Выбор аккумулятора

Автор JeepKa, 20 Липня 2015, 22:50:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Василь1983 від 10 Грудня 2020, 14:16:42частота розрядних імпульсів впала до 3-5гц і зросла гучність "стрекотання тиристору"
А воно голосно сюркоче? Вночі на балконі будитиме сусідів?

Володимир

Цитата: Василь1983 від 10 Грудня 2020, 14:16:42
Зробив піковий детектор : швидкий діод HER208 + 1мкф на 400в . Мультиметр показує 30в на кондесаторі під час роботи - шось мало чи так і має бути , але навіщо тоді ті 180 вольт здались коли батарея обрізає їх до 30 ?. Спробував збільшити робочий кондесатор довбалки з 10 до 200мкф , лампу залишив ту саму на 75вт - частота розрядних імпульсів впала до 3-5гц і зросла гучність "стрекотання тиристору" , на піковому детекторі всеодно ті самі 30в . Шкода що не заміряв на початку яка була напруга "зрізання" на батареї . Думаю ще помучати 2-3 дні долбілкою і зробити КТЦ , а тоді ще візьмусь за метод десульфатації на дистиляті .
Я міряю мультиметром при працюючому зарядному, то напруга поступово піднімається до 16 вольт, 30 вольт не показує. Коли конденсатор напругою 180 вольт розряджається в акумулятор, то там летять непогані ампери, в мене тиристор на 160А і на великому радіаторі, то якщо робити десульфацію літом, то радіатор на початкових стадіях теплий.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Василь1983

Володимир , я мав наувазі пікову напругу імпульса розряда кондесатора котру тільки на осцилографі видно -
А просто сам мультиметр без пікового на батареї показує 15в
Цитата: Toris від 10 Грудня 2020, 14:22:44А воно голосно сюркоче? Вночі на балконі будитиме сусідів?
Як цекади влітку  :-D

Володимир

https://electrotransport.ru/ussr/index.php?PHPSESSID=l0polmk87end7s3k3d1h6h8ec2&topic=20405.0#topmsg





Цитата: Василь1983 від 10 Грудня 2020, 16:23:42
Володимир , я мав наувазі пікову напругу імпульса розряда кондесатора котру тільки на осцилографі видно -
А просто сам мультиметр без пікового на батареї показує 15в
Ну так писав що "Зробив піковий детектор : швидкий діод HER208 + 1мкф на 400в . Мультиметр показує 30в на кондесаторі під час роботи".

Доречі десь читав, що сульфат розчиняється при 18-ти вольтах, тому 30 вольт то не замало.

Ось картинка, знайшов на таврофорумі, як виглядають пластини в процесі десульфації.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алекс

Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Romka

ух, славно нафлудили
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Олександр 1968

Питання до Торіса.Довбалку клепати?Який бюджет?Частина деталей вже є.Другу можу докупити.Можна в особисті чи по телефону.

Romka

А що тут думати, є бажання і купа вільного часу - клепайте! Душевне задоволення, во як то кажуть грошима не виміряти і не залежить від результату.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Цитата: Олександр 1968 від 14 Грудня 2020, 10:44:58Питання до Торіса.Довбалку клепати?Який бюджет?Частина деталей вже є.Другу можу докупити.Можна в особисті чи по телефону.
Клепати. Бюджет визначаєте Ви. Я повинен залишитись живим. Гроші можу перерахувати на картку (простудився, сиджу вдома на лікарняному).

Олександр 1968

Цитата: Toris від 14 Грудня 2020, 11:24:21
Цитата: Олександр 1968 від 14 Грудня 2020, 10:44:58Питання до Торіса.Довбалку клепати?Який бюджет?Частина деталей вже є.Другу можу докупити.Можна в особисті чи по телефону.
Клепати. Бюджет визначаєте Ви. Я повинен залишитись живим.Гроші можу перерахувати на картку (простудився, сиджу вдома на лікарняному).
Цитата: Toris від 14 Грудня 2020, 11:24:21
Цитата: Олександр 1968 від 14 Грудня 2020, 10:44:58Питання до Торіса.Довбалку клепати?Який бюджет?Частина деталей вже є.Другу можу докупити.Можна в особисті чи по телефону.
Клепати. Бюджет визначаєте Ви. Я повинен залишитись живим. Гроші можу перерахувати на картку (простудився, сиджу вдома на лікарняному).
А ось ота фраза про повинен мене насторожує.В принципі якщо взяти два трансформатора від юпса то можна зробити гальванічну розв,язку від мережі.Інакше тільки в рукавицях.Ловити розряд конденсаторів через тіло не бажаю нікому.Коли вчився в технікумі то на лабораторних з електротехніки були приколісти які заряджали електроліти від мережі через діод,а потім підкидаликомусь у кишеню.Бодрячок навесь день-куди там тому редбулу з реклами.

