развал/схождение

Автор Poltdiag, 17 Травня 2015, 12:56:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ZaVa

#15
Цитата: Valeriy від 25 Квітня 2019, 10:26:23От танка

Дякую, Валєра !!!!
А не підкажеш - як їх правильно закріпити щоб не було ворсинок і не стиралися при експлуатації?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

bestage

таварищи, подскажите плиз по развалу, поворотный кулак крепится к стойке двумя болтами, и я так понимаю что их нужно послабить для того чтобы регулировать развал, я их послабил но оно вообще ничего не двигается с места, или я что то не так делаю или там все заржавело?

Володимир

Цитата: bestage від 14 Травня 2019, 15:23:28
таварищи, подскажите плиз по развалу, поворотный кулак крепится к стойке двумя болтами, и я так понимаю что их нужно послабить для того чтобы регулировать развал, я их послабил но оно вообще ничего не двигается с места, или я что то не так делаю или там все заржавело?
Верхній розвальний болт з ексцентриком, щоби щось рухалось то його треба крутити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

bestage

Цитата: Володимир від 14 Травня 2019, 16:28:20
Цитата: bestage від 14 Травня 2019, 15:23:28
таварищи, подскажите плиз по развалу, поворотный кулак крепится к стойке двумя болтами, и я так понимаю что их нужно послабить для того чтобы регулировать развал, я их послабил но оно вообще ничего не двигается с места, или я что то не так делаю или там все заржавело?
Верхній розвальний болт з ексцентриком, щоби щось рухалось то його треба крутити.


спасибо большое

bestage

так, значит кручу этот болт, ступица действительно двигается, но потом до определенного момента болт перестает крутиться и все, всеравно остается сильно положительный развал колеса, что это может быть?

Володимир

Може пісок з зими треба вичистити?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Володимир від 20 Травня 2019, 21:16:13
Може пісок з зими треба вичистити?
Сначала прочитал: Може писок треба вичистити  :)

У меня один "специалист" на компьютерном стенде так нарегулировал, что заехав в гараж, я все вернул взад, по уровню. А потом поехал к своему мастеру на зеркала.

Володимир

Цитата: Алексчук від 20 Травня 2019, 21:33:18
Цитата: Володимир від 20 Травня 2019, 21:16:13
Може пісок з зими треба вичистити?
Сначала прочитал: Може писок треба вичистити  :)

У меня один "специалист" на компьютерном стенде так нарегулировал, что заехав в гараж, я все вернул взад, по уровню. А потом поехал к своему мастеру на зеркала.
Комп"ютерний стенд вимагає фіксування руля, якщо цього не робити, то результату не буде. Мені так регулювали, то в кінцевому результаті на одномуколесі розвал +20, а на іншому -30, хочапередвиїздом дивисья на монітор то все було добре.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 21 Травня 2019, 07:53:29
Цитата: Володимир від 21 Травня 2019, 07:47:52
Комп"ютерний стенд вимагає фіксування руля, якщо цього не робити, то результату не буде.
Таки да.
И что немаловажно,перед стендом надо выставить руль по центру(одинаковый выворот).
100%, інакше получається різня довжина рулювих тяг. Бажано навіть і краби виставити на однакову відстань від краю, бо днями міняв, а там виявляється болт 10 мм, а отвора 12 мм, то гуляють свторони на 2 мм, крутив всліпу, то тепер руль змістився в сторону, треба виправляти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 21 Травня 2019, 11:45:20
Цитата: Володимир від 21 Травня 2019, 11:41:22
Spoiler
Цитата: Salek від 21 Травня 2019, 07:53:29
Цитата: Володимир від 21 Травня 2019, 07:47:52
Комп"ютерний стенд вимагає фіксування руля, якщо цього не робити, то результату не буде.
Таки да.
И что немаловажно,перед стендом надо выставить руль по центру(одинаковый выворот).
[close]
100%, інакше получається різня довжина рулювих тяг. Бажано навіть і краби виставити на однакову відстань від краю, бо днями міняв, а там виявляється болт 10 мм, а отвора 12 мм, то гуляють свторони на 2 мм, крутив всліпу, то тепер руль змістився в сторону, треба виправляти.
Ты кастор выставляешь?
Или тяги не протачивал?
До чого тут кастор, я писав що краб на балці можна зміщати на 2 мм с сторони.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 21 Травня 2019, 13:01:07
Цитата: Володимир від 21 Травня 2019, 12:46:15
До чого тут кастор, я писав що краб на балці можна зміщати на 2 мм с сторони.
И шо?От этого критично меняется длина от переднего бруса до рычага? :dunno:

Цитата: Володимир від 21 Травня 2019, 12:46:15
До чого тут кастор, я писав що краб на балці можна зміщати на 2 мм с сторони.
После "переборки передка" на развале изначально проверяю кастор.

Ти хоч читаєш мої пости, чи просто так відповіді строчиш?

Подивись на малюнок, і скажи, як розмір отворів кріплення в крабі може повпливати на продольний наклон осі, він же кастор?

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Прошу прощения, но иногда интересен сам процесс, чем суть )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Salek від 21 Травня 2019, 16:38:07Шо могло вызвать такие изменения геометрии!?
На малюнку деталь під номером 24 має три отвори для кріплення до балки, болти кріплення мають діаметр 10 мм, а отвори мають діаметр 12 мм, за рахунок цього краб може переміщатись вліво і вправо в діапазоні 2 мм. На продольний нахил стійки не впливає, але впливає на поперечний нахил стійки. До заміни руль в мене був чуть повернутий вправо від центру, після заміни повернутий чуть вліво від центу. Судячи по відбиткам шайб на старому крабі, був зміщений назовні, новий напевне поставився навпаки, ближче до центру.

Цим я хочу сказати що положення краба на балці впливає як на довжину тяги, так і на плече обкатки.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 21 Травня 2019, 18:52:29Не представляю как 2мм на переднем брусе могут сместить стойку.
Якщо припустити що між переднім і заднім сайлентблоком 50 см, то зміщення краба на 2 мм повертають чичаг з реактивною тягою на 13 хвилин з точкою обертання на задньому сайлентблоці. Враховуючи що місце кріплення рулювої тяги знаходиться десь по середині між цетром колеса і заднім сайлентблоком, то цих 13 хвилин треба множити на 2, в тезультаті колесо могло зміститись на кут до 20-ти хвилин.
Цитата: Salek від 21 Травня 2019, 18:52:29Думаю у тебя просто изменился кастор после замены.
Поясни мені тупому, як кастор (продольний наклон стійки) впливає на сходження? На сходження впливає попередний наклон стійки, а не продольний!

Кастор.


Поперечний наклон.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 22 Травня 2019, 11:35:13
Ты имеешь ввиду "караб" и сайлетблок рычага?
Так.
Цитата: Salek від 22 Травня 2019, 11:35:13
попередний Или я  :fool: или описька.
ПОПЕРЕЧНИЙ, описка.
Цитата: Salek від 22 Травня 2019, 11:35:13
Даже при выставленном схождением при разном касторе будет слегка тянуть в сторону.
Згоден, але не факт, в мене різниця між стійками 0.5 градуса, але не тягне і не тягнуло.
Цитата: Salek від 22 Травня 2019, 11:35:13Изменение расстояния от переднего бруса до шаровой вызовет поворот стойки по собственной оси,в результате изменится РАЗВАЛ!
Там нічого не помінялось, я до такого стану зносу сайлентблока не їздив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion