б"є при 100км/год і більше

Автор gray-black, 27 Червня 2015, 22:39:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gray-black

коротше,вібрація йде на руль при ідеальній дорозі,переробив на ваз диски,всеодно б"є,резина норм диски рівні,на станку балансировочному перевіряв,що ще може бути?буду вдячний за відповіді
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Мазур Сергей

Может быть резина кривой.У самого такой гемор был - говорили диск плохой, оказалось как сказали "зубатая " резина.

Володимир

Цитата: Серий Чорний від 27 Червня 2015, 22:39:34
коротше,вібрація йде на руль при ідеальній дорозі,переробив на ваз диски,всеодно б"є,резина норм диски рівні,на станку балансировочному перевіряв,що ще може бути?буду вдячний за відповіді
Якщо резина стара, то таке може бути, на станку ніби балансуєтся в нуль, а при їзді б"є. Я одного року балансував всі 4 колеса, а потім міняв місцями щоби вибрати два на перед що не б"ють.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

adwin

Тож склоняюсь к мысли, что проблема в резине.

Алексчук

А по кузову вибрация совмещенная со стуком идет?

gray-black

відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

Sergik32

Серіжка, зніми в когось з ВАЗа колеса, хочаби передні, чисто для проби, проїдься і будеш знати причину, ну принаймні щоб хоч ті колеса не були покоцаними.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Dimarik

Цитата: Sergik32 від 30 Червня 2015, 08:40:17
Серіжка, зніми в когось з ВАЗа колеса, хочаби передні, чисто для проби, проїдься і будеш знати причину, ну принаймні щоб хоч ті колеса не були покоцаними.

+1