Трудности авторизации на обновленом форуме.

Автор Buzyan, 18 Червня 2015, 14:39:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: admin від 12 Вересня 2015, 10:40:34
Цитата: Володимир від 11 Вересня 2015, 14:18:37
Цитата: admin від 11 Вересня 2015, 14:00:18
При откате к старой версии невозможно будет восстановить сообщения в базе с момента переноса.
Іншого халявного двіжка нема, бо мені для прикладу, колись був незручним теперішній двіжок на таврофорумі в порівнянні з славутофорумом, то я на таврофорум майже не заходив, зараз навкпаки.

Вже здається готова версія 2.1.0 . Спробую обновити. Подивимось як вона себе зарекомендує.
Щось треба робити з зовнішнів виглядом, щоби основна задача двіжка була націлена на читабельність, бо чеснокажучи лажу по різних форумах які живуть на різних двіжках, то гіршого по читабельності ніж цей не бачив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

dj_doom

Цитата: Володимир від 12 Вересня 2015, 11:51:50Щось треба робити з зовнішнів виглядом, щоби основна задача двіжка була націлена на читабельність, бо чеснокажучи лажу по різних форумах які живуть на різних двіжках, то гіршого по читабельності ніж цей не бачив.

так админы ж не против, повторюсь.. только вкусы то у всех разные.. предлагалось же - вот сайт - http://custom.simplemachines.org/themes/ - выбрать желаемые темы, если подойдут для всех - их поставят..
но никто ж ничо не предложил.. менять хотят, а на что, никто не предлагает..
З.Ы. я не предлагаю, т.к. меня и дефолтная вполне устраивает и для 13" (1366х768) и для планшета (800х600)..

Володимир

Цитата: dj_doom від 12 Вересня 2015, 14:01:35
Цитата: Володимир від 12 Вересня 2015, 11:51:50Щось треба робити з зовнішнів виглядом, щоби основна задача двіжка була націлена на читабельність, бо чеснокажучи лажу по різних форумах які живуть на різних двіжках, то гіршого по читабельності ніж цей не бачив.

так админы ж не против, повторюсь.. только вкусы то у всех разные.. предлагалось же - вот сайт - http://custom.simplemachines.org/themes/ - выбрать желаемые темы, если подойдут для всех - их поставят..
но никто ж ничо не предложил.. менять хотят, а на что, никто не предлагает..
З.Ы. я не предлагаю, т.к. меня и дефолтная вполне устраивает и для 13" (1366х768) и для планшета (800х600)..
Толку з тих картинок, щоби відчути різницю, потрібно додати до форуму нові теми і попрацювати на них, тоді можна зробити рейтинг тем і лишні викинути.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

dj_doom

Цитата: Salek від 12 Вересня 2015, 19:44:53
Ну вот например тема,тысячи людей годами пользуются и не ноют.
http://www.start-drive.com.ua/forum/index.php

ну тут тоже не айс.. тем мож для читабельности как и на вбюллетне, но это для 1.х ветки актуально.. бо на 2.х ветке админы как-то сказали, что кор-тема осталась как память о прошлом и грабли да недочеты в ней по поводу неставящихся модулей, да апдейтов, на совести пользователей и претензий они не принимають..

Володимир

Цитата: Salek від 12 Вересня 2015, 19:44:53
Цитата: Володимир від 12 Вересня 2015, 18:28:02
Толку з тих картинок, щоби відчути різницю, потрібно додати до форуму нові теми і попрацювати на них, тоді можна зробити рейтинг тем і лишні викинути.
Ну вот например тема,тысячи людей годами пользуются и не ноют.
http://www.start-drive.com.ua/forum/index.php
Досить непогано, і зверни увагу наскільки ефективно використано площу екрану.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

dj_doom

Цитата: Володимир від 12 Вересня 2015, 20:18:06
Цитата: Salek від 12 Вересня 2015, 19:44:53
Цитата: Володимир від 12 Вересня 2015, 18:28:02
Толку з тих картинок, щоби відчути різницю, потрібно додати до форуму нові теми і попрацювати на них, тоді можна зробити рейтинг тем і лишні викинути.
Ну вот например тема,тысячи людей годами пользуются и не ноют.
http://www.start-drive.com.ua/forum/index.php
Досить непогано, і зверни увагу наскільки ефективно використано площу екрану.

вообще-то эта тема есть по умолчанию в данном движке - называется "Core Theme".. переключиться на нее можно в профиле у себя.. но вот почему именно тут нет от нее файлов - это странно, или от нее уже разработчики отказались и это только хвосты ее или форум не до конца (или неверно) был установлен при инсталляции..

Володимир

Цитата: Salek від 12 Вересня 2015, 20:30:58
Цитата: Володимир від 12 Вересня 2015, 20:18:06
Цитата: Salek від 12 Вересня 2015, 19:44:53
Досить непогано, і зверни увагу наскільки ефективно використано площу екрану.
А чем у нас плохо?
Глянь на мініатюри і порівняй
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 12 Вересня 2015, 22:21:04
Цитата: Володимир від 12 Вересня 2015, 21:54:40

Ну и в чём разница?
А різниця в тому, що на картинці зправа, на область повідомлення виділено по ширині відсотків 80, а на картинці зліва 55-60. По висоті також, зверни увагу на заголовки. Тепер запитання, нафіг мені дивитись на всякі квадратики і поля, коли мені потрібно прочитати те що написано в повідомленні?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

admin (предыдущий)

Цитата: Володимир від 13 Вересня 2015, 11:33:57
А різниця в тому, що на картинці зправа, на область повідомлення виділено по ширині відсотків 80, а на картинці зліва 55-60. По висоті також, зверни увагу на заголовки. Тепер запитання, нафіг мені дивитись на всякі квадратики і поля, коли мені потрібно прочитати те що написано в повідомленні?
Володимир, область повідомлення у нас займає ~75% екрану

Володимир

Цитата: admin від 13 Вересня 2015, 13:34:37
Цитата: Володимир від 13 Вересня 2015, 11:33:57
А різниця в тому, що на картинці зправа, на область повідомлення виділено по ширині відсотків 80, а на картинці зліва 55-60. По висоті також, зверни увагу на заголовки. Тепер запитання, нафіг мені дивитись на всякі квадратики і поля, коли мені потрібно прочитати те що написано в повідомленні?
Володимир, область повідомлення у нас займає ~75% екрану
Тільки що взяв лінійку, шинина екрану/вікна 41,5 см, ширина області читання 26 см, 26/41,5*100=62,65%

Можливо якщо зменшити масштаб до газетного шрифту, то так і вийде, але ні, до 75% ніяк не дотягує.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

admin (предыдущий)


Володимир

Цитата: admin від 13 Вересня 2015, 23:25:01
Переміряв і вийшло взагалі 78%
Полів збоку нема, але є зліва реклама, але при збільшенні маштабу реклама ховається, тому можна сказати що прийнятно, кольорова гамма області читання приємніша для ока.

Цитата: admin від 13 Вересня 2015, 23:25:01
Переміряв і вийшло взагалі 78%
А так.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

admin (предыдущий)


Володимир

Цитата: admin від 14 Вересня 2015, 21:17:50
Володимир, "на око" стільки ж.
Фотошоп має такий інструмент як лінійка, якщо в прикріпленому до повідомленні малюнку поміряти область що відведена на текст повідомлення, то виходить 21,77, якщо ширину цілого вікна браузера то 33,83. І того маємо 21,77/33,83*100=64,35%.

Можливо ще хтось з користувачів бачить 78%, то відгукніться будь-ласка.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Задорожный Сергей

Я у себя в настройках отключил подписи  (профиль - изменить профиль - внешний вид форума - Не показывать подписи других пользователей) Поставил галочку и теперь форум намного читабельнее стал.