Toris

Цитата: Олександр 1968 від 14 Грудня 2020, 12:26:01А ось ота фраза про повинен мене насторожує.В принципі якщо взяти два трансформатора від юпса то можна зробити гальванічну розв,язку від мережі.Інакше тільки в рукавицях.Ловити розряд конденсаторів через тіло не бажаю нікому.Коли вчився в технікумі то на лабораторних з електротехніки були приколісти які заряджали електроліти від мережі через діод,а потім підкидаликомусь у кишеню.Бодрячок навесь день-куди там тому редбулу з реклами.
Може, придумати яку розрядку з кнопкою? Типу вимкнув з мережі, кнопкою розрядив кондьори на лампу і спокійно та безпечно зняв клеми?

Мене інше турбує: чи не будуть мене переслідувати сусіди? Воно не дуже сильно сюркоче?

Олександр 1968

При вимкнені конденсатори потихеньку розрядятся через резистор 1Мом.Проблема в порядку підключеня-відключення пристрою.Спочатку до акб-потім в мережу.Вимкнення строго навпаки-спочатку з розетки потім лізем до акб..Якщо при включеному зарядному голими руками,ще й мокрими торкатися клем акб тади ой.

SWarlock

Цитата: Олександр 1968 від 14 Грудня 2020, 20:02:11
При вимкнені конденсатори потихеньку розрядятся через резистор 1Мом.Проблема в порядку підключеня-відключення пристрою.Спочатку до акб-потім в мережу.Вимкнення строго навпаки-спочатку з розетки потім лізем до акб..Якщо при включеному зарядному голими руками,ще й мокрими торкатися клем акб тади ой.
Мокрыми руками нельзя. Провода ржавеют.

Цитата: Toris від 14 Грудня 2020, 19:05:41Може, придумати яку розрядку з кнопкою? Типу вимкнув з мережі, кнопкою розрядив кондьори на лампу і спокійно та безпечно зняв клеми?
можно и кнопку. Через резистор.
Если акустика в доме хорошо развита, то могут быть вопросы: что то так постоянно цыкает? Звук реально не очень громкий, но очень хорошо распространяется и затухает медленно.
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Олександр 1968

Цитата: SWarlock від 14 Грудня 2020, 20:27:25
Цитата: Олександр 1968 від 14 Грудня 2020, 20:02:11
При вимкнені конденсатори потихеньку розрядятся через резистор 1Мом.Проблема в порядку підключеня-відключення пристрою.Спочатку до акб-потім в мережу.Вимкнення строго навпаки-спочатку з розетки потім лізем до акб..Якщо при включеному зарядному голими руками,ще й мокрими торкатися клем акб тади ой.
Мокрыми руками нельзя. Провода ржавеют.

Цитата: Toris від 14 Грудня 2020, 19:05:41Може, придумати яку розрядку з кнопкою? Типу вимкнув з мережі, кнопкою розрядив кондьори на лампу і спокійно та безпечно зняв клеми?
можно и кнопку. Через резистор.
Если акустика в доме хорошо развита, то могут быть вопросы: что то так постоянно цыкает? Звук реально не очень громкий, но очень хорошо распространяется и затухает медленно.

Правода перед тим як поржавіти від мокрих рук втрачають міцність та кристалічну структуру матеріалу від резонансу та сили звукових коливань які створює власник мокрих рук.

Володимир

Цитата: Toris від 14 Грудня 2020, 19:05:41
Цитата: Олександр 1968 від 14 Грудня 2020, 12:26:01А ось ота фраза про повинен мене насторожує.В принципі якщо взяти два трансформатора від юпса то можна зробити гальванічну розв,язку від мережі.Інакше тільки в рукавицях.Ловити розряд конденсаторів через тіло не бажаю нікому.Коли вчився в технікумі то на лабораторних з електротехніки були приколісти які заряджали електроліти від мережі через діод,а потім підкидаликомусь у кишеню.Бодрячок навесь день-куди там тому редбулу з реклами.
Може, придумати яку розрядку з кнопкою? Типу вимкнув з мережі, кнопкою розрядив кондьори на лампу і спокійно та безпечно зняв клеми?
Я брав конденсатори з лампи денного світла, там штатно стоять паралельно конденсаторам резистори, пробував колись після відключення живлення розряджати конденсатори, то напруги не було. Також після відключення живлення на клемах високої напруги нема, бо щоби вона там була, повинен відкритись тиристор, а якщо він відкрився, то весь заряд вже пішов в акумулятор. Якщо не ставити на вході трансформатор, то треба індикатором перевірити чи на клемі акумулятора що напряму підключена до розетки нема фази, якщо є, то витягнути вилку і переставити іншою стороною, якщо потім не знімати при увімкненому живленні клеми з акумулятора то током не вдарить.
Цитата: Toris від 14 Грудня 2020, 19:05:41Мене інше турбує: чи не будуть мене переслідувати сусіди? Воно не дуже сильно сюркоче?
Там легеньке ледь чути тріскотіння, і то напевне залежить від радіатора, якщо радіатор великий, то гучніше, а якщо його нема зовсім, то думаю буде малозамітним.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion