струм розтікся по стіні згідно закону Кірхгофа. Тобто по суті то була не індуктивна наводка в колі, а додаткове коло розтікання струму.

В такій конфігурації незаземленого контуру постраждала лише штукатурка і чувак. Якби там були горючі матеріали - щось би згоріло.

Жулик

Цитата: Toris від 10 Вересня 2019, 10:37:23
Цитата: Жулик від 10 Вересня 2019, 09:56:28Ну надеюсь молния не влупит  :-D.
Хотя по инструкции я по идее должен заземлить котел. Но попередний был не заземлен.
И этот не буду. А то сейчас как начну читать энциклопедии то приду к выводу как и с крышей, что нужно делать правильно (что дорого и напряжно) а сделать не правильно то лучше не делать и вовсе.
Минулого року на одному з об'єктів у полі від блискавки пішла наводка на ВІДКЛЮЧЕНИЙ телевізійний кабель в стіні - то вибухнула штукатурка, а чувак, який стояв поруч, ледь не втратив мову.

Старий ТБ-кабель йшов від антени, яку попередні олені здогадались прикрутити до мачти блискавкозахисту. А кінець, який мав бути увімкнений в телевізор, просто висів у повітрі. Аварійна бригада зробила висновок, що за відсутності пристрою розтікання струму (заземлення в землі) напруга наводки пробила ізоляцію і струм розтікся по стіні згідно закону Кірхгофа.
Ну от и шо тут скажешь?
Божествина вещ, може влупыть куда хочь.
В мене бак стоить на высоти 5м на 4х мет трубах залытых в землю, от туда хай и пез...ть.

Toris

Цитата: Жулик від 10 Вересня 2019, 10:54:32Ну от и шо тут скажешь?
Божествина вещ, може влупыть куда хочь.
До божественних явищ належить готуватись:
1. Забезпечити низькоопірний пристрій розтікання струму в землі з розрахунку по поверхні грунту.
2. Забезпечити розтікання струму зовні будинку шляхом встановлення електричної обрешітки даху та під'єднання обрешітки до пристрою заземлення.

Гарно влаштований блискавкозахист виконує дві функції:
1. Відводить максимальні струми блискавки від захищуваного об'єкта.
2. Мінімалізує різницю потенціалів по висоті шляхом переносу точки "землі" на кінчик найвищої точки.

Цитата: Жулик від 10 Вересня 2019, 10:54:32В мене бак стоить на высоти 5м на 4х мет трубах залытых в землю, от туда хай и пез...ть.
Не жартуйте. Гарно ізольований бак буде взагалі "невидимий" для блискавки. Струм може піти через людину, як через об'єкт з меншим опором.

Якби той чувак був притулений до тієї стіни - став би електричним провідником з невідомими наслідками.

Володимир

Минулого літа якщо я не помиляюсь, у нас блискавка вдарила в електричний стовп чи то в лінію, дуже цікаве видовище було тоді в мене в кімнаті, блискавки летіли з світильника і по гіпсокартонній стіні з металевим каркасом в середині. Я результат помер роутер так як з нього не були витягнуті кабеля які торкались ГК стіни, і в принтері вилетіла плата обміну з компом, так як кабель ЮСБ торкався ГК стіни. В сусідів що знаходяться ближче до трансформатора вилітали розетки на стінах.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion