Трудности авторизации на обновленом форуме.

Автор Buzyan, 18 Червня 2015, 14:39:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Kritik від 01 Серпня 2015, 23:41:19
юзер з ніком getbmah не може ні зайти, ні відновити пароль, ні перереєструватись
просить допомогти
Прохання до адміна ще раз звернути увагу на неможливість авторизації вищезгаданого користувача, хоче авторизуватись вже кілька місяців і не може.

Цитата: getbmahВже близько місяця не можу зайти на форум славута-клуб. Сайт не приймає пароль, ймовірно після зимової атаки. Пробував відновити пароль - лист на пошту не приходить, хоть трісни. пробував разів 10, у різні дні. Більше того, пробував зареєструватись по новій з різними ніками, з різних компів (вдома/на роботі), на різні електронні скриньки - лист з посиланням на активацію аккаунта не приходить. У спамі порожньо...
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

st0kaN

Админы, да сделайте уже наконец-то откат назад к прошлому форуму и всего то делов. Уже ж видно, что этот вариант ведёт к полному загниванию форума
Metalcore 4ever

Володимир

Цитата: st0kaN від 10 Вересня 2015, 10:02:49
Админы, да сделайте уже наконец-то откат назад к прошлому форуму и всего то делов. Уже ж видно, что этот вариант ведёт к полному загниванию форума
Пропоную поставити питання на голосування.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vladilenovich

Мало того, что я пропал с 08-го года  :'( , так теперь и сообщения нормально не отправляются, типа "Вы уже отправили сообщение, зачем клацаете ещё раз" ???

alex10593

Цитата: st0kaN від 10 Вересня 2015, 10:02:49
Админы, да сделайте уже наконец-то откат назад к прошлому форуму и всего то делов. Уже ж видно, что этот вариант ведёт к полному загниванию форума
+

виталий

Цитата: st0kaN від 10 Вересня 2015, 10:02:49
Админы, да сделайте уже наконец-то откат назад к прошлому форуму и всего то делов. Уже ж видно, что этот вариант ведёт к полному загниванию форума
100%.
фигни какой то наделали, месяц не мог зайти. не пускало.

Гена 44

Цитата: st0kaN від 10 Вересня 2015, 10:02:49
Админы, да сделайте уже наконец-то откат назад к прошлому форуму и всего то делов. Уже ж видно, что этот вариант ведёт к полному загниванию форума
+100

Andrew1.2Li

Цитата: Володимир від 10 Вересня 2015, 10:53:50
Цитата: st0kaN від 10 Вересня 2015, 10:02:49
Админы, да сделайте уже наконец-то откат назад к прошлому форуму и всего то делов. Уже ж видно, что этот вариант ведёт к полному загниванию форума
Пропоную поставити питання на голосування.
+100500 я уже давно говорю!давайте голосовалку!!!!



[url=http:

Алекс

У меня авторизация проходила сутки,вернее -смена пароля
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

admin (предыдущий)

При откате к старой версии невозможно будет восстановить сообщения в базе с момента переноса.

admin (предыдущий)

getbmah, а перереєструватись чому не може??

Володимир

Цитата: admin від 11 Вересня 2015, 14:00:18
При откате к старой версии невозможно будет восстановить сообщения в базе с момента переноса.
Іншого халявного двіжка нема, бо мені для прикладу, колись був незручним теперішній двіжок на таврофорумі в порівнянні з славутофорумом, то я на таврофорум майже не заходив, зараз навкпаки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Andrew1.2Li

Цитата: admin від 11 Вересня 2015, 14:00:18
При откате к старой версии невозможно будет восстановить сообщения в базе с момента переноса.
Та потому что нужно было поставить в известность народ,когда вы переводили на новый движок!проголосовали и я уверен ,никто бы никуда не перешел бы со старого движка!



[url=http:

admin (предыдущий)

Цитата: Andrew1.2Li від 12 Вересня 2015, 10:07:14
Цитата: admin від 11 Вересня 2015, 14:00:18
При откате к старой версии невозможно будет восстановить сообщения в базе с момента переноса.
Та потому что нужно было поставить в известность народ,когда вы переводили на новый движок!проголосовали и я уверен ,никто бы никуда не перешел бы со старого движка!

Вот

admin (предыдущий)

Цитата: Володимир від 11 Вересня 2015, 14:18:37
Цитата: admin від 11 Вересня 2015, 14:00:18
При откате к старой версии невозможно будет восстановить сообщения в базе с момента переноса.
Іншого халявного двіжка нема, бо мені для прикладу, колись був незручним теперішній двіжок на таврофорумі в порівнянні з славутофорумом, то я на таврофорум майже не заходив, зараз навкпаки.

Вже здається готова версія 2.1.0 . Спробую обновити. Подивимось як вона себе зарекомендує.