Открывается багажник

Автор Костя, 08 Травня 2015, 18:05:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Народ, підскажіть, будь ласка, скільки мм металу в найглибшій частині зняти з язичка задньої ляди, щоби вона перестала самовільно відкриватись?

Роблю згідно цієї поради:

http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=6781.msg237561#msg237561


Sergik32

емпіричним шляхом, підпилюєш щоб не було люфту
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алекс

Не помню шоб я пилил ..не Шура я :-)
Как-то подогнал язычок до губы  :yahoo:
А открывался вначале..и потом иногда...раз даже кило крабового мяса потерял-когда полный багажник був  :hysterics:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Емпірично незручно: треба далеко від'їхати від бази, щоби на ямах почало відмикатись.

А якщо на місці руками добре смикати, то не відкривається. :nea:

Вже думав електромагніт на 80кг присобачити, щоби при вмиканні запалювання блокував ляду...
Хочу зробити останню спробу приборкати замок і хочу знати, коли вже досить пиляти.

Володимир

Цитата: Toris від 10 Січня 2018, 14:00:34
Народ, підскажіть, будь ласка, скільки мм металу в найглибшій частині зняти з язичка задньої ляди, щоби вона перестала самовільно відкриватись?

Роблю згідно цієї поради:

http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=6781.msg237561#msg237561


Там просто треба відрегулювати так, щоби язикоч закривався без перекоса, тоді не буде відкриватись. На моїй машині низ відносно верху був зміщений в сторону на 5 мм, відрегулювати було неможливо, то розпилював отвори в нижній частині і зміщав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Toris від 10 Січня 2018, 14:29:43
Емпірично незручно: треба далеко від'їхати від бази, щоби на ямах почало відмикатись.

А якщо на місці руками добре смикати, то не відкривається. :nea:

Вже думав електромагніт на 80кг присобачити, щоби при вмиканні запалювання блокував ляду...
Хочу зробити останню спробу приборкати замок і хочу знати, коли вже досить пиляти.

Он вроде похож на Ланосячий. Приду домой, распечатаю фото и сверю.

Володимир

Доречі, ось фотки.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 10 Січня 2018, 14:53:28Там просто треба відрегулювати так, щоби язикоч закривався без перекоса, тоді не буде відкриватись. На моїй машині низ відносно верху був зміщений в сторону на 5 мм, відрегулювати було неможливо, то розпилював отвори в нижній частині і зміщав.
Так, в мене язичок на робочій площині з одного боку трохи більше спрацьований. Бачив трохи раніше Ваше фото з квадратними отворами, думав, мине мене така доля. :) Що ж, буду в п'ятницю переводити метал в стружку.

Доведеться примірятись, лежачи в багажнику на спині?

Алекс

В багажник полезешь-хучь  телофон вiзьмi  }-)
Кажись я так делал-отпускал петлю,замок и закрывал ...не помню точно,07 год  :facepalm:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Toris

Візьму ліхтарик і щось перекусити про всяк випадок. :-D

Ще питання, чи нормально туди примощусь, в мене комплекція ближче до Юконівської...

igo61

Положи заднюю спинку, сними полку и пивас ещё войдёт.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Алексчук


Володимир

Цитата: Алексчук від 10 Січня 2018, 18:24:43
Цитата: Володимир від 10 Січня 2018, 14:54:46
Доречі, ось фотки.
Spoiler

[close]

Не, разные  :(
Верхня шпилька на першій фотці з зточеною шайбою, а на другій фотці шайби нема, я зняв її щоби можна було подивитись на отвір після розточування. З заводу вони були квадтратні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#58
Так, пацани, всім лайки, респект і уважуха, а Володимиру ще плюс до карми за фото. :)

У п'ятницю склав заднє сидіння і "творив намаз" у багажнику. Там багато місця, виявляється. :) І зайде не лише пивас.

Правду сказав попередній власник, рідних отворів нижньої петлі вистачило, не довелось пиляти нічого.
Довелось лише трошки порачкувати і померзнути, поки робив асану "ляда відкривається - ляда закривається".

Щоправда, язичок заходить у петлю майже впритул до правої сторони. Так може бути чи треба поставити так, щоби справа і зліва від язичка у петлі залишались однакові щілини? Підпружинене пластикове гніздо під шип замка поломане (тріснув пластик і половина того "відра" вилетіла).

Володимир

Цитата: Toris від 15 Січня 2018, 19:37:58
Так, пацани, всім лайки, респект і уважуха, а Володимиру ще плюс до карми за фото. :)

У п'ятницю склав заднє сидіння і "творив намаз" у багажнику. Там багато місця, виявляється. :) І зайде не лише пивас.

Правду сказав попередній власник, рідних отворів нижньої петлі вистачило, не довелось пиляти нічого.
Довелось лише трошки порачкувати і померзнути, поки робив асану "ляда відкривається - ляда закривається".

Щоправда, язичок заходить у петлю майже впритул до правої сторони. Так може бути чи треба поставити так, щоби справа і зліва від язичка у петлі залишались однакові щілини? Підпружинене пластикове гніздо під шип замка поломане (тріснув пластик і половина того "відра" вилетіла).
Краще коли по середині, бо на кривих поверхностях язичок не буде попадати в дирку, тай в дорозі може стукати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion