Паровое отопление своими руками

Автор Жулик, 22 Квітня 2015, 17:07:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Алекс

Частушка есть про конуса ...мастера и волосА  :psih:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Жулик

Дядьки скажите хочу инет на дачу провести
Есть у меня там такой провайдер https://unitel.net.ua/rates/internet/
25 Mbps это вообще пиз..ц?

Toris

Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 09:30:03Дядьки скажите хочу инет на дачу провести
Есть у меня там такой провайдер https://unitel.net.ua/rates/internet/
25 Mbps это вообще пиз..ц?
В мене вдома взагалі Укртелеком ADSL - пошаритись в Мережі, позирити Ютубчик - вистачає. Чесних 5Мбіт без затиків на людину цілком достатньо, якщо торентами не балуватись.

Але мене насторожує наступне: Ви вказали 25Мбіт, а в провайдера мінімальний тариф 50Мбіт. Знаючи Вашу тенденцію до халяви благодатної, підозрюю, що Ви хочете взяти із сусідами один канал на двох. А це означає дешевий свіч, бо ж "халява". А на дешевому свічі достатньо комусь випустити з домашнього пристрою щось торентоподібне чи просто збійне обладнання - і канал буде загарбаний повністю одним із сусідів, тобто або Вами, або сусідами. Правильно було би розвести канал яким правильним пристроєм, щоби він правильно балансував навантаження. А це можуть бути відчутні гроші.

Володимир

Цитата: Toris від 22 Січня 2020, 10:00:22В мене вдома взагалі Укртелеком ADSL - пошаритись в Мережі, позирити Ютубчик - вистачає. Чесних 5Мбіт без затиків на людину цілком достатньо, якщо торентами не балуватись.
Чого так мало, лінія не дозволяє, там ж зараз такі тарифи що швидкість дають по максимуму пропускної здатності лінії.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 09:30:0325 Mbps это вообще пиз..ц?
Для дома-для семьи - хватит за глаза.

Жулик

Цитата: Toris від 22 Січня 2020, 10:00:22
Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 09:30:03Дядьки скажите хочу инет на дачу провести
Есть у меня там такой провайдер https://unitel.net.ua/rates/internet/
25 Mbps это вообще пиз..ц?
В мене вдома взагалі Укртелеком ADSL - пошаритись в Мережі, позирити Ютубчик - вистачає. Чесних 5Мбіт без затиків на людину цілком достатньо, якщо торентами не балуватись.

Але мене насторожує наступне: Ви вказали 25Мбіт, а в провайдера мінімальний тариф 50Мбіт. Знаючи Вашу тенденцію до халяви благодатної, підозрюю, що Ви хочете взяти із сусідами один канал на двох. А це означає дешевий свіч, бо ж "халява". А на дешевому свічі достатньо комусь випустити з домашнього пристрою щось торентоподібне чи просто збійне обладнання - і канал буде загарбаний повністю одним із сусідів, тобто або Вами, або сусідами. Правильно було би розвести канал яким правильним пристроєм, щоби він правильно балансував навантаження. А це можуть бути відчутні гроші.
Не не никаких соседей! И Литвына свой тернет  :-D

Купил умную резетку ВАЙФАЙ + конвектор. Хочу организовать отдельную проводку на это все дело, что бы перед приездом на дачу вкл конвектор (короче тепла по приезду хочу)))). А умный дом без файфая не получится.
Ну а так как уже настроился то готов и на 220грн в мес и подключение. Пусть уже будет норм интернет а не 4Г который у меня ловит только на 3м этаже  :facepalm:.
+ пусть уже пашет ютуб и видеозвонки, ибо связь на даче совсем гауно...

Toris

Цитата: Володимир від 22 Січня 2020, 10:41:20Чого так мало, лінія не дозволяє, там ж зараз такі тарифи що швидкість дають по максимуму пропускної здатності лінії.
"По блату" за розумні гроші можу протягнути пряму оптику від одного з місцевих провайдерів, 100 чи 1000Мбіт з малою латентністю. Але мені воно просто не треба.

13-14Мбіт укртелекомівського АДСЛю на телефонній лінії вдома мене задовольняють у повній мірі. Все одно щось велике качається на роботі безплатно. Мобільний інтернет з корпоративної карти в смартфоні за місяць під нуль не випрацьовується. Часи, коли у мене вдома було одночасно 3 канали від різних провайдерів, давно минули. Оскільки лінія стаціонарного телефону є і буде, то було прийняте рішення не множити сутності і використовувати наявну телефонну лінію по повній. Увімкнули якийсь мінімальний акційний тариф, так воно й працює. До речі, працює стабільніше, ніж у більш зубастих операторів, бо в Укртелекому відтік пацієнтів і ті, які залишились, зараз не конкурують за зовнішній канал. :)

Олександр 1968

Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 12:53:57
Цитата: Toris від 22 Січня 2020, 10:00:22
Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 09:30:03Дядьки скажите хочу инет на дачу провести
Есть у меня там такой провайдер https://unitel.net.ua/rates/internet/
25 Mbps это вообще пиз..ц?
В мене вдома взагалі Укртелеком ADSL - пошаритись в Мережі, позирити Ютубчик - вистачає. Чесних 5Мбіт без затиків на людину цілком достатньо, якщо торентами не балуватись.

Але мене насторожує наступне: Ви вказали 25Мбіт, а в провайдера мінімальний тариф 50Мбіт. Знаючи Вашу тенденцію до халяви благодатної, підозрюю, що Ви хочете взяти із сусідами один канал на двох. А це означає дешевий свіч, бо ж "халява". А на дешевому свічі достатньо комусь випустити з домашнього пристрою щось торентоподібне чи просто збійне обладнання - і канал буде загарбаний повністю одним із сусідів, тобто або Вами, або сусідами. Правильно було би розвести канал яким правильним пристроєм, щоби він правильно балансував навантаження. А це можуть бути відчутні гроші.
Не не никаких соседей! И Литвына свой тернет  :-D

Купил умную резетку ВАЙФАЙ + конвектор. Хочу организовать отдельную проводку на это все дело, что бы перед приездом на дачу вкл конвектор (короче тепла по приезду хочу)))). А умный дом без файфая не получится.
Ну а так как уже настроился то готов и на 220грн в мес и подключение. Пусть уже будет норм интернет а не 4Г который у меня ловит только на 3м этаже  :facepalm:.
+ пусть уже пашет ютуб и видеозвонки, ибо связь на даче совсем гауно...

А вайфай айпі фулашді камера шоб дивитись як сусіди крадуть?

Жулик

И ее можно)))
А по вайфай роутеру 4г поясните. Какой он нужен что бы без ПК работал? А то я вижу они в юсб вставляются... Это только питание?

_Oleksandr_

Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 16:00:55А по вайфай роутеру 4г поясните. Какой он нужен что бы без ПК работал?
Может имелся ввиду 4G модем? Wi-fi роутер по определению устройство, которые должно работать без ПК

Toris

Прогресивний сусід спочатку сканить вай-фай канали за допомогою смартфона, потім зашумлює потрібні канали своїм хитрим пристроєм - і вже тоді йде красти. :-D

Стандартні радіоканали даних в охороні - неприпустимі.

Жулик

Цитата: _Aleksandr_ від 22 Січня 2020, 16:19:41
Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 16:00:55А по вайфай роутеру 4г поясните. Какой он нужен что бы без ПК работал?
Может имелся ввиду 4G модем? Wi-fi роутер по определению устройство, которые должно работать без ПК
Да 4г модем который рождает вайфай.
Вчера у другана такой колупал хуавей, все подключили а он пишет без доступа к интернету (((. Как потом выяснилось он прошит под Интертелеком (.
Так что буду искать новый....

_Oleksandr_

Цитата: Жулик від 23 Січня 2020, 07:05:12Да 4г модем который рождает вайфай.
Есть 2 варинта:
- роутер с поддержкой sim карт: лучше покрывает wifi-ем (т.к. антены внешние), но хуже прием сигнала сотовой сети (т.к. gsm антена встроенная)
- модем, который раздает wi fi: лучше прием сигнала сотовой сети (но только при наличии внешней антены!), хуже покрытие wi fi (т.к. wifi антена встроенная)

drone

Цитата: Жулик від 22 Січня 2020, 16:00:55
И ее можно)))
А по вайфай роутеру 4г поясните. Какой он нужен что бы без ПК работал? А то я вижу они в юсб вставляются... Это только питание?
По-хорошему нужна схема вида:
внешняя направленная антенна (хотя-бы самодельный биквадрат)+ethernet роутер на чердаке или другой точке где лучший прием --витая пара-> wifi роутер в доме в наиболее удобной точке для требуемого покрытия.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris