Немножко юморка

Автор admin (предыдущий), 20 Червня 2015, 21:13:58

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

User2108

#855
Оце смішна картинка. Пздц.. Постіть це лайно в політичці

Олександр 1968


Vitaliy.

Вообще то гинеколог и проктолог это как бы разные направдения медицыны.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Відстав ти від життя, Віталій... ;) мОлодьож нинішня не знає таких розумних слів, тому телефонує, куди знає.
У рекламі є спеціальний напрямок, який експлуатує типові помилки та неправдиві стереотипи людей.

Володимир

Ну раз секс був, значить до гениколога.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Саме так, їздив до Києва, то спостерігав обабіч дороги бігборди, дерева, сміття різне літало... А також вітер той пробував керувати автомобілем, доводилось сильніше кермо тримати, як штурвал катера.

А ще ящик з попередньої вантажівки упав прямо по курсу. Добре, що ми вже трохи маємо якогось досвіду і одразу зметикували триматись на відстані від того відкритого кузова самоскида... То встигли об'їхати того ящика картонного... Добре, що то була не корова...

drone

У меня от этого ветра отгорел трехфазный ввод в дом. Приехали ремонтники. Говорят: "Не можем починить ибо два провода одинакового цвета так что не понятно где фаза, а где "0"". Вызывают старшего "с инструментам" чтоб приехал и промерил. Приезжает мужик предпенсионного возраста. Проводит замеры  точно поверенным глазомером и выдает
-Мля, мужики. Да тут же фаза и ноль разного сечения. Ну как так можно. 
:-D
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Володимир

У нас зараз такий вітер зі снігом, що сніжинки на землю майже не падають.

Цитата: drone від 17 Січня 2022, 13:50:35
У меня от этого ветра отгорел трехфазный ввод в дом. Приехали ремонтники. Говорят: "Не можем починить ибо два провода одинакового цвета так что не понятно где фаза, а где "0"". Вызывают старшего "с инструментам" чтоб приехал и промерил. Приезжает мужик предпенсионного возраста. Проводит замеры  точно поверенным глазомером и выдает
-Мля, мужики. Да тут же фаза и ноль разного сечения. Ну как так можно. 
:-D
Так у всіх 3-файзних кабелях нуль тоньший, хіба що на кабелі марки СІП однакові всі 4.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: drone від 17 Січня 2022, 13:50:35Приезжает мужик предпенсионного возраста. Проводит замеры  точно поверенным глазомером и выдает
-Мля, мужики. Да тут же фаза и ноль разного сечения. Ну как так можно. 
:-D
Можно знать много после соответствующих институтов, но о простых житейских наблюдениях и адекватного восприятия реальности не всем это дано. Метод сравнения, оценки, сопоставления фактов.
Сечение проводов раз
Цветовые полосы на СИПе два
Двухполюсный фазный индикатор в помощь
Цитата: Володимир від 17 Січня 2022, 13:57:28хіба що на кабелі марки СІП однакові всі 4.
Цветовые полосы разные на разных проводах.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

https://pershij.com.ua/userfiles/video/0-02-05-0ba2edb391dd6b2338566564c60d794ab1a0f08efe8b4e1ee262885973b5b396_20f2fabb184aba3f.mp4
"Посеред траси Київ-Чоп впала електроопора: рух дорогою перекрито."
Бережіться, одягайтесь, щоб не змерзнути десь в дорозі, зараз можливі мокрі снігопади та завали надовго, пробки. Дивіться, та враховуйте прогнози. Тут краще пере...ь чим недо..ь. У нас позавчора в ніч був сильний вітер, думав кришу зірве, гуділо. сьогодня норма, завтра після обіду знову обіцяють. І це тільки до 20-30км/год   Снігу в Очакові немає.
А що людям казати коли в них 60-90-100 км/год :psih: https://www.ventusky.com/?p=42.82;-67.60;6&l=wind-10m&t=20220115/0900
Дме кругом добряче  :wacko:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 17 Січня 2022, 15:58:59
Цитата: drone від 17 Січня 2022, 13:50:35Приезжает мужик предпенсионного возраста. Проводит замеры  точно поверенным глазомером и выдает
-Мля, мужики. Да тут же фаза и ноль разного сечения. Ну как так можно.
:-D
Можно знать много после соответствующих институтов, но о простых житейских наблюдениях и адекватного восприятия реальности не всем это дано. Метод сравнения, оценки, сопоставления фактов.
Сечение проводов раз
Цветовые полосы на СИПе два
Двухполюсный фазный индикатор в помощь
Цитата: Володимир від 17 Січня 2022, 13:57:28хіба що на кабелі марки СІП однакові всі 4.
Цветовые полосы разные на разных проводах.
Мова йшла про січення провода, якщо провід СІП з кольоровими полосками, то там не буде гарантії що на іншому кінці синій закріпили на нуль.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

Классный у вас юмор, пацаны. ;)
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

drone

Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"