Помогите с выбором дисков

Автор a.lusnyak, 21 Травня 2015, 11:48:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

a.lusnyak

Появилась необходимость купить новые диски на славуту. Нашёл 4 производителя Китай,Польша,Кременчуг, Дорожная карта. Китай конечно сразу отбросил.

Но тут делема нашёл по скидке диски Польша ценой 240 гривен( без скидки 440), Кременчуг 310-330, ДК в районе 270

Подскажите кто в курсе,что лучше Польша, Кременчуг, ДК?

st0kaN

Кременчугские нормальные диски
Metalcore 4ever

kipa192

Я, как то тоже спрашивал что лучше Кременчуг или Китай ? Так вот точно помню что общая длина сварного шва у Китая длинее .
Поставил китайца на задок а кремня на передок . Глядя на новые диски усомнился что везут их с Поднебесной ( ероглифы на коробке не всчет) скорее все оно наше родное .

JeepKa

як зараз з якістю кразівських дисків?
треба прикупити на зимову пору парочку нових...  ато на магнієвих псується лкп від солі.
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

JeepKa

ніхто неюзає кразівських дисків? :popcorm:
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Володимир

Юзаю, але я їх купив ще років 3-4 тому, проблем нема. На той час вони були самі кращі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

JeepKa

Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Володимир

Цитата: JeepKa від 16 Лютого 2017, 22:02:30
сильно гнуться?
З заводу стоять кременчуцькі, гнуться в межах норми.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Валерий

глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

JeepKa

http://zapchastizaz.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=73&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26   Производитель КрКЗ. 420грн. + пресил..
в епіцентрі теж КрКЗ 375грн.
вони чимось відрізняються? :-D
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Володимир

Цитата: JeepKa від 20 Лютого 2017, 09:59:22
http://zapchastizaz.com.ua/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=73&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26   Производитель КрКЗ. 420грн. + пресил..
в епіцентрі теж КрКЗ 375грн.
вони чимось відрізняються? :-D
Нічим, просто всі знають що в епіцентрі все дороге, і не виключено що в епіцентрі диски не розкупили і вони вже давно лежать, а ціну на них ніхто не піднімав бо треба продати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Григорий

В нас коли відкривали ЕПІЦЕНТ то я встиг взяти компресор 24літровий за 1580 +\- по акції , а коли запитав за з"еднання для шлангів то мені  показали за 70 грн\шт , я явно відказався, перейшов дорогу на резиновий ринок і купив за 15 грн\шт. Інколи захожу в нього але хіба що на екскурсію --- ціни захмарні
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Sergik32

ну в епіку перед новим ріком то було дещо навіть дешевше ніж в інших магазинах. но зазвичай я туди ходжу посозєрцать на товар, дійсно як у музеї
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Валерий

Не  знаю в чем прикол. Но в эпитцентре тавродиски  самые дешевле чем везде лет 5
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